REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Podróże

 Gośka25

22.08.2021 17:51

Hej, w tym roku marzą mi się wakacje we Francji. W związku z tym poszukuję przystępnych cenowo ofert wyjazdów. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl, sama korzystała z ich usług i była zadowolona. Znacie tę firmę? Co o nich sądzicie?

# globtrotter

26.05.2022 21:09

W sumie podróże są bardzo fajne i również https://turbotlumaczenia.pl/blog/jakie-sa-najlepsze-aplikacje-przydatne-w-podrozy-badz-jak-mobilny-podroznik/ jak dziś mamy możliwości aby właśnie podróżować. Ja jestem także przekonany, że fajnie jest wiedzieć które aplikacje dla nas będą właśnie w podóży dobrym wyborem. Myślę, że takie kwestie są bardzo istotne.

 Gośka25

12.07.2022 15:57

Ja bardzo chwalę sobie największe polskie biuro podróży, czyli Itakę :). 33-letnie doświadczenie, nr 1 w internecie, nr 1 wśród konsumentów, za 2022 rok zgarnęli nawet nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości. Moim zdaniem najlepsze polskie biuro.

REKLAMA

# nickk

07.02.2024 15:27

Czy są jakieś lokalne lub regionalne linie lotnicze, które oferują niedrogie opcje dla podróżnych lecących między Warszawą a Amsterdamem, i jak wyszukiwać i rezerwować bilety u tych przewoźników?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break