REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# rak

08.10.2013 09:32

Widzieli gdzie kupowali mieszkanie, teraz niech cierpią, place są potrzebne, jak chcą mieć cicho to niech zamieszkają na wsi!

# Rak123

08.10.2013 11:45

Kiedy kupowali mieszkanie nie było placu zabaw nawet w planach. W Urzędzie Gminy zapewniano Ich, że to będzie cicha i spokojna okolica. Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o planowanym "Parku" - w Urzędzie twierdzono że" powstaje park z kilkoma ławeczkami i może ze dwie huśtawki". Place są potrzebne i nikt tego nie kwestionuje, ale cicsza i spokoj w mieszkaniach są gwarantowane prawem. 46 urządzeń na tak małym placyku - serdecznie polecam pod oknem #rak-a. Jeśli jeszcze nie ma u siebie takiego szczęścia to nic straconego!
Całe życie mieszkam w Warszawie i po raz pierwszy spotykam się z takim kompletnym brakiemm szacunku dla drugiego człowieka...

# Info

08.10.2013 12:23

To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

REKLAMA

# maryla

08.10.2013 12:24

Gdy byłam tam, gdy jeszcze było ciepło z dzieckiem juz jako tako chodzącym to park jest ok., piekny. Oczywiscie należy go ogrodzić i zamykać na noc ale nie o 21-ej tylko po zachodzie słońca. W czerwcu wypadnie to ok. 21-ej i gasic latarnie. Bo ludzie obok równiez maja prawo do ciszy i spokoju.
Ale ja nie o tym.
Gdy tam byłam ze wszystkich podkreslam ze wszystkich smietniczek sie wywalały smieci, papiery, papierki, butelki PCV ale i butelki SZKLANE.
Wiecej tam nie poszłam bo pomyślałam, ze moje dziecko moze niechcacy wdepnąc w taka potłuczona szklana butelkę.
Czyli niewiele potrzeba - aby plac był placem zabaw dzieci a nie miejscem picia piwa i leżących petów po najlichszych papierosach.
No i sprzatać. Przynajmniej raz na miesiac.

# Warszawianka

08.10.2013 15:34

Plac zabaw i park jest świetny. Brakowało takiego na tarchominie od dawna. Zawsze można wrócić na wieś, tam będzie spokój i cisza...

# rak

08.10.2013 22:04

#Info napisał(a) 08.10.2013 12:23
To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

To jest obłuda radnego Oracza!!!

REKLAMA

# dorotex

08.10.2013 22:13

#Info napisał(a) 08.10.2013 12:23
To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

Od kiedy konsultacje społeczne przeprowadzają radni?

# z Otwocka

08.10.2013 22:46

życzę tej Warszawiance aby nie zaznała spokoju od sąsiadów-zawsze może wrócić pod Ełk do rodziców - tam cisza i prądu pewnie nie ma w tej agrodzie

# Warszawianka

09.10.2013 09:12

nie muszę wracać bo rodziców mam w tym samym mieście...nie wyjeżdżam na weekendy i święta poza warszawę i widzę jak tarchomin pustoszeje, bo "warszawiacy" do ojców jadą...jest to bardzo przykre, bo ludzie przyjezdni pracują za marne grosze (bo myślą, że życie kosztuje tyle ile u nich), nie meldują się i nie płacą podatków w warszawie, a mają najwięcej do powiedzenia...wstyd....nagle wszystko przeszkadza. Wystarczy popatrzeć w godzinach szczytu na e8 i e6 jak się pchają aby tylko usiąść, a autobus jedzie tylko 10-15 minut!!! WSTYD!!!

REKLAMA

# fty

09.10.2013 09:42

Mieszkam w innej dzielnicy.Czy znacie słowo -EMPATIA?
I rozumiem ludzi ,którzy mają za oknem plac zabaw-tylko dlatego ,że ktoś nie pomyślał...Współczuję!
W mojej dzielnicy też jest plac zabaw-mierzyłam kiedyś z odległości kilku metrów-55-60 decybeli.

# 123

09.10.2013 10:49

Masakra!!! Jak mozna klocic sie o plac zabaw??? to gdzie niby dzieci maja sie bawic??? Od wiek wiekow w miastach sa place zabaw miedzy blokami, przy osiedlach, tak samo jak szkoly i zawsze jest glosno-tego sie nie zmieni. Czy place zabaw maja powstawac w miejscach odludnych zeby trzeba bylo do nich dojezdzac? Jaka racje bytu by mialy wtedy? Ja tez pod blokiem mam plac zabaw (mieszkam na 1 pietrze) i mnostwo dzieci sie na nim bawi i nie widze w tym zadnego problemu, zreszta inni lokatorzy rowniez. Takie sa uroki miasta, niech sie ciesza, ze nie mieszkaja w centrum- karetki, tramwaje, krzyki do poznej nocy, mnostwo samochodow i spaliny!!!!!!!!!!!!!

# arti

09.10.2013 11:28

Dzielnica cały czas się dogęszcza mamy coraz więcej nowych sąsiadów - powstaje prawdziwe miasto-i dobrze . Niektórzy zapominają że ciszy to można poszukać ale w rodzinnych okolicach w lubelskim czy świętokrzyskim..

REKLAMA

# Tania

09.10.2013 11:33

ja bym przerobiła tytuł artykułu na "Plac zabaw na Ceramiczenej ma trudne sąsiedztwo"

# ...

09.10.2013 12:55

popieram przedmówców w 100%, a o ile mi wiadomo to cisza nocna jest od 22 do 6 rano, a w reszte godzin niech sie wali niech sie pali dzieci maja prawo sie bawic. Proponuje przeprowadzke w rodzinne strony, tam koguty pieja i krowy mucza i ogolnie jest sielanka:) pozdrawiam

# yxz

09.10.2013 20:09

Park jest super, koniec i kropka. Więcej więcej takich rozrywek dla dzieciaków :-)

REKLAMA

# sąsiad

10.10.2013 11:38

Najbardziej jaskrawym przejawem braku jakiegokolwiek pomyślunku, czy choćby odrobiny dobrych chęci w trakcie projektowania kolejnych etapów parku jest odpowiedz jaką dostaliśmy od dzielnicy na pytanie, czy mogą przenieść psią toaletę oraz toi-toi-a, które są w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków i mieszkańców budynku na ceramicznej 20 (chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego) w miejsce sąsiadujące z ulicą Milenijną (od strony ulicy), ponieważ jest tam na to miejsce. Była taka, że plany wykonał i zaakceptował architekt, więc na pewno jest dobrze... Żenua i żenadię!

# Gonzales

10.10.2013 11:57

Sprawa Psich toalet juz trafiła do radnego i zarządu dzielnicy. Zobaczymy co się stanei - bo w załatwieniu tej sprawy wystarcza tylko chęci.

# z Dąbrówki

10.10.2013 14:47

Takie g..ane sprawy i aż radni i Zarząd zaangażowani? To już w tym urzędzie urzędnicy średniego szczebla nie są w stanie czegoś dobrze zrobić?

REKLAMA

# Mieszkaniec Ceramicznej

19.10.2013 13:23

Niech mieszkańcy sąsiadujących bloków z placem zabaw lepiej parkuja samochody w wyznaczonych miejscach, a nie na chodnikach.
A jeśli dobrze widzialem to sami maja piaskownice pod blokiem.
Jesli ktos chce cisze to moze jakas wies zdala od Warszawy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe