REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.08.2017 17:49 #welka
Należy dbać o każdą część ciała. Ciało to nasz wizytówka. Należy regularnie używać kosmetyków do ciała, np. http://www.fryzomania.pl by wyglądać ładnie.
29.08.2017 23:14 #Karolcia z kraka
Syf jakich mało, nie polecam
27.06.2019 17:13 #DariaC
Ja też polecam z kolei powiększanie ust =, jak któraś z pań ma np wąskie usta itd. Ja powiekszałam kwasem hialuronowym restylane Kysse ;) Bardzo ładny i naturalny efekt ;)
28.06.2019 12:16 #amelaa
Ja modelowałam usta u dra Migały w Klinice Sfera :) To świetny specjalista z dużym doświadczeniem. Efekt bardzo mi się podoba, usta są pełniejsze, ale bez przesady, wygląda to bardzo naturalnie i na takim efekcie m zależało. Polecam gorąco sprawdzić sobie ofertę tej kliniki http://klinikasfera.pl :) http://klinikasfera.pl
28.06.2019 15:00 adrianna890
Kwas hialuronowy daje naprawdę dobre efekty, a przy tym nie ma skutków ubocznych. Powiększałam usta w tej klinice pod Warszawą dr Parda Efekt był widoczny po kilku dniach jak zeszła opuchlizna. Podobam się sobie z nowymi ustami.
REKLAMA
31.07.2019 20:23 #dareckiwawa
ja polecam szukać sprawdzonych klinik medycznych i lekarzy, bo ilość gabinetów medycyny estetycznej i chirurgii rośnie lawinowo. Tu masz fajny spis gabinetów z Warszawy https://medycynaestetyczna.waw.pl/ Sprawdź, bo może któryś znasz, a jeśli nie to lepiej i tak z polecenia i opinii innych, niż w ciemno szukać.
31.07.2019 20:26 #Darek.Warszawa
#dareckiwawa napisał(a) 31.07.2019 20:23

ja polecam szukać sprawdzonych klinik medycznych i lekarzy, bo ilość gabinetów medycyny estetycznej i chirurgii rośnie lawinowo. Tu masz fajny spis gabinetów z Warszawy https://medycynaestetyczna.waw.pl/Sprawdź, bo może któryś znasz, a jeśli nie to lepiej i tak z polecenia i opinii innych, niż w ciemno szukać.
Jeszcze jedno powiększaniem ust powinien zająć się lekarz, a nie kosmetyczka - lepiej unikać problemów i ciut więcej zapłacić
30.01.2020 08:04 #ULka27
Ja miałam wąskie i brzydkie usta, więc postanowiłam troszkę je poprawić :) Teraz wreszcie lubię je malować, bo wcześniej wolałam raczej, by nie zwracały na siebie żadnej uwagi. Zdecydowałam się na wymodelowanie ust kwasem hialuronowym, niedużo, nie chciałam sobie napompować ust, a jedynie uwydatnić trochę ich kształt. No i w klinice dr Elżbiety Radzikowskiej doskonale zrozumieli moje potrzeby, mam teraz wreszcie usta, które mi się podobają. Po co kompleksy, jak można się ich pozbyć?
28.02.2020 11:24 #Zowie54
To oczywiste, że takie zabiegi wykonujemy tylko pod okiem specjalisty. Ja sobie robiłam niedawno taki zabieg regenerujący usta w Belldermie w Warszawie i jestem na serio mega zadowolona, bo przy okazji jest właśnie ten efekt delikatnego powiększenia. Dobry temat, jeśli komuś zalezy na naturalnym efekcie.
08.03.2020 13:48 #polla
#Zowie54 napisał(a) 28.02.2020 11:24

To oczywiste, że takie zabiegi wykonujemy tylko pod okiem specjalisty. Ja sobie robiłam niedawno taki zabieg regenerujący usta w Belldermie w Warszawie i jestem na serio mega zadowolona, bo przy okazji jest właśnie ten efekt delikatnego powiększenia. Dobry temat, jeśli komuś zalezy na naturalnym efekcie.
mąż mi właśnie powiedział że mi zafunduje taki zabieg z okazji dnia kobiet więc lece do belldermy sie umówić :D
REKLAMA
21.03.2020 16:05 #agnes87
Ja "robiłam" usta w Klinice Sfera u dra Mgały, http://klinikasfera.pl/ i mogę szczerze polecić. Doktor to świetny specjalista, zabieg wykonał z dużą starannością i wyczuciem estetyki. W efekcie usta są subtelnie powiększone, wymodelowane, prezentują się naturalnie, choć zmiana jest widoczna :)
01.07.2020 13:44 #Giulietta
Potwierdzam. Dr Migała to jest świetny specjalista. Wyznaję zasadę, że lekarz powinien być sprawdzony, w końcu to od jego kunsztu zależy efekt finalny zabiegu, a przecież są to zabiegi na twarz...
30.11.2020 11:14 #alfaaa
Ja naturalnie miałam wąskie usta, takie kreseczki Wyglądało to... słabo, jakbym była wiecznie niezadowolona i zła. Ale od jakiś 4 lat chodzę do kliniki AME na Cynamonowej do dr Bocheńskiego na powiększanie ust. Trzeba przyznać, że pan doktor to jest prawdziwym artystą :) za każdym razem pięknie mi wymodeluje usta, tak by wyglądały naturalnie i pasowały mi do całej twarzy. Nie ma efektu glonojada, hehe ;)
30.11.2020 13:52 Karola12
A da się jakoś podkreślić usta, żeby nie były napompowane tylko wyglądały naturalnie? :p

379/4924 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA