REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Piercing w nosie w Jahlove?

# lotta

25.07.2023 12:03

Cześć kochani, chcę zrobić sobie piercing w nosie - znalazłam sporo polecajek Kacpra z JahLove i chciałam podpytac czy ktoś ma z was od niego kolczyk? Jak atmosfera w studio i w ogóle? :D

 Erneścio

25.07.2023 18:50

Mogę coś od siebie? Moim zdaniem, powinnaś załatwić sobie wizytę w studio ale psychiatrycznym.
Wież, że kopiując te chorą pseudo kulturkę zaczynasz sobie pracować na dożywotnią samotność?
Jeszcze dziar kilka zrób, no chyba że już masz i będzie komplet, dama XXI wieku, której nikt a nikt za 20 lat nie weźmie "sobie choćby okiem"...
Amen!

# Antosia

28.07.2023 13:56

No sporo tych piercerów, ale musisz patrzeć przede wszystkim jakie ma doświadczenie, portfolio, opinie no i jak u niego z higieną pracy :)

REKLAMA

# nusia

02.08.2023 12:35

Jak piercing to tylko Kacper z Jahlove - kozak jakich mało. Mają studio na Wilczej w Warszawie :) Terminy pewnie długie ale warto! A atmosfera super, jakbyś szła do kolegi :D

# lotta

07.08.2023 10:58

Dziekuje, bardzo za info! Spróbuję się zapisac w takim razie :D

# Ramtam

28.08.2023 17:47

Według mnie, ważne jest, aby wybrać miejsce, w którym czujesz się komfortowo i masz pewność co do profesjonalizmu osoby wykonującej piercing.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA