REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Polecany klub ze striptizem?

 Bertil

20.03.2017 14:46

Który z warszawskich klubów moglibyście mi polecić? Zależy mi na opiniach, bo sam zamierzam zorganizować gdzieś wieczór kawalerski niestety nie wiem, który klub wybrać. Jak to wygląda z cenami itp.?

# Santek

22.03.2017 12:38

Najczęściej wybieram New Orleans, bo tam są najładniejsze kobiety i w ich wykonaniu striptiz to sztuka. Wiadomo, jak każdy mężczyzna jestem wrażliwy na piękno pań i to jak się poruszają. Tutaj się nie zawiedziesz. Zwłaszcza, że chodzi o wieczór kawalerski. Wysoki standard i ceny okej.

# wars

08.07.2017 06:15

Jeśli chodzi o dobry striptiz to w Coyote Night Club -> http://coyotenightclub.pl/

REKLAMA

 MagdalenaG

06.08.2017 23:30

Zdecydowanie New Orleans. Ten klub działa już trochę czasu, a liczba osób świadczy o jego poziomie. Bywam tam ze znajomymi bardzo często i tak naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Gorąco polecam!

# Kili

27.10.2017 13:24

New Orleans zdecydowanie najlepszy. Najładniejsze kobiety, dobre alkohole i pyszne jedzenie. Wszystko na wysokim poziomie.

# syfiasssta reklama

27.10.2017 13:28

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,, ,,

REKLAMA

# Grzes

30.12.2017 19:55

Faktycznie w New Orleans często są orgaznizowane wieczory panieńskie i kawalerskie i zawsze dobrze się bawią :)

# Syfffff

30.12.2017 22:12

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# ika96

04.03.2018 15:42

ja muszę zorganizować wieczór panieński i potrzebuję pomocy kogoś kto się na tym zna. czy ktoś korzystał z pomocy www.ananday.pl?

REKLAMA

 Danielos

28.12.2018 13:07

Ja byłem ostatnio z kumplami na kawalerskim w Gold House. Muszę przyznać, że to jeden z lepszych nocnych klubów, w jakich byłem. Duży wybór alkoholi w całkiem przyzwoitych cenach, klimatyczny wystrój. A najważniejsze ładne tancerki, które potrafią super tańczyć.

# bartoszewski

03.03.2019 13:54

Jeśli lubicie miejsca na poziomie- dla prawdziwych dżentelmenów polecam Club New Orleans. Smaczne steki, najlepszy alkohol w mieście, piękne seksowne tancerki, pokoje VIP, klub dżentelmena. Nawet darmowy dojazd na terenie Warszawy. Nie sposób nie polubić tego miejsca https://neworleans.pl

# maćkopolo

19.03.2019 14:14

#bartoszewski napisał(a) 03.03.2019 13:54
Jeśli lubicie miejsca na poziomie- dla prawdziwych dżentelmenów polecam Club New Orleans. Smaczne steki, najlepszy alkohol w mieście, piękne seksowne tancerki, pokoje VIP, klub dżentelmena. Nawet darmowy dojazd na terenie Warszawy. Nie sposób nie polubić tego miejsca https://neworleans.pl
dobra reklama ;p byłem i tutaj i w Gold House i wolę Gold House bez dwóch zdań

REKLAMA

# benekk

23.05.2019 17:37

Dla mnie widzisz New Orleans bardziej spoko, na poziomie lokal. No i steki serwowane nawet w środku nocy, i to jakie steki...dawno nie jadłem lepszych.
Ładne tancerki, rewelacyjnie wyposazony barek. Dla mnie spoko klub

# Wiosna

24.05.2019 19:51

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# good

12.07.2019 08:40

MASAKR - Z DALEKA OD KLUBU GOLDEN HOUSE OKRADNĄ I NAFASZERUJĄ PIGUŁAMI - OSTRZEGAM!!!

REKLAMA

# maslak

01.08.2019 13:14

#benekk napisał(a) 23.05.2019 17:37
Dla mnie widzisz New Orleans bardziej spoko, na poziomie lokal. No i steki serwowane nawet w środku nocy, i to jakie steki...dawno nie jadłem lepszych.
Ładne tancerki, rewelacyjnie wyposazony barek. Dla mnie spoko klub
nope - Gold House wciąż najlepszy? jakie tam show robią dziewczyny to głowa mała - osobiście polecam się skusić na jacuzzi show

# Andrew

10.03.2020 12:03

Jak planujecie dobry wieczór kawalerski i myślicie o prawdziwie męskiej zabawie w nocnym klubie to zdecydowanie euphoriakatowice.pl. W Katowicach, ale tez w sumie na całym Śląsku to obecnie najlepszy nocny klub więc jak tam się wybierzecie to faktycznie możecie liczyc na to, że zabawa będzie doskonala.

# michal

21.07.2020 23:51

ostatnio słyszy sie w Wawie o Hustlerze, podobno to ten sam własciciel co new orleans

REKLAMA

# zawadiaka

24.07.2020 13:33

#michal napisał(a) 21.07.2020 23:51
ostatnio słyszy sie w Wawie o Hustlerze, podobno to ten sam własciciel co new orleans
O proszę. W new orleans byłem dawno temu kilka razy ale nie słyszałem, że przejęli też hustlera. Ciekawe jak to teraz u nich wygląda

# Mikael

25.07.2020 21:18

#zawadiaka napisał(a) 24.07.2020 13:33
O proszę. W new orleans byłem dawno temu kilka razy ale nie słyszałem, że przejęli też hustlera. Ciekawe jak to teraz u nich wygląda
Po prostu kupujesz bilet wstępu w jednym klubie i masz dostęp też do drugiego. Świetny pomysł

# olafxx

03.08.2020 05:30

Fajnie że są zmiany w Hustlerze, z pewnością na lepsze

REKLAMA

# gregi

23.08.2020 19:02

dla mnie niezmiennie new orleans na zgodzie. bylem tam ostatnio pierwszy raz od ponad pol roku i musze przyznac, ze poziomtrzymaja caly czas wysoki :P

 antogerskk

17.12.2020 17:40, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.01.2021 18:42

Sex randki - http://tonzes.com/sexdatingpl.htm przynajmniej realne profile i ludzie.

 ildartth

11.02.2021 14:25

+1
Sogo Club

REKLAMA

# Pawcio

22.02.2021 18:07

Jak melanż poniesie i na drugi dzień jest tragedia to polecam krloplóweczkę witaminową. Już dwa razy korzystałem i stawia na nogi. Zamawiasz, przyjeżdzają do domu i w kilka minut jest o wiele lepiej. W wwa taką usługę można zamówić z https://www.medycznydetox.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy