REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pięknisie

# Nora **

25.08.2004 13:19

Oglądałem tyczkę i słyszałem ocenęnaszych komentatorów (Szaranowicz albo Szpakowski -do ustalenia ) który przy prezentacji ,po paru godzinach mistrzyni olimpijskiej powiedział cytuję "że wygląda jak półtora nieszczęścia ".Pytam się z kolei czy taki sprawozdawca powinien jeszcze pracować w telewizji publicznej ,czy powinno wyrzucić się go na zbity p... .Po drugie :jaką formę powinny mieć przeprosiny?

# tyczka

25.08.2004 14:32

a co? może nie wyglądała tak??? przecież ta ruska nie dość że byłą brzydka to jeszcze chuda i jakby niedożywiona, no i powiedz że nie mam racji

# ciężarowiec

28.08.2004 14:02

za to nasza Agatka to mis piękności

REKLAMA

# Duśka

02.09.2004 15:27

Bez względu na wygląd zawodniczki ( a one zwykle urodą nie grzeszą) żadnemu komentatorowi nie wolno wygłaszać publicznie w czasie transmisji swoich własnych opinii na temat urody, ubioru, poglądów itp. osób, o których mówi. Powinien odnosić się jedynie do oglądanej relacji i możliwie wrażliwie i ciepło, acz w werwą komentować sportowe zmagania. Dla każdego zawodnika powinien znaleźć ciepłe słowa, zachowując przy tym neutralność. Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA