REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Piątkowa sesja dzielnicowa.

# XXX

27.08.2003 09:48

Ponoć na tej sesji była radna SlD, a obecnie Gospodarności straci mandat jeśli PiS poprze wniosek. To powinno spowodać wściekłość "Smoka". Ciekawe, czy SLD zawrze koalicje ze "Smokiem", bo wtedy "poleci" Zientecka, a jej miejsce pewnie zajmie K. Nalbert. Ma ku temu kwalifikacje, i z pewnością posprząta ten bałagan w oświacie.

# YYY

27.08.2003 12:24

Tak jest- Nalbert od dawna aż piszczy do stołka. Od kilku lat usiłował wygryźć Przybylskiego. Do spółki z Półrolniczakiem (są siebie warci te stare komuchy) zmienili całe białołęckie SLD. I oby na tym stanęło. Zientecka jest słaba, nawet bardzo, ale Nalbert na stanowisku to byłaby straszna porażka.

# Kotkaa

27.08.2003 18:41

Ojoj, to co będzie z naszą oświatą? I tak Pani Minister Łybacka NIech Ją Piekło Pochłonie skutecznie zajęła nauczycielom czas, który spędzali przygotowując się do lekcji i wyszukując najlepsze materiały dla dzieci, dając im do wyprodukowania setki tysięcy papierków. Może się zmartwiła, że drewno z Puszczy Piskiej się zmarnuje (a ono tylko na papier się nadaje)?
To teraz oprócz czasu zabiorą nam tę resztkę pieniędzy i zuzyją na nowych urzędników?!??

REKLAMA

# czarny

27.08.2003 19:58

o co chodzi, jaki wniosek?

# Rambo

28.08.2003 13:50

Co wy gadacie ? Nalbert to stary komuch . On to zna sie na edukacji o temacie - jak zwalczać kościół . Tylko tyle on ma wspólnego z edukacją.

# mieszkaniec

28.08.2003 14:29

OJOJOJ...jakie tu sa rozgrywki polityczne...zupelnie jak w naszym kochanym rzadzie:)
nie maja czego robic i takie glupoty wymyslaja niech sie sami " wygryza" ja mialem okazje spotkac i porozmawiac z p. Nalbertem w czasie kiedy byl radnym i musze przyznac ze jest to jedna z nielicznych osob z ktora mozna porozmawiac na problemy zwyklych ludzi, powiedziec o problemach i o tym co mysla o danej sprawie mieszkancy
aktulalni radni to samo dno ale to nie tylko w naszej dzielnicy o najwiekszej glupocie ludzi swiadczy fakt ze za prezydenta mamy Kaczke(bo to juz nie jest kaczor),ktora zwalnia pracownikow zeby postawic na stanowiskach przychylnych sobie ludzi to jest wielka zenada.

REKLAMA

# Fiona

28.08.2003 14:36

/mieszkaniec/ ma calkowita racje !!!
APEL DO MISZKANCOW BIALOLEKI !!!:wejdzcie na strone miasta stolecznego wawy i zerknijcie na oswiadczenia majatkowe naszych radnych to sie ZDZIWICIE na co idzie wiekszosc naszych pieniedzy bo nie wierze ze ze zwyklej pensji lub diety radnego maja tyle kasy !!!
NIECH NASI RADNI ZAJMA SIE UCZCIWA PRACA A NIE OSZUSTWAMI I KRETACTWAMI !! BO TO WSSZYSTKO ZACZYNA SIE ZAMIENIAC W WIDOWISKO CYRKOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# ZDESPEROWANY

28.08.2003 14:45

"...GDYBYM MIAŁ BROŃ, BYŁBYŚ PIERWSZYM KOGO BYM ODWIEDZIŁ Z NIĄ ..." ten tekst jednej z piosenek wspanialej grupy muzycznej Myslovitz kieruje do burmistrza Jerzego Smoczyńskiego (zbiera mi sie na wymioty gdy pisze jego imie i nazwisko)
niech sie strzerze i bierze za robote !!!

# ZDESPEROWANA

28.08.2003 15:55

Tylko że ja bym od razu ta BRONIA załatwila dwa smiecie Kaczora i Smoka to moze reszta zdechlaby tak jak zabija sie krolowa mrowek;)
pozdrawiam wszystkich zdesperowanych

REKLAMA

# xxxx

28.08.2003 17:10

A propo diet radnych. Proponuję sprawdzić kto ma najwięcej i pomnożyć przez liczbę kadencji. Będzie to równanie na korupcyjnego aferzystę. Proponuję zacząć od Smoczyńskiego i Sementkowskiego (jeszcze rednych - mam nadzieję że nie długo). Jak nieskazitelnie w przy nich wypada Pani Burmistrz Zientecka

# polityk

29.08.2003 09:19

... sidząc zając za krzaka, dłubie w nosie i udaje cwaniaka... ludzie kto wam bronii być radnym? wszyscy anonimowi, mądrzy genialni a nasz kraj i dzielnica okradana, weźcie się do roboty i zmieniajcie to co wam się nie podoba, brak odwagi? jak to czytam to ... ups....
politycy klozetowi, geniusze z nad Wisły, takich mamy polityków i radnych jakie mamy społeczeństwo "co widać, czytać i czuć"

# WANDA

29.08.2003 09:39

Każdy z was za swoją pracę bierze pieniądze, sprawdźcie ile i przez ile lat biorą wasi dyrektorzy i prezesi. U nas jest tak: jak ktoś ma więcej - bo tyra - to widzi sie tylko to,że ma wiecej i należy mu przykopać. Trzeba było startować w wyborach i przekonać innych żeby was wybrali to mielibyście teraz te diety. A siedzieć na dupie przed kompem i wyrzekać to typowa postawa wielu Polaków. Stwórzcie lokalne stowarzyszenie mieszkańców , zbierzcie ludzi, chodźcie na sesje i mówcie o problemach - to będziecie mieli wpływ na to się dzieje w dzielnicy.
Uwaga do zdesperowanej - szkoda mi ciebie - żaden z tych na S nie ma wpływu na twoje życie, sama je sobie organizujesz, a jeżeli kierujesz całą energię tylko na głupią, nieracjonalną nienawiść - to mi cię żal.

REKLAMA

# krzak

29.08.2003 10:07

Odezwala sie fanka Smoka i Kaczora....
WAndo musze ci powiedziec ze jestes w miejszosci bo postepowanie tych dwoch osob jest negatywne i tak odbiera je spoleczenstwo jesli uwazasz skorumpowani politycy sa fajni to chyba slon usiadl ci na mozg ;)

# dusia

29.08.2003 10:11

Smoczynski i Kaczynski sa z tej samej gliny zrobieni (gliny niskiej jakosci:) )

# gucio

29.08.2003 10:19

ja sadze ze byla to glina z przemytu ...

REKLAMA

# WANDA

29.08.2003 13:07

Chwila moment - nie wypowiadaj się za całe społeczeństwo tylko za siebie. Jeśli znasz fakty korupcji S i K to twoją powinnością jest zgłosić je do prokuratury - a takie gdakanie o czyjejś korupcji i nieuczciwości uważam za nieodpowiednie - bo być może krzywdzisz kogoś - to po pierwsze.
Po drugie - porównywanie Smoka z Kaczorem jest bez sensu . Kaczor póki co nic dla W-wy oprócz zamętu nie zrobił. Może nie wiesz Krzaku jak wyglądała Białołęka przed 10 laty - ale jak rozumiem dziś tu mieszkasz - dlaczego? - jak tu jest tak beznadziejnie to się wyprowadź.
Przez poprzednie lata Smok mógł zrobić tyle bo poprzednie rady nie pchały się w politykowanie i przepychanki z Kaczorem - tylko na swoją odpowiedzialność podejmowały kolejne decyzje. Faktem jest że są nowe szkoły, basen, GOS, ulice sklepy, przedszkola itp. Faktem jest, że tu są najtańsze w W-wie mieszkania, ścieżki rowerowe itp. Ja tu mieszkam od dawna i obserwowałam tempo zmian.
Nawet Rzeczpospolita w swoich rankingach kilkakrotnie wymieniała w pierwszej 10-ce gmin w Polsce - Białołękę za inewstycje dla lokalnej społeczności. To znaczy, że co, że oni wszyscy przez ten cały czas nic nie robili tylko kradli ?!! Pozdrawiam Was wszystkich

# Thomas

29.08.2003 15:02

WANDA MA RACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! . Mało kto zrobił tyle dobrego dla ludzi co Smoczynski , Sementkowski i cała poprzednia rada gminy. Nie możecie porównywać Smoczyńskiego z Kaczorem. Kaczor i jego ekipa to jedne wielkie gówno. I od razu mówie - nie jestem fanem SLD , PISU , PO itd. Jestem zwolennikiem dobrego ludzkiego myślenia.

# białołęcki pogromca komuchów

29.08.2003 18:22

Odpowiedź Mieszkańcowi. Wyczuwam, że jesteś wzorcowym komuchem. Nie nazywaj tego rządu naszym kochanym, bo ten rząd to banda kryminalistów spod ciemnej gwiazdy. Odnośnie Nalberta, jeżeli podoba ci się byly pracownik Derpartamentu IV MSW ds. zwalczania kościoła, to jesteś taki sam jak on, więc zbieraj manatki i uciekaj na Białoruś - tam twoje miejsce. Sama organizacja SLD na Białołęce to takie małe dawne SB (pochodzenie zawodowe jej członków). Głosujcie na nich a będziecie zbawieni w piekle. Nasze państwo pod obecnymi rządami to kloaka, ktora coraz bardziej cuchnie zatruwając zycie Polaków. Najgorsze, że nie ma komu tego szamba oczyścić. Mieszkańcu przetrzyj swoje zaropiałe oczy i nauczyć się rozpoznawać dobrych ludzi, a nie Nalbertów. Mysle, że się ockniesz. Najwyższa pora.

REKLAMA

# dmowski

29.08.2003 18:29

Brawo białołęcki pogromco komuchów jestem z toba masz 100 % racji. Za opozycji była taka piosenka "a na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści". Ludzie ocknijcie sie i głosujcie na Unię Polityki Realnej, on jeszcze nie rządzili i nie ubabrali się gównem

# mieszkaniec

29.08.2003 19:39

"bialolecki pogromco komuchow"powiedzialem "nasz kochany rzad"z wielka ironia powinienes to zauwazyc chociazby po tym usmieszku ktory obok postawilem. widze ze wogole sie nie znasz na wypowiedziach internautow co swiatczy ze nie masz duzego kontaktu z komputerem a to z kolei swiatczy ze przypuszczalnie jestes jednym ze sluzby smoczynskiego i sementkowskiego ktorzy dyktuja ci coo masz pisac na tym forum
jak zwykle schodzimy do spraw kosciola ...Czlowieku zyjemy w XXIw kazdy wierzy w to w co chce wierzyc juz nie powroca czasy kiedy palono czarownice a ksieza mowili ze zacmienie slonca jest wynikiem za malych datkow na kosciol ....:)
pozdrowienia dla "pogromcy..." moze przejzy na oczy
P.S. Twoja wypowiedz kojazy mi sie z walka czlowieka bez przekonan i probujacego za wszelka cene zwrocic na siebie uwage !!!

# ZDEZORIENTOWANY

29.08.2003 19:47

WY WIERZYCIE ZE SMOCZYNSKI I SEMENTKOWSKI SA UCZCIWI ????
TO ZAJRZYJCIE NA ICH OSWIADCZENIA MAJATKOWE NA STR.WWW.WARSZAWA.GOV.PL ODRAZU SPRAWDZCIE OSWIADCZENIA PANI RADNEJ DUDKIEWICZ CIEKAWE SKAD ONA MA TYLE PIENIEDZY???BO CHYBA NIE Z DIETY RADNEJ ???

REKLAMA

 historyk

29.08.2003 19:57

Nie ukrywam, ze tesknie za czasani gdy na forum nie bylo wulgaryzmow. Bez wzgledu na to kogo dotycza.

 historyk

29.08.2003 20:07

Apropos jaki byl wynik glosowania i dlaczego miano glosowac, co bylo ewentualnym powodem wniosku.

# RACJA

29.08.2003 20:22

O JA PIERDOLE LUDZIE DAJTA SPOKUJ OCZYWISTYM JEST TO ZE SMOCZYNSKI I SEMENTKOWSKI TO SCIERWO I NIE MA JUZ O CZYM GADAC !!!

REKLAMA

# białołęcki pogromca komuchów

29.08.2003 20:58

Mieszkańcu albo udajesz, że nie wiesz o co chodzi, albo jesteś jednym z nich. Nie jestem z ekipy Smoczyńskiego, ,nawet go nie znam. Z przekonań jestem narodową prawicą i nienawidzę komunistów. Mam za co bo byłem za komuny w opozycji. Co ty piepszysz o kościele. Co ma kościół z tym wspólnego. Popatrz kto rządzi aktualnie Polską. Muszę Ci zwrócić uwagę, że do Departamentu IV gdzie pracował Twój nieskazitelny radny Nalbert - dobierano wyjątkowe kanalie. To samo dotyczyło całej SB. Domyśl się kim jest kolega Nalberta - Półrolniczak. Popatrz człowieku, ze dzięki takim ludziom Polska dołuje i gnije. Ocknij się Ty i popatrz co się z Polską dzieje. Nie mam
żadnych ambicji aby zaistnieć jestem już wystarczająco znany. Domniemuję, że jesteś stałym elektoratem SLD. Myślę, że już niedługo i na bardzo długo koniec waszych rządów. Mówisz, że wierzysz w to co chcesz wierzyć. Obyś nie wierzył w SLD bo to zgubne dla wierzących (popatrz na Rywina)
Z pozdrowieniami

# MIESZKANIEC

29.08.2003 22:19

WYSTARCZAJACO ZNANY ??TAK SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO NIENAWIDZISZ TAK NALBERTA???
MUSISZ BYC Z LUDZI SMOKA BO TO ONI NIENAWIDZA RYWALI I CALEGO SLD NIE POTRAFIA ALBO SIE BOJA STAWIC CZOLA KONKURENCJI JAKA MAJA W SLD...

# Viki

29.08.2003 22:21

Smoczynski, Kaczynski, Dudkiewicz i Przybylski to wcielone demony ktore o niczym innym nie mysla tylko o pieniadzach ktore moga "legalnie " zarobic !!!
jak ja bym chciala zeby ktos skopal im tylki !!!!

REKLAMA

# pogromca

29.08.2003 22:34

Mieszkąńcu nie jestem z ludzi Smoka. Nalberta nie znam lecz znam ludzi z jego instytucji, podobnych do niego. Wystarczająco wymęczyli mnie i moją rodzinę za czasów komuny. To nie sa dla mnie ludzie lecz komunistyczne mutanty, bez czci i zasad. Popatrz na ta waszą organizację SLD - co ci ludzie sobą reprezentują ?.
SLD nie jest niczyja konkurencją chyba, ze dla organizacji mafijnych. Wasze notowania spadają, mam nadzieję, żę do zera.

# KATON

30.08.2003 13:21

SERDECZNE GRATULACJE DLA SMOCZYNSKIEGO !!!
WPRAWDZIE SMOCZYNSKI JEST OSOBA KONTROWERSYJNA ALE ZA TO MA WYSOKA KLASE
OSTATNIO W WYBORACH SAMORZADOWYCH GLOSOWALISMY Z MOJA RODZINA NA AWS I PIS.
NA PIATKOWEJ SESJI RADNI PIS ZAPARLI SIE SWOJEGO SZEFA LECHA KACZYNSKIEGO I WSPIERAJAC KRYPTOKOMUNISTKE ANNE DZIEWULSKA WSTRZYMALI SIE OD GLOSU.
SZANUJE INTELIGENCJE SMOCZYNSKIEGO I ROZUMIEM ZE WALCZYL O RADNA ZEBY RZADZIC W DOBRZE ROZWIJAJACEJ SIE BIALOLECE.
PANIE SMOCZYNSKI W NASTEPNYCH WYBORACH PPPRZEMY TYLKO PANA BO PAN NAPRAWDE DBA O NASZA GMINE .SPRZEDAWCZYKOW Z PIS-U NIE POPRZEMY . SZKODA ZE JEST TYLKO JEDEN SMOCZYNSKI.

# NN

30.08.2003 15:55

Dlaczego "sprzedawczyków"... cóż to za język? A Smoczyńskich jest przecież dwóch, przez miedzę.

# Ptysia

31.08.2003 15:28

gdzie dokładnie są te oświadczenia majątkowe radnych??????

# informatyczka

31.08.2003 16:35

na stronie www.warszawa.gov.pl po prawej stronie masz ikonke z "biuletynem informacji publicznej"wejdz tam i zobaczysz po lewej stronie oswiadczenia majatkowe;)
pozdrowienia

# Zdzicho

31.08.2003 21:13

Nalbert wiceburmistrzem! Co za pomysł! Jeżeli ktoś taki miałby kierować oświatą na Bialołęce, to gratuluję pomysłu!!! Zapewne wprowadziłby do zarządzania oświatą takie sposoby jak: przesłuchanie, świecenie lampą w oczy, śledztwo czy zastraszanie pracowników. W tym jest dobry, bo nauczył się tego w MO.
Odnośnie zeznania majątkowego radnej Dudkiewicz. Sprawdziłem. Z radnych SLD tylko radny Jeż jest od niej bogatszy. Ale on już się dorobił, przecież już trzecią kadencję jest radnym, w tym jedną wiceburmistrzem. Ciekawe skąd ona ma na koncie 100 tys. zł? Przecież nie z pensji w Urzędzie Marszałkowskim. Jak wieść gminna niesie, w trakcie kampanii wyborczej dużo mieszkańców jej barzo żałowało, że po śmierci męża "biedna" wdowa nie będzie miala co do garnka włozyć i trzeba poprzeć jej kandydaturę. No i wyszlo szydlo z worka! "Biedna" wdowa okazała się "bardzo bogatą" wdową.
Sprawdzilem rownież zeznanie majątkowe radnego Półrolniczaka. Nieżle dorobił się na prezesowaniu w RSM "Praga". Jak prasa donosiła, jest najbogatszym radnym w Warszawie w klubie SLD. Czyżby pensja Prezesa była tak wysoka? A przecież jest on typowym karierowiczem. Został przewodniczącym SLD na Bialołęce tylko po to aby zostać radnym Warszawy. W ten sposób pozbyl się konkurencji w osobie Przybylskiego. Dla niego liczy się tylko jego własny interes. Wszystko i wszystkich ma w czterech literach. Idzie po trupach do celu i otacza sie takimi samymi ludżmi. Razem z Nalbertem tworzą niezły duet. A tak naprawdę to co on zrobił dla Bialołęki jeszcze jako radny gminy w poprzeniej kadencji, a teraz jako radny Warszawy. Nawet nie ma swojego biura na Bialołęce. Gdzie i kiedy ma spotkania z mieszkancami? Przecież to jest parodia!.

