REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# rak

08.10.2013 09:32

Widzieli gdzie kupowali mieszkanie, teraz niech cierpią, place są potrzebne, jak chcą mieć cicho to niech zamieszkają na wsi!

# Rak123

08.10.2013 11:45

Kiedy kupowali mieszkanie nie było placu zabaw nawet w planach. W Urzędzie Gminy zapewniano Ich, że to będzie cicha i spokojna okolica. Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o planowanym "Parku" - w Urzędzie twierdzono że" powstaje park z kilkoma ławeczkami i może ze dwie huśtawki". Place są potrzebne i nikt tego nie kwestionuje, ale cicsza i spokoj w mieszkaniach są gwarantowane prawem. 46 urządzeń na tak małym placyku - serdecznie polecam pod oknem #rak-a. Jeśli jeszcze nie ma u siebie takiego szczęścia to nic straconego!
Całe życie mieszkam w Warszawie i po raz pierwszy spotykam się z takim kompletnym brakiemm szacunku dla drugiego człowieka...

# Info

08.10.2013 12:23

To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

REKLAMA

# maryla

08.10.2013 12:24

Gdy byłam tam, gdy jeszcze było ciepło z dzieckiem juz jako tako chodzącym to park jest ok., piekny. Oczywiscie należy go ogrodzić i zamykać na noc ale nie o 21-ej tylko po zachodzie słońca. W czerwcu wypadnie to ok. 21-ej i gasic latarnie. Bo ludzie obok równiez maja prawo do ciszy i spokoju.
Ale ja nie o tym.
Gdy tam byłam ze wszystkich podkreslam ze wszystkich smietniczek sie wywalały smieci, papiery, papierki, butelki PCV ale i butelki SZKLANE.
Wiecej tam nie poszłam bo pomyślałam, ze moje dziecko moze niechcacy wdepnąc w taka potłuczona szklana butelkę.
Czyli niewiele potrzeba - aby plac był placem zabaw dzieci a nie miejscem picia piwa i leżących petów po najlichszych papierosach.
No i sprzatać. Przynajmniej raz na miesiac.

# Warszawianka

08.10.2013 15:34

Plac zabaw i park jest świetny. Brakowało takiego na tarchominie od dawna. Zawsze można wrócić na wieś, tam będzie spokój i cisza...

# rak

08.10.2013 22:04

#Info napisał(a) 08.10.2013 12:23
To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

To jest obłuda radnego Oracza!!!

REKLAMA

# dorotex

08.10.2013 22:13

#Info napisał(a) 08.10.2013 12:23
To Pan Radny Oracz, w swoim okręgu wyborczym, nie skonsultował w 2008 r. z mieszkańcami inwestycji za której powstaniem sam głosował. To dziwne zachowanie osoby, która jest radnym 11 lat !

Od kiedy konsultacje społeczne przeprowadzają radni?

# z Otwocka

08.10.2013 22:46

życzę tej Warszawiance aby nie zaznała spokoju od sąsiadów-zawsze może wrócić pod Ełk do rodziców - tam cisza i prądu pewnie nie ma w tej agrodzie

# Warszawianka

09.10.2013 09:12

nie muszę wracać bo rodziców mam w tym samym mieście...nie wyjeżdżam na weekendy i święta poza warszawę i widzę jak tarchomin pustoszeje, bo "warszawiacy" do ojców jadą...jest to bardzo przykre, bo ludzie przyjezdni pracują za marne grosze (bo myślą, że życie kosztuje tyle ile u nich), nie meldują się i nie płacą podatków w warszawie, a mają najwięcej do powiedzenia...wstyd....nagle wszystko przeszkadza. Wystarczy popatrzeć w godzinach szczytu na e8 i e6 jak się pchają aby tylko usiąść, a autobus jedzie tylko 10-15 minut!!! WSTYD!!!

REKLAMA

# fty

09.10.2013 09:42

Mieszkam w innej dzielnicy.Czy znacie słowo -EMPATIA?
I rozumiem ludzi ,którzy mają za oknem plac zabaw-tylko dlatego ,że ktoś nie pomyślał...Współczuję!
W mojej dzielnicy też jest plac zabaw-mierzyłam kiedyś z odległości kilku metrów-55-60 decybeli.

# 123

09.10.2013 10:49

Masakra!!! Jak mozna klocic sie o plac zabaw??? to gdzie niby dzieci maja sie bawic??? Od wiek wiekow w miastach sa place zabaw miedzy blokami, przy osiedlach, tak samo jak szkoly i zawsze jest glosno-tego sie nie zmieni. Czy place zabaw maja powstawac w miejscach odludnych zeby trzeba bylo do nich dojezdzac? Jaka racje bytu by mialy wtedy? Ja tez pod blokiem mam plac zabaw (mieszkam na 1 pietrze) i mnostwo dzieci sie na nim bawi i nie widze w tym zadnego problemu, zreszta inni lokatorzy rowniez. Takie sa uroki miasta, niech sie ciesza, ze nie mieszkaja w centrum- karetki, tramwaje, krzyki do poznej nocy, mnostwo samochodow i spaliny!!!!!!!!!!!!!

# arti

09.10.2013 11:28

Dzielnica cały czas się dogęszcza mamy coraz więcej nowych sąsiadów - powstaje prawdziwe miasto-i dobrze . Niektórzy zapominają że ciszy to można poszukać ale w rodzinnych okolicach w lubelskim czy świętokrzyskim..

REKLAMA

# Tania

09.10.2013 11:33

ja bym przerobiła tytuł artykułu na "Plac zabaw na Ceramiczenej ma trudne sąsiedztwo"

# ...

09.10.2013 12:55

popieram przedmówców w 100%, a o ile mi wiadomo to cisza nocna jest od 22 do 6 rano, a w reszte godzin niech sie wali niech sie pali dzieci maja prawo sie bawic. Proponuje przeprowadzke w rodzinne strony, tam koguty pieja i krowy mucza i ogolnie jest sielanka:) pozdrawiam

# yxz

09.10.2013 20:09

Park jest super, koniec i kropka. Więcej więcej takich rozrywek dla dzieciaków :-)

REKLAMA

# sąsiad

10.10.2013 11:38

Najbardziej jaskrawym przejawem braku jakiegokolwiek pomyślunku, czy choćby odrobiny dobrych chęci w trakcie projektowania kolejnych etapów parku jest odpowiedz jaką dostaliśmy od dzielnicy na pytanie, czy mogą przenieść psią toaletę oraz toi-toi-a, które są w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków i mieszkańców budynku na ceramicznej 20 (chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego) w miejsce sąsiadujące z ulicą Milenijną (od strony ulicy), ponieważ jest tam na to miejsce. Była taka, że plany wykonał i zaakceptował architekt, więc na pewno jest dobrze... Żenua i żenadię!

# Gonzales

10.10.2013 11:57

Sprawa Psich toalet juz trafiła do radnego i zarządu dzielnicy. Zobaczymy co się stanei - bo w załatwieniu tej sprawy wystarcza tylko chęci.

# z Dąbrówki

10.10.2013 14:47

Takie g..ane sprawy i aż radni i Zarząd zaangażowani? To już w tym urzędzie urzędnicy średniego szczebla nie są w stanie czegoś dobrze zrobić?

REKLAMA

# Mieszkaniec Ceramicznej

19.10.2013 13:23

Niech mieszkańcy sąsiadujących bloków z placem zabaw lepiej parkuja samochody w wyznaczonych miejscach, a nie na chodnikach.
A jeśli dobrze widzialem to sami maja piaskownice pod blokiem.
Jesli ktos chce cisze to moze jakas wies zdala od Warszawy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024