REKLAMA

Forum › Bia³o³êka

REKLAMA

P³ywalnia dla Bia³o³eki

 rocky

14.08.2008 14:46

Mam pytanie do ranych i burmistrzów, dlaczego nie ma na tej du¿ej i bogatej dzielnicy p³ywalni dl niemowlaków tylko muszê je¼dziæ na targówek ¿eby moje pociechy uczyæ p³ywaæ! P³ywalnia naszego OSiru siê nie nadaje do nauki p³ywania niemowlaków, jest za g³êboka i za zimna. Nie mamy ¿adnej mo¿liwo¶ci korzystanie z atrakcji parku wodnego! nie ma jacuzi, masa¿y wodnych nic. Proszê stworzyæ nam warunki do spêdzania czasu na Bia³o³êce a nie zmuszaæ nas do tu³ania siê po innych przyjaznych mieszkañcom Dzielnicach Warszaway

# siekierka kurpiowska

15.08.2008 17:59

Ju¿ nied³ugo siostrzyczki zakonne z Poznania postawi± w dzielnicy klasztor w którym bêd± osadzani wszyscy wymagaj±cy od w³adz dzielnicy jakichkolwiek dzia³añ.Tam bêdzie mo¿na liczyæ na wiele dodatkowych atrakcji.

# lola

16.08.2008 06:55

I bardzo dobrze, ¿e zrobi± to siostrzyczki, bo nie pozwol± na jakiekolwiek gorsz±ce ekscesy w basenie dla niemowlaków.
A co do spêdzania czasu na Bia³o³êce, to od tego jest sypialna ¿eby w niej spaæ.

REKLAMA

# Inteligent

16.08.2008 17:30

Wiec w tej sypialni, krzycz±:
LOLA zrób mi loda!!!

# siekierka kurpiowska

16.08.2008 22:36

Zaspanym g³osem odezwa³ siê æwieræinteligentnie nick zwany Inteligent

# wyborca

17.08.2008 08:01

Szanowne w³adze Dzielnicy, z naszego wyboru sprawujecie w³adzê, ¿±damy budowy aquaparku najlepszego i najwiêkszego w Warszawie, jeste¶my jedn± z najwiêkszych dzielnic, jest tutaj najwiêcej m³odych ma³¿eñstw z dzieæmi, budowaæ nie gadaæ, dlaczego Bia³o³êka ma siê kojarzyæ z wiêzieniem i oczyszczalni± ¶cieków! Du¿y basen po tej stronie Warszawy w ramach wyrównania ró¿nic miêdzy lew± a praw± stron± Stolicy.

REKLAMA

# wyborca1

17.08.2008 21:13

a ja chcê fontannê i port dla mojej ¿aglówki!

# tenisista

19.08.2008 04:59

a ja chcê halê do gry w tenisa sto³owego na 10 sto³ów tak± jaka jest na Spójni

# pomidorowa

22.08.2008 16:32

To zacznijcie za tym chodziæ. powodzenia !

REKLAMA

# ¿urek

22.08.2008 17:25

jeden nawiedzony ju¿ chodzi³ i wychodzi³ boisko do nogi na Picassa

# Kaz.II

22.08.2008 20:40

Najgorsze w tym wszystkim jest to ¿e np.wyborca wrzeszczy o basenie nie maj±c pojêcia ile bêdzie ¶rodków bud¿etowych na inwestycje? Otó¿ na przysz³y rok zak³ada siê ¿e tych ¶rodków nie bêdzie wiêcej ni¿ 40 mln. Je¶li wybuduje siê drugi basen to trzeba wy³±czyæ ¶wiat³o na Bia³o³êce.W zasadzie ¶wiat³o wy³±czy Stoen.Bêd± cieszyæ siê lekarze bo nie jeden z³amie nó¿kê.Kó³ko siê zamyka.Osi±gnêli¶my cel Euro to teraz powinna nam wystarczyæ pi³ka.

# ciekawy

24.08.2008 06:33

a ja jestem ciekaw czy nasi radni, burmistrzowie i urzêdnicy mog± skorzystaæ z dotacji UE na projekty sportowe.
je¶li sami mog±, to na co czekaj±, a je¶li nie mog± sami, to na co czekaj±
jak d³ugo tu mieszkam nie s³ysza³em o projekcie sportowym, który by³by wspó³finansowany przez UE

REKLAMA

# rodzic

02.09.2008 13:33

Nie ma juz miejsc do nauki p³ywania w BOS! znowu trzeba jechaæ na Targówek, za ma³y ten basen na nasze potrzeby!

# realista

03.09.2008 16:27

do rodzica
A co¶ Pan chcia³?
AQUAPARK w tej miednicy !!!!
Znajd¼ Pan kasê na inwestycje i daj im Pan na to jeszcze teren to oni (......) Panu zbuduj± i AQUAPARK.
Mi³ych k±pieli w domowej wannie !!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBia³o³êka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break