REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Pieski problem

# toja

14.10.2015 10:06

Mieszkam w domku wolno stojącym. Codziennie od samego rana mieszkańcy pobliskich bloków wyprowadzają swoje psy na załatwienie się właśnie przed mój dom, bo obok jest spory pusty plac.
Nie mogę już patrzeć na psy załatwiające swoje grube potrzeby na wprost mojego okna.
Gdy zwracam uwagę i proszę, by mi oszczędzano takiego widoku, to słyszę, że jest to miejsce publiczne,
a często też żebym się odp... Zdarza się, że panie ostentacyjnie trzymają w ręku torebki, ale one służą jedynie do zamydlenia oczu, a czasem z zawartością lądują pod moim ogrodzeniem.
Mam serdecznie dość.
Chyba zacznę robić zdjęcia i zabawię się w detektywa, by właścicieli piesków móc
podać do kolegium.

# elka

14.10.2015 11:45

Mam to samo!
Zupełnie nie wiem, jaka jest na to rada.
Najgorsze, że kilka kroków od mojej posesji są dwa bloki zamknięte ogrodzeniem i z tych bloków też
"wyskakują" z pieskami" i jest im obojętne gdzie pies się załatwia, a ja zwłaszcza wieczorem wnoszę do swojego domu g... pod podeszwą.
Zwracanie dwunożnym uwagi nie daje żadnego efektu.
czy ktoś zna sposób na takie problemy?

# eRDe

14.10.2015 15:59

Może warto zainteresować straż miejską jeśli właściciele psów nie sprzątają po swoich psach. Za to jest mandat. Ludzie generalnie nie sprzątają i dotyczy to nie tylko osób mających psy. To świadectwo naszej kultury. Puste butelki, puszki, niedopałki papierosów, resztki żywności. Długo można by wymieniać. Swoją drogą ze sprzątaniem po psach jest różnie w różnych okolicach. Koło mnie większość sprząta.

REKLAMA

# irma

16.10.2015 19:16

#eRDe napisał(a) 14.10.2015 15:59
Może warto zainteresować straż miejską jeśli właściciele psów nie sprzątają po swoich psach. Za to jest mandat. Ludzie generalnie nie sprzątają i dotyczy to nie tylko osób mających psy. To świadectwo naszej kultury. Puste butelki, puszki, niedopałki papierosów, resztki żywności. Długo można by wymieniać. Swoją drogą ze sprzątaniem po psach jest różnie w różnych okolicach. Koło mnie większość sprząta.
Tu bardziej chyba chodzi o to, że psy z bloków są wyprowadzane pod czyjś dom i ludzie /w tym i ja/ muszą oglądać srające psy, co do ładnego widoku nie należy.
Właściciel psa zachwycony, bo piesek się wyrobił, ale dlaczego zmusza innych do oglądania tych czynności?.
Straż Miejska? Musieliby siedzieć w krzakach, albo poustawiać radary, bo gdy oni się pokazują, to wszystko jest cacy.
Mnie też w opisany wyżej sposób - psiarze umilają życie.

# elka

03.12.2015 10:49

Nieopodal Strzeleckiej i Stalowej będzie park dla psów.
Źródło:https://www.facebook.com
Może by tak za przykładem Pragi Chomiczówka poszła?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA