REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Podróże

 Gośka25

22.08.2021 17:51

Hej, w tym roku marzą mi się wakacje we Francji. W związku z tym poszukuję przystępnych cenowo ofert wyjazdów. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl, sama korzystała z ich usług i była zadowolona. Znacie tę firmę? Co o nich sądzicie?

# globtrotter

26.05.2022 21:09

W sumie podróże są bardzo fajne i również https://turbotlumaczenia.pl/blog/jakie-sa-najlepsze-aplikacje-przydatne-w-podrozy-badz-jak-mobilny-podroznik/ jak dziś mamy możliwości aby właśnie podróżować. Ja jestem także przekonany, że fajnie jest wiedzieć które aplikacje dla nas będą właśnie w podóży dobrym wyborem. Myślę, że takie kwestie są bardzo istotne.

 Gośka25

12.07.2022 15:57

Ja bardzo chwalę sobie największe polskie biuro podróży, czyli Itakę :). 33-letnie doświadczenie, nr 1 w internecie, nr 1 wśród konsumentów, za 2022 rok zgarnęli nawet nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości. Moim zdaniem najlepsze polskie biuro.

REKLAMA

# nickk

07.02.2024 15:27

Czy są jakieś lokalne lub regionalne linie lotnicze, które oferują niedrogie opcje dla podróżnych lecących między Warszawą a Amsterdamem, i jak wyszukiwać i rezerwować bilety u tych przewoźników?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe