REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

podudka!!! bardzo dawno (!) nie było polityki...

# antypolityka

29.01.2003 11:13

ja się co prawda nie udzielam w rozważaniach politycznych ale lubię poczytać co, kto i dlaczego ukradł, przewalił albo dlaczego podjął niewłaściwą decyzję, po za tym jestem mieszkańcem białołęki i lubię jak w przystępnej formie opowiadacie i komentujecie to co i mnie dotyczy, tak więc Historyku, Piotrze z Odkrytej i inni apeluję do was ;-) zabierzcie głos, nie wierzę że nie ma jakiegoś ciekawego wątku do przedyskutowania, czyżby władza na rogu światowida i modlińskiej miała czyste sumienie?

# frido

29.01.2003 12:41

Nie poprostu Kaczor uprawnił ich tylko do picia kawy i pobierania pensji.

# Piotrek z Odkrytej

29.01.2003 15:09

Nie ma się czym ekscytować, brak złych wieści, to dobra wieść - przynajmniej dla mnie. Ale jak znam życie (forumowe) zaraz znajdzie się jakiś Białołęcki Colombo, co to zacznie szukać dziury w całym i węszyć tam gdzie nie śmierdzi.

REKLAMA

# Mieszkaniec

30.01.2003 10:51

Jeśli mają być zapachy lokalne proponuję taki temat:
"Entuzjazm pięknej, rolniczej dzielnicy we wdrażaniu nowoczesnych systemów ewidencji gruntów"
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA