REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Podróżnicz

# rokoki

13.10.2003 14:02

Słuchajcie, może ktoś by mi pomógł w walce z gminą o ulicę Podróżniczą i o szkołę podstawową 257. Ulica jest w stanie opłakanym. Ledwo zrobili jakąś tam nawierzchnię, a już są dziury, że koła urywa. Szkoła też się rozpada i pieniędzy na jej remont nie ma. Gdzie w takim razie są te pieniądze i dlaczego niby mają one iść tylko na Tarchomin blokowy? Czy na Podróżniczej ludzie nie mieszkają ? Tak ulicę mi zrobili, że teraz wszystko z tej ulicy spływa mi na posesję i tonę w wodzie w czasie deszczu. A w świetle jakiego prawa można aż o tyle ulicę podwyższyć ? Co mam teraz chałupę do góry podciągać? Kto odpowiada za takie partactwo ?

# Gonzo

15.10.2003 14:30

Widzę, że musimy na tej samej ulicy mieszkać, to ciekawe kim ty możesz być? Chętnie bym ci pomógł, tylko brak mi pomysłów i czasu. Ponadto muszę cię zmartwić, aktualne władze samorządowe, czytaj: DZIELNICA BIAŁOŁĘKA ma głęboko gdzieś problemy mieszkańców i ich dzieci. Oni mają stołki i nie wypuszczą tych stołków do końca kadencji. Jest jeszcze jedno, zastanów się przez chwilę, gdzie Smoczyński z Sementkowskim znajdzie prace, jak przez przypadek stracą swoje stołki ? Widziałeś ich wykształcenie :) Może i trzeba do nich z tematem ruszyć, ale przed następnymi wyborami, teraz to oni za przeproszeniem "gówno" zrobią. To darmozjady ! Mam propozycję, skoro mieszkamy na tej samej ulicy, może byśmy się spotkali ? Może coś wymyślimy w tej kwestii? Zaproponujesz coś? Pewnie się okaże, że się dobrze znamy <ha>

# Gonzo

15.10.2003 14:41

... coś mi mówi ta twoja ksywka :)

REKLAMA

# rokoki

15.10.2003 20:35

ok, spotkanie, to ty Gonzo proponuj kiedy i gdzie ...

# Gonzo

17.10.2003 22:41

rokoki, ty mówisz, ja słucham

# rozżalony rodzic

23.10.2003 16:06

no i co Panowie pogadaliście trochę, nawet nowe znajomości chcecie zawiązać a szkoła jak się rozwalała tak się rozwala.
Do trgo aby dzieci mogły uczyć się w przyzwoitych warunkach my rodzice musimy w czynie społecznym klasy malować. I gdzie tu sprawiedliwość. Na co właściwie idą nasze podatki????

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe