REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pizza Pai na terenie Auchan Białołęka

# Tadeuszm

08.03.2011 18:39

Byłem z rodziną w sobotę w Auchan na zakupach.
Zaszliśmy do pizerni na galerii tzw. Piza Pai, zamówiłem pizzę, Pani mi podała niestety musiałem ją reklamować ponieważ była spalona!!
Pani winę zrzuciła na nowy piec, który przypala z zewnątrz a w środku surowe ciasto jest. Kupiłem więc dzieciom lody po których zatruły się miały wymioty i gorączkę. Czy również mieliście przypadki w tej pizerni co ja z rodziną?

# rer

08.03.2011 20:01

ja tylko wiem,że lody dokładają tam rękoma, bo nie mają jednorazowych rękawiczek tylko tam sanepid wysłać i zamkną ten lokal

# migacz... lewy

09.03.2011 10:01

kiedyś tam była naprawdę dobra pizza, którą zawsze z przyjemnością kupowałem; dwa tygodnie temu poszedłem po zakupach z córką na kawałek i... dramat po prostu, smak nie ten, klucha jakiegoś mi podali, ale mam wrażenie, że odkąd byłem tam ostatni raz dawno temu zmienił się właściciel :) niestety dla tej pizzeri byłem tam prawdopodobnie ostatni raz :)

REKLAMA

# Brux

26.03.2011 11:42

Pizza Pai/Flunch jest tragicznym lokalem. Obsługa z wielkim fochem, niekompetentna. Jedzenie mizerne. Higiena... nie będę się wyrażał. Nie wiem, może w ostatnich czasach coś się zmieniło - nie byłem w Auchanie od świąt. Ale jeśli nadal jest tak, jak wtedy - to następnym razem pójdę do kebabiarni obok. Szkoda, że nie otworzyli jej na miejscu Fluncha, tylko w loklau po Bimie - tam akurat było pyszne jedzenie.

# nowodworzak

27.03.2011 17:42

A ja ostatnio zajrzałem do pizzerii "Gaga" naprzeciwko placu zabaw dla dzieci przy Nowodworskiej (tego przy wielkich słupach energetycznych). Mogę Wam polecić. Knajpa ma swój klimat, a pizza dobra i niedroga. Dzieciaki mogą sobie poryswoać, a ja miałem trochę spokoju, aby pogadać.Przydałby się jeszcze ogródek na zewnątrz.
Może znacie jeszcze jakieś knajpki warte polecenia?

# KryS

16.05.2012 15:00

W dniu 16-05-2012 w Pizza Pai Białołęka przy Auchan na ul. Modlińskiej kupiłam hot doga.
Produkt miał w środku surowe ciasto, a parówka była zimna. Niestety, zanim zaczęłam jeść odjechałam samochodem i nie zareklamowałam. Nigdy więcej nic tam nie kupię.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.05.2012 15:46

... a trzeba było usiąść. Przy stoliku! A nie chodzić z daniem (sic!) po hali, jeździć ruchomymi pochylniami na podziemny parking, czy też, o zgrozo, wynosić posiłek na zewnątrz w drodze do auta! A jeżeli nie było wolnych miejsc? To.... mogłaś chociaz przykleknąć! Czy wiesz dlaczego zdecydowana większość kobiet o jasnych włosach ( naturalnych lub nie ) przykuca przed drzwiami wejściowymi ? Hm?
Bo na nich napisane jest "Pull". Czyli ciągnąć !
Na drugi raz, kup banana. Radzi Mama.

# anka

08.09.2012 13:01

koszmarna obsluga zarozumiale panny bez kszty kultury stanowczo nie polecam

# antyurzędnik

08.09.2012 15:12

Co do obsługi zgodzę się, ale krzty, a nie kszty...
Polacy nie gęsi i swój język mają, ale posługują się nim bardzo ułomnie.

REKLAMA

# Edyta

25.11.2013 22:40

Byłam wczoraj na zakupach w Auchan i zgłodniałam , zaraz po odejściu od kasy zauważyłam restauracje "pizza pai" , postanowiłam , że coś zjem , ale ku mojemu zdziwieniu nie było komu złożyć zamówienia , po około 3 minutach pojawiła się nie zadowolona pani w bląd włosach i białej koszuli. Zapytała od niechcenia co podać , gdybym nie była tak głodna od razu bym podziękowała i poszła , ale zamówiłam kawałek pizzy.Pizza była szybko i była smaczna , ale obsługa fatalna , jeśli Pani ma dalej robić łaske , że kogoś obsłuży to niech zmieni pracę , bo klienci więcej tam nie wrócą.

# Pani Blondynka

30.11.2013 18:00

Wszystkie te niepochlebne opinie są wyrażane ( przynajmniej odnoszę takie wrażenie) przez osoby, które nigdy nie pracowały w gastronomii. Wątpie,że Państwo są zawsze mili dla osób przychodzących do Waszej pracy w formie klientów. No chyba, że mają Państwo z tego jakieś profity. Pizza Pai z tego co mi wiadomo jest restaruacja sieciową ( jak Mc Donalds, KFC) więc pracownicy z uśmiechania się do Państwa nie moją żadnych dodatkowych profitów, szczególnie gdy są to osoby, które pracują 8h w ruchu, są zmęczone. Należałoby się trochę wyrozumiałości w stosunku do pracowników restauracji. Kolejną rzeczą jest fakt, iż gdyby Państwo odnosiliby się do pracowników w taki sposób jaki Państwo wymagaja od nich nie sądzę, żeby pracownik odniósł się wulgarnie czy niemiło. Pozdrawiam serdecznie
pracownik restauracji Pizza Pai ( Pani Blondynka) :) :)

 ewwa

27.01.2014 11:18

Pani Blondynko opowiada pani bzdury jak przystało na panie o blond włosach z kawałów , zdaje sie że jest pani tam kierownikiem i nawet wiem którym , po 1 nawet jeżeli klient jest nie miły w stosunku do pracownika to i tak waszym obowiązkiem jest zachować zimna krew i mimo wszystko szanować klienta z uśmiechem na paszczy !!! zachowanie co poniektórych pracowników państwa placówki a w szczególności menadżera jest wprost niedopuszczalne !!!!
po 2 proszę nie porównywać pizzy pai do takich marek jak Mc Donalds, KFC bo nie dorastacie im do pięt , jedzenie nie smaczne , drogie , obsługa bardzo nie miła , ponadto ostatnio zamawiając pizze wyczułam alkohol od pracownika !
Naprawdę nie polecam akurat tego punktu ! i pozdrawiam panią blond o której można napisać kawał :) !

REKLAMA

# mijj

27.07.2020 14:58

Wydaje mi się, że pizzę wygodnie można sobie zamówić przez https://www.maxipizza.pl/warszawa. Bardzo fajnie to funkcjonuje jeśli chodzi o sam mechanizm zamawiania, a pizza u nich też jest bardzo smaczna więc pod tym kątem ta pizzeria na pewno się wyróżnia i jest takim miejscem, gdzie na pizzę warto się będzie wybrać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy