REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pobrane nauki.

# pasazer

24.01.2006 10:42

Wczoraj musiałem odbyc podróż.Żaden autobus nie jechał .W miejscu gdzie stałem był facet który czekał dłużej. Ucielismy pogawędkę (właściwie to słuchalem ) sprowadzajacą się do treści : panie ,czekam tu ponad 2 godziny .Żaden fi..,nikt sie nie zatrzyma ,licze samochody do ktorych wyciagam łapę i żebrze .Nie zdążylem ze zmiany.Jak pan żeś przyszedł to naliczyłem 324.Ku... gdzie sa te nauki papieza przecież by tu czlowiek zdechł i nic. Nie chcę za darmo. Panie za komuny to by sie zatrzymał i choć na pakę to by wziął.A tu ni .....
Pomyślałem sobie że solidarność przeszła na wyzszy poziom.

# wiax

24.01.2006 15:33

Dekalog.Ha,ha,ha.Liczysz na zmilowanie.Może Ty chory jesteś.Chcesz żeby ktoś się zatrzymał i powiedział _pochwalony.Jadę w tamtym kierunku i jak chcesz żeby Ci dupenka nie zmarzła to wsiadaj.Zawiozę Cię do miejsca przeznaczenia.Czy Ty chory jesteś?.

# karos

25.01.2006 08:22

A nie lepiej wsiąść do samolotu i prysnąć do Rzymu (za państwowe )I posłuchac co sie dzieje w kraju .Kiedyś Gierek jeżdził do Moskwy i tam się dowiadywał co się w Polsce dzieje.Ojców Hejnów przecież u nas dostatek .Wszyscy działają w imie wyższych wartości.A ty na drogę wychodzisz sieroto i jechać chcesz w nieznane .

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe