REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Zaneta

18.01.2019 20:00

Na termach w Mszczonowie jest tak samo i nikt z tego powodu kopii nie łamie

# Jak Marian

19.01.2019 19:43

Mam wrażenie że basen na ktory czekałem latami został zaprojrktowany i zbudowany przez dwie oddzielne ekipy.
Główna część super, mega szerokie tory, 2 x jacuzzi, świetnie zaprojektowana trend dla najmłodszych. Stan wykończenia bez zarzutu.
Na minus - wejście, szatnie, prysznice TRAGEDIA, projektował to jakiś debil, a wykańczał wujek Heniek po kielicha. Tak chu*nowego standardu wykończenia jeszcze nie widziałem - fugi krzywe, podłoga wygląda jakby była zagrzybiała. W kiblu piździ, kasetony porozsuwane - jakaś masakra.
Potwierdzam że brakuje wieszaków, a prysznice przy saunie nie wiem po co są na wysokich urodzinach... ogółem mam mieszane uczucia.
Czekałem na ten basen a teraz szczerze to wole dalej jeździć do Stanisławowa, mimo że Piaski mam pod nosem :-(

# Betka

11.02.2019 13:56

Ten basen to po prostu porażka. Tak jak wszyscy czekaliśmy na ten basen a okazało się, że jest to inwestycja pełna fuszerek i niedociągnięć. Tak jak piszą inni zimna woda, zła organizacja szatni i naciąganie na dodatkowe opłaty za suszenie włosów, nawet jeśli ma się wykupiony karnet na naukę pływania.
Ale i tak największym wyczynem spółki zarządzającej basen było przekręcenie ludzi na zwiększonych opłatach za kurs nauki pływania nawet ich o tym nie informując. Trzeba było tylko zadeklarować, że przedłuża się zajęcia ale nikt nie napisał, że cena wzrosła z 27 do 30 zł. To jest oszustwo!!! Tak się nie robi.
No cóż, konkludując, WIELKIE ROZCZAROWANIE.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break