REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Ryba

16.05.2016 12:42

Myślę, że szanse na wypalenie całego programu może zwiększyć snujący się w okolicy patrol Policji/Straży ze stoperem w ręku, który zapolowałby na złaknionych dłuższego postoju

# Chris

16.05.2016 15:01

Fajnie jakby wpadli na to by zrobić jeszcze takie miejsca np na Kasprowicza obok apteki

# bemwaw

16.05.2016 23:08

Kompletny debilizm. Czego to urzędasy nie wymyślą, żeby tylko uzasadnić, że są potrzebni. Wysiąść można na każdych światłach w przeciągu 10sek, lub przy krawężniku gdy niema zakazów, albo w niestety nie wiadomo dlaczego niedozwolony sposób w zatoce gdy nie ma autobusów. Teraz co poniektórzy słysząc o tych miejscach będą generować korki bo żegnające się pary będą odliczać 2min a reszta czekać na swoją kolej i jeszcze w nazwie ten "kiss". Ręce i nogi opadają od takich pomysłów i infantylizmu durnych urzędników

REKLAMA

# Dywan

17.05.2016 08:42

Ja uważam że to świetny pomysł. Trochę humoru w nazwie choć w małym stopniu spowoduje uśmiech na twarzy ludzi. Jeżdżę obok metra codziennie i nie widziałem by ustawiały się kolejki żegnających par.
A tak na spokojnie można wysiąść, wyładować bagaż, pożegnać się. Świetny pomysł urzędników.
Nie raz zastanawiałem się gdzie zaparkować auta na chwilę przy Metrze. I zawsze był z tym problem. Plagą było parkowanie naprzeciwko Rossmana i PKOBP przy przystanku autobusowym.
#bemwaw trochę dystansu proponuje zachować a nie pluć jadem, gdy ktoś chce nam choć w małym stopniu ułatwić życie. Szczególnie świetny Twój pomysł z wysiadaniem na światłach. Już raz widziałem jak klient wysiadał na światłach wprost pod nadjeżdżający motocykl. Brawo za świetne pomysły.

# Gajos

19.05.2016 20:06

A dlaczego nie można było tego nazwać po polsku. Całuj i jedź?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA