REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Poszukuję dobrego przedszkola!!!!

 dar200

07.03.2004 18:56

Poszukuję dobrego przedszkola dla mojego trzy letniego synka.Znacie takie w okolicy na Tarchominie.?

# PIOTR

07.03.2004 20:15

STRUMYKOWA, NIE MA LEPSZEGO W BIAŁEJ

# nicka

08.03.2004 16:06

Prywatne koło cukierni na końcu Nowodworskiej. Dzieciaki się tam świetnie czują.

REKLAMA

# tylko nie tam

08.03.2004 19:12

Moje dziecko trafiło do szpitala, ponieważ spadło z huśtawki w zeszłe lato - nikt chyba się tam nie zajmuje dziećmi. Teraz na szczęście moje dziecko chodzi do szkoły, więc nie mam tego problemu:) ale rzeczywiśice Strumykowa chyba jest najlepsza

# goś

08.03.2004 22:06

Państwowe przy ul.Liczydło, ma chyba stronę w Internecie, moja koleżanka tam pracuje;)

# Mieszek

09.03.2004 21:07

Mój dwuletni synek chodzi do prywatnego przedszkola przy ul. Okienko. jest bardzo miła atmosfera i dzieci dobrze się tam czują.
Opłaty - 550 zł

REKLAMA

# Duśka

10.03.2004 16:05

dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą, a nie wedrować po przedszkolach. Duśka

# ja

10.03.2004 19:21

Ja polecam państwowe przedszkole przy ul. Śreniawitów 2. Moja starsza córka tam chodziła a obecnie chodzi młodsza. Przedszkole jest nieduże, są tu tylko dwie grupy: maluchy i starszaki. Jestem bardzo zadowolona.

 dar200

10.03.2004 19:26

Syn ma 4 lata soory.Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.Sedeczne dzięki.

REKLAMA

# Mieszek

10.03.2004 20:43

Do "Duśki"
Łatwo powiedzieć - "dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą, a nie wedrować po przedszkolach" - a co zrobić żeby mieć pieniążki na życie nie pracując?

# Duśka

13.03.2004 14:18

Skoro stać cię na prywatne przedszkole to chyba nie musisz narzekać??? Ja wolałam siedzieć z dziećmi w domu i czasem dorobić, a dzięki temu mieć więcej czasu dla dzieci. To procentuje w przyszłości. Pieniądze nie są w życiu takie ważne. Duśka

# Kotkaa

15.03.2004 17:16

Duśka, żeby utrzymać jakąkolwiek pracę, oddaje się już trzymiesięczne maleństwa do żłobka - tak, wiem, że to ostateczność, ale inaczej się czasami nie da. Ja mam ten luksus, że pracuję w przyjaznej szkole i ułożą mi plan tak, żebym w razie czego znalazła opiekę na 3-4 godziny codziennie albo na 6 trzy razy w tygodniu. Ale nawet teraz, nawet w moim zawodzie i w mojej dość jeszcze poszukiwanej specjalności, urlop wychowawczy oznacza koniec awansu zawodowego i przerwę w zatrudnieniu znacznie dłuższą niż trzy lata. Bo za trzy lata na moim miejscu dawno będzie inny nauczyciel, a umowę na czas nieokreślony ma w dzisiejszych czasach tylko wybitny szczęściarz.
To nie jest wybór: zima w Alpach czy u babci na wsi. To wybór: albo przedszkole, albo nie mamy co jeść.

REKLAMA

# Dorota od Michasia i Mmikołaja

19.03.2004 12:53

Duśka, przecież prywatne przedszkole na Tarchominie kosztuje miesięcznie przec. 550 PLN, więc nawet jeżeli mama zarabia tyle co ja (tfu) 1150 PLN, to może powiedzieć, że - cytując Twoje słowa - "ją stać na prywatne przedszkole" (bo jest do przodu o kilkaset PLN), więc uważam Twoje stwierdzenie za niefortunne. Poza tym zdanie "dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą" to truizm - wszyscy to wiedzą, ale nie każdego tatusia stać na to by utrzymywać i żonę i dziecko. Ale i tak, zgodnie z tym co napisała Kotkaa (pozdrowienia!) w niektórych zawodach (m.in. moim) długa przerwa oznacza praktycznie wypadnięcie poza nawias, zwłaszcza jeżeli obowiązuje mnie ustawiczne kształcenie, specjalizacja w toku, a wychowawczy oznacza zwolnienie z pracy. Obecnie, płacąc opiekunce 1000 PLN mam w perspektywie albo szybki powrót na dyżury (dyżur w zwykły dzień ok. 120 PLN, w weekend ok. 240 PLN), albo posłanie Mikołaja w wieku 2 lat właśnie do przedszkola za 550 PLN. I wcale nie dlatego, że "stać mnie na prywatne przedszkole". Po prostu mój mąż już przestaje wyrabiać, de facto utrzymując żonę-hobbystkę i 2 dzieci.

 dar200

19.03.2004 19:40

Kobietki bardzo proszę o spokój.

# Bin

22.03.2004 15:55

ależ ta Duśka jest irytująca... jak ten dzieciak wytrzymuje z nią w domu; trzeba jednak przyznać, że dobrze zorganizowana, bo wiecznie siedzi w internecie...
pa pa Duśka

REKLAMA

 dar200

23.03.2004 12:02

Jestem tego samego zdania pozdrawiam Duśkę

# troskliwa

06.04.2004 15:05

już niedługo będzie otwarte nowe , super przedszkole na tarchominie , na ulicy Marcina z Wrocimowic , koło Odkrytej, będzie super więc polecam serdecznie. Duże sale , kolorowe i swietna opieka. niedługo zapisy. jesli chcecie podajcie maila a za jakis czas przeslemy wiadomość. pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024