REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Poszukuję dobrego przedszkola!!!!

 dar200

07.03.2004 18:56

Poszukuję dobrego przedszkola dla mojego trzy letniego synka.Znacie takie w okolicy na Tarchominie.?

# PIOTR

07.03.2004 20:15

STRUMYKOWA, NIE MA LEPSZEGO W BIAŁEJ

# nicka

08.03.2004 16:06

Prywatne koło cukierni na końcu Nowodworskiej. Dzieciaki się tam świetnie czują.

REKLAMA

# tylko nie tam

08.03.2004 19:12

Moje dziecko trafiło do szpitala, ponieważ spadło z huśtawki w zeszłe lato - nikt chyba się tam nie zajmuje dziećmi. Teraz na szczęście moje dziecko chodzi do szkoły, więc nie mam tego problemu:) ale rzeczywiśice Strumykowa chyba jest najlepsza

# goś

08.03.2004 22:06

Państwowe przy ul.Liczydło, ma chyba stronę w Internecie, moja koleżanka tam pracuje;)

# Mieszek

09.03.2004 21:07

Mój dwuletni synek chodzi do prywatnego przedszkola przy ul. Okienko. jest bardzo miła atmosfera i dzieci dobrze się tam czują.
Opłaty - 550 zł

REKLAMA

# Duśka

10.03.2004 16:05

dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą, a nie wedrować po przedszkolach. Duśka

# ja

10.03.2004 19:21

Ja polecam państwowe przedszkole przy ul. Śreniawitów 2. Moja starsza córka tam chodziła a obecnie chodzi młodsza. Przedszkole jest nieduże, są tu tylko dwie grupy: maluchy i starszaki. Jestem bardzo zadowolona.

 dar200

10.03.2004 19:26

Syn ma 4 lata soory.Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.Sedeczne dzięki.

REKLAMA

# Mieszek

10.03.2004 20:43

Do "Duśki"
Łatwo powiedzieć - "dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą, a nie wedrować po przedszkolach" - a co zrobić żeby mieć pieniążki na życie nie pracując?

# Duśka

13.03.2004 14:18

Skoro stać cię na prywatne przedszkole to chyba nie musisz narzekać??? Ja wolałam siedzieć z dziećmi w domu i czasem dorobić, a dzięki temu mieć więcej czasu dla dzieci. To procentuje w przyszłości. Pieniądze nie są w życiu takie ważne. Duśka

# Kotkaa

15.03.2004 17:16

Duśka, żeby utrzymać jakąkolwiek pracę, oddaje się już trzymiesięczne maleństwa do żłobka - tak, wiem, że to ostateczność, ale inaczej się czasami nie da. Ja mam ten luksus, że pracuję w przyjaznej szkole i ułożą mi plan tak, żebym w razie czego znalazła opiekę na 3-4 godziny codziennie albo na 6 trzy razy w tygodniu. Ale nawet teraz, nawet w moim zawodzie i w mojej dość jeszcze poszukiwanej specjalności, urlop wychowawczy oznacza koniec awansu zawodowego i przerwę w zatrudnieniu znacznie dłuższą niż trzy lata. Bo za trzy lata na moim miejscu dawno będzie inny nauczyciel, a umowę na czas nieokreślony ma w dzisiejszych czasach tylko wybitny szczęściarz.
To nie jest wybór: zima w Alpach czy u babci na wsi. To wybór: albo przedszkole, albo nie mamy co jeść.

REKLAMA

# Dorota od Michasia i Mmikołaja

19.03.2004 12:53

Duśka, przecież prywatne przedszkole na Tarchominie kosztuje miesięcznie przec. 550 PLN, więc nawet jeżeli mama zarabia tyle co ja (tfu) 1150 PLN, to może powiedzieć, że - cytując Twoje słowa - "ją stać na prywatne przedszkole" (bo jest do przodu o kilkaset PLN), więc uważam Twoje stwierdzenie za niefortunne. Poza tym zdanie "dwuletnie dziecko powinno siedzieć w domu z mamą" to truizm - wszyscy to wiedzą, ale nie każdego tatusia stać na to by utrzymywać i żonę i dziecko. Ale i tak, zgodnie z tym co napisała Kotkaa (pozdrowienia!) w niektórych zawodach (m.in. moim) długa przerwa oznacza praktycznie wypadnięcie poza nawias, zwłaszcza jeżeli obowiązuje mnie ustawiczne kształcenie, specjalizacja w toku, a wychowawczy oznacza zwolnienie z pracy. Obecnie, płacąc opiekunce 1000 PLN mam w perspektywie albo szybki powrót na dyżury (dyżur w zwykły dzień ok. 120 PLN, w weekend ok. 240 PLN), albo posłanie Mikołaja w wieku 2 lat właśnie do przedszkola za 550 PLN. I wcale nie dlatego, że "stać mnie na prywatne przedszkole". Po prostu mój mąż już przestaje wyrabiać, de facto utrzymując żonę-hobbystkę i 2 dzieci.

 dar200

19.03.2004 19:40

Kobietki bardzo proszę o spokój.

# Bin

22.03.2004 15:55

ależ ta Duśka jest irytująca... jak ten dzieciak wytrzymuje z nią w domu; trzeba jednak przyznać, że dobrze zorganizowana, bo wiecznie siedzi w internecie...
pa pa Duśka

REKLAMA

 dar200

23.03.2004 12:02

Jestem tego samego zdania pozdrawiam Duśkę

# troskliwa

06.04.2004 15:05

już niedługo będzie otwarte nowe , super przedszkole na tarchominie , na ulicy Marcina z Wrocimowic , koło Odkrytej, będzie super więc polecam serdecznie. Duże sale , kolorowe i swietna opieka. niedługo zapisy. jesli chcecie podajcie maila a za jakis czas przeslemy wiadomość. pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024