REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pięknisie

# Nora **

25.08.2004 13:19

Oglądałem tyczkę i słyszałem ocenęnaszych komentatorów (Szaranowicz albo Szpakowski -do ustalenia ) który przy prezentacji ,po paru godzinach mistrzyni olimpijskiej powiedział cytuję "że wygląda jak półtora nieszczęścia ".Pytam się z kolei czy taki sprawozdawca powinien jeszcze pracować w telewizji publicznej ,czy powinno wyrzucić się go na zbity p... .Po drugie :jaką formę powinny mieć przeprosiny?

# tyczka

25.08.2004 14:32

a co? może nie wyglądała tak??? przecież ta ruska nie dość że byłą brzydka to jeszcze chuda i jakby niedożywiona, no i powiedz że nie mam racji

# ciężarowiec

28.08.2004 14:02

za to nasza Agatka to mis piękności

REKLAMA

# Duśka

02.09.2004 15:27

Bez względu na wygląd zawodniczki ( a one zwykle urodą nie grzeszą) żadnemu komentatorowi nie wolno wygłaszać publicznie w czasie transmisji swoich własnych opinii na temat urody, ubioru, poglądów itp. osób, o których mówi. Powinien odnosić się jedynie do oglądanej relacji i możliwie wrażliwie i ciepło, acz w werwą komentować sportowe zmagania. Dla każdego zawodnika powinien znaleźć ciepłe słowa, zachowując przy tym neutralność. Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA