REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# fela

13.06.2014 18:33

Wspaniale wygląda :) Chętnie skorzystamy z rodziną, dziękujemy i pozdrawiamy

 Mieszkaniec1

13.06.2014 20:26

Krzesełka przy grillu są niskie i zbyt daleko od stolika, ale zobaczymy w trakcie jak się przy nim je. Nie widziałem też tam tabliczki informującej, że można rozpalać (mam nadzieję iż będzie). Za to plusem jest to, że w końcu jest na co wskoczyć uciekając przed dzikami panującymi w parku ;).

# Mod

13.06.2014 21:50

A pisanie w wątku nie na temat to chyba trollowanie.

REKLAMA

# OnOdZawszeZPicassa

14.06.2014 13:26

Oby stał ły jak najdłużej, w stanie były super cały czas, osobiście, jeśli zobaczę, że ktoś to niszczy, skopie du pę odrazu!

# z Dąbrówki

14.06.2014 16:07

Mogłaby radna odpowiadać, a nie zapominać.

# mieszkanka

14.06.2014 22:06

Poprosimy jeszcze o modernizację placu zabaw przy Wittiga bo jest bardzo dużo dzieci a plac zabaw do du....

REKLAMA

# Ilona Łącka

16.06.2014 22:26

Witam,
Jeśli chodzi o ulicę Konwaliową to niestety nie mam dobrych wieści :( jest to ulica w zarządzaniu ZDM, a nie Dzielnicy, więc Dzielnica nie może na nią wyłożyć ani złotówki (zgodnie z prawem). Zarząd wielokrotnie zwracał się do ZDM w sp0rawie poprawy nawierzchni na tej ulicy, ale niestety otrzymywał odpowiedź,że z powodu braku funduszy na razie nie jest ona przewidziana do remontu. Oczywiście głos mieszkańców jest tu bardzo ważny i w takiej sytuacji bombardowanie ZDM nie tylko przez Zarząd, radnych ale również bezpośrednio przez mieszkańców może by coś pomógł?
Pozdrawiam
Ilona Łącka

# Ilona Łącka

16.06.2014 22:28

Jeśli zaś chodzi o pytanie Mieszkanki to plac zabaw przy uliy Wittiga nie jest zarządzany przez Dzielnicę. Jest to plac zabaw Spółdzielni RSM Praga i do nich należy się zgłosić w sprawie naprawy - Porajów 2.
Pozdrawiam
Ilona Łącka

# mieszkanka Porajów

26.06.2014 10:03

Byłam wczoraj na tym placu zabaw i ogromne brawa za tę wspaniałą inwestycję dla władz dzielnicy. Byle więcej takich inicjatyw

REKLAMA

# Mamuśka

29.06.2014 00:46

Mnie też się bardzo podoba na tym placu zabaw, czekamy na obiecaną siłownie plenerową :)

# Rodzice

01.07.2014 22:43

Parki i place zabaw są bardzo potrzebne, odczuwamy to my rodzice szczególnie latem. Dziękujemy za te inicjatywy.

# Mogdał

03.07.2014 12:13

Park, plaża przy Picassa, widać, że dzielnica dba o mieszkańców starego tarchomina! brawo, my też będziemy jesienią pamiętać dzięki komu mamy teraz taki rozkwit dzielnicy i tyle się dzieje na naszym terenie.

REKLAMA

# tarchominiak

22.09.2014 18:51

Fajna sprawa. Dobrze, że ratusz pamięta o blokowiskach. Mają mój głos.

# Alka

23.09.2014 10:01

Idźcie na plażę teraz, zobaczcie jaki syf. Niech teraz Panowie z Ratusza się polansują na tym wysypisku śmieci.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break