REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Alicja w Krainie Chamów

17.04.2013 08:37

Na PICASSA nie jest bezpiecznie a rosnąca młodzież obu płci ( Porajów, Antalla , Picassa itp) to jakieś pokolenie bezdusznej patologii. RODZICU kontroluj swoje dziecko bo nawet nie widzisz jak schodzi na psy ! Praca i relaks po pracy to nie wszystko!

# rum

17.04.2013 11:22

Dokładnie okolice picassa to niezła patologia

# katarynka

17.04.2013 23:17

"Policja: w 13 minut jesteśmy na miejscu" - nie chce malkontentować ale to jest o 13 minut za późno.

REKLAMA

# Modlińska

18.04.2013 12:09

Niech się pochwalą w ile doajdą w sobotę wieczorem jak zakóca się ciszę nocną 3 h zamiast 13 min. - nie życzę nikomu - ale prawda jest bolesna

# marzenia

19.04.2013 07:00

Co za bzdury? czeka sie ok. godziny..a strarz miejska? nie można się dodzwonić, a jak sie pisze e-maila ze nie mozna sie dodzwoinić ,dzwoniac 20 razy to odpisuja ..proszę dzwonić!

# SETA

21.04.2013 13:23

Ja bym zwrócił uwagę na okolice Dąbrówki Wiślanej jak i Szlacheckiej. Dużo pijanej młodzieży, krzyki kibolskich haseł zmieniło sie zdecydowanie na gorsze

REKLAMA

# Złapany

25.04.2013 18:55

Ha, ha, ha. Ja parę dni temu dzwonilam na policję i do straży, bo sąsiad pali śmieci w ognisku i wyjść z domu nie można. Przyjechali, popatrzyli i co?! Nie weszli do gościa, nie zajęli się ogniskiem! Za to do mnie zajechali i mnie dokładnie spisali. W życiu nie będę interweniował, choćby okradli czy zabijali.

# Erazm

26.04.2013 07:43

Bo na sąsiadów się nie donosi, chyba, że kradną lub zabijają.....

# Baba

29.04.2013 11:15

No właśnie, Erazmie. A policja od rana apeluje,żeby sąsiedzi reagowali jak jest awantura rodzinna. Ludzie dobrze robią, że się nie mieszają, bo tylko ich będą ciągać i ścigać.

REKLAMA

# superekstra

09.11.2013 12:23

Coraz bezpieczniej? ostatnio byl pożar bo ktos porzecinal kable ..
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break