REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# radiowiec

25.09.2014 09:47

Starzy i młodzi głosujcie koniecznie na listy PO i SLD , różnych tusków waltzów, millerów pietruczuków, miastowskich, rudzkich itp. , Radiowo nareszcie odetchnie, a wam wybudują na Serku elegancką spalarnię śmieci i poczujecie się jak we Wiedniu.
To wcale nie irracjonalny wizja, kto ich naprawdę zna i słyszał oraz był nad Dunajem przyzna mi rację. A więc wszyscy do urn i nie przejmujcie się , wyniki waszych wyborów już są ustalone, to przecież wy wynieśliście ich na te stołki. Teraz wielkie brawa!!!!!!!

# radiowiec

25.09.2014 10:02

Oburzeni i niedowiarki "wrzućcie" w google hasło - "wiedeń spalarnia śmieci". I co? Bajkowo, nieprawdaż. Lepiej niż w Detroit, ze sto razy.

# adamb

25.09.2014 21:02

trzeba pogonić całą PO z Warszawy inaczej wytrują nas tym Radiowem! trzeba zmienić radnych i Prezydent Warszawy inaczej nic się w wielu kwestiach nie zmieni :(

REKLAMA

# ASTeroida

26.09.2014 10:29

Ja mam pomysł na Serek"Jeżeli wybierzecie mnie na radną,to pogodzę wszystkich swoją koncepcją. Będzie i zieleń i sklep i parking i kino. I co wy na to?

# ASTeroida

26.09.2014 10:51

Panie burmistrzu Grzesiu Pietruczuk !
Niech takie trudne tematy omawia burmistrz Miastowski. Ja osobiście znam go tylko z licznych fotek w Gazecie Bielańskiej, a żadnej merytorycznej wypowiedzi nie słyszałam -żenada.

# jotzet

26.09.2014 12:31

Do #ASTeroidy
.......i most wam wybuduję. Ale pani radna in spe, po co nam most, przecież na Bielanach nie ma rzeki. I rzekę wam wybuduję , tylko mnie wybierzcie. Jak bym Grzesia słyszał i czytał. Czyżby gender.....?

REKLAMA

# Przyszłość Bielan

26.09.2014 13:22

Warto się dołączyć do ambitnego pomysłu :
www.facebook.com
Muzeum Historii Polski Żoliborz, Bielany - metro, tzw. Serek Bielański

# Przyszłosc Bielan

26.09.2014 13:24

Warto poczytać i przyłączyć się do naszego ambitnego projektu :
Facebook :
Muzeum Historii Polski Żoliborz, Bielany - metro, tzw. Serek Bielański

# R17

26.09.2014 14:33

Mieszkam na Słodowcu tuż nad metrem i jedyne o czym marzę to parking? Ludzie powariowali z tymi samochodami.

REKLAMA

# to nie Bajko

26.09.2014 14:55

Ambitny projekt to wysłanie w pierwszej kolejności całej tej sitwy przekręciarzy i nieudaczników z PO i SLD rządzącej Warszawą i Bielanami na czele z HGW, na śmietnik (np. Radiowo) ewentualnie na szczaw i mirabelki!!! Bez tego, po drobnych poprawkach w "planie miejscowym" sprzedadzą serek na targach w Nicei(wariant optymistyczny), albo dadzą swoim (wariant najbardziej prawdopodobny) ,a wtedy zrobią wam takie " kino" i "muzeum" że się ze śmiechu posikacie nad tzw. konsultacjami oraz swoimi pomysłami i projektami. NAIWNIACY!!! z "Przyszłości Bielan".

# Cisza

26.09.2014 15:10

Stowarzyszenie Warszawa Społeczna Bielany zbiera podpisy pod wnioskiem o planowanie partycypacyjne Serka Bielańskiego. Jest to jedyny sposób aby skutecznie chronić go przed oddaniem deweloperom. Formularze do pobrania z profilu FB Warszawy społecznej Bielany.

# ASTeroida

26.09.2014 17:19

do jotzet
Może tak zaczniesz czytać ze zrozumieniem? Zawsze można zrobić rzekę jeśli w planie jest most, a póki co jak chcesz popływać to idź na piękny basen, który wybudował Pietruczuk.
A tak swoją drogą jak masz coś do Pietruczuka, to wal śmiało. Wyrzuć z siebie tę agresję, będziesz zdrowszy. Pozdrawiam

# Krysen

26.09.2014 18:47

Bielany to tylko sypialnia ,chcemy centrum handlowego na tym serku. Teraz musimy jeździć na Bemowo na zakupy ,do kina na kręgle i do restauracji.
Dzielnica miała by podatki z handlu i koncesji , sponsorów imprez a mieszkańcy Bielan pracę , rozrywkę .A tak to mamy radnych ,którzy zasiadają po parenaście kadencji i nic nie nowego na tej pięknej dzielnicy nie przybywa bo im nie zależy i tak ich wybierają .Jedyna nowa rzecz to Mediateka ale tą też zawdzięczamy nowej krwi we władzach bielan Panu burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi .Szacun a stare pierdzistołki uczyć się od młodych .

# rotmistrz

27.09.2014 11:54

Do #ASTeroida i #Krysen
Wczesny Gierek - późny Urban.
Precz z komuną !!!!!!

# ASTeroida

27.09.2014 17:52

Na Gierka zgadzam się ale na Urbana nigdy. Komuny też nie lubię. Lubię natomiast burmistrza Pietruczuka, bo życzliwy z niego chłop.

# marta07

30.09.2014 10:26

ja też jestem za zielenią na serku. Bielany zawsze byłby zielone i nisko zabudowane. Taki miały charakter i klimat, który jest sukcesywnie niszczony coraz to nowymi inwestycjami budowlanymi wcinającymi się w każda wolna przestrzeń osiedli. Więcej zieli, więcej placów zabaw. Dbajmy o charakter naszej dzielnicy a nie tylko o zyski od deweloperów.

# Z.M.

04.10.2014 21:38

http://www.zm.org.pl/?a=serek_bielanski-149

# Chris

05.10.2014 12:23

Ja w ogóle nie rozumiem nic z tego bełkotu władz Dzielnicy. A konkretnie wystawiają jednego człowieka - Pietruczuka. Ostatno czytałem, że nie da się tego terenu opchnąć deweloperom, przynajmniej w całości. Jak sobie władze wybrażają sprzedaz części infrastruktury metra ? pogieło ich czy co?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break