# MRS. SKORPION

31.08.2003 21:56

DAJCIE SPOKUJ DUDKIEWICZOWEJ MA DUZY MAJATEK BO BYŁA OSZCZEDNA;) SPRAWDZCIE MAJATEK DZIEWULSKIEJ(BIEDNEJ NAUCZYCIELKI-O IRONIO) I WTEDY SIE ZDZIWICIE.
DZIEWULSKA NIENAWIDZI DUDKIEWICZOWEJ GDYZ OBIE KANDYDOWALY NA TEN SAM STOLEK A DZIEWULSKA ZA WSZELKA CENE CHCE BYC WICEBURMISTRZEM DS OSWIATY.
DLATEGO TEZ KOPIE DOLKI POD ZIENTECKA . DZIEWULSKA RAZEM ZE SMOCZYNSKIM I KOMUSZKIEM PRZYBYLSKIM ROBIA INTRYGI PRZECIWKO ZIENTECKIEJ TA TROJCA DOBRALA SIE W KORCU MAKU. JEDNYM Z NAJUCZCIWSZYCH RADNYCH JEST A. WOZNIAKOWSKA KTORA UJAWNIA PRZEKRETY SMOCZYNSKIEGO SEMENTKOWSKIEGO DZIEWULSKIEJ - TEJ CALEJ KLIKI PAZERNYCH NIEUDACZNIKOW
BRAWO PANI ANIU !!!!!!!

# OBSERWATOR

31.08.2003 21:57

MózG 2003.08.28 11:39
ciekaw jestem czy SMOK(o zgroza!! bo nie wawelski tylko CHŁOP Z KOBIAŁKI ;) ) podporzadkuje sie poleceniu swojego"bossa" KACZORA i razem z trzymana przez siebie za gardlo tzw. "gospodarnoscia" zaglosuje na najblizszej sesji za odwolaniem pazernej Dziewulskiej, z tego co mowia w oswiacie "nasza" radna Dziewulska była juz w UW,SLD,GOSPODARNOSCI,mysli o PO
ta baba nie ma przekonan i jest wyznania finansowego:)
podobnie jak nasz "nieskazitelny" burmistrz lubi rzadzic.
Oswiata rzadzi nie Zientecka a Dziewulska. Dla SMOKA to wygodne bo radna Dziewulska je mu z reki.
pozdowienia
P.S oni powinni sie zastanowic co robia bo mieszkancy wszystko widza i beda w kolejnych wyborach wyciagac konsekwencje

# WANDA

31.08.2003 21:59

No proszę sami zobaczcie, czy w całej tej dyskusji podło choć jedno słowo o tym , co można by zmienić w Białołęce, co jest nam potrzebne co by się przydało? Co konkretnie poprzednia ekipa zrobiła żle?
Nie - wszyscy mają coś do powiedzenia (pożal się Bożę...) o SLD, kościele, SB i finansach radnych. Ludzie!! Czy wszystkich was już opętało od "życzliwej zawiści" ?
Ja też mam 50 tyś - ale w sumie pracuję pewnie tak samo długo, jak ci radni. Przecież ci wszyscy ludzie coś robili wcześniej, czegoś się dorobili, mają mężów i żony - oni też pracują pewnie. Nie zaczęli zarabiać w chwili gdy zostali radnymi.
Nie interesuje mnie to ile mają, ale to czy robią to do czego ich wybrano. Przecież na tym polega idea samorządności, że powinniśmy mieć swoich przedstawicieli zebranych w radzie gminy, aby w naszym imieniu decydowali - bo gdyby na przykład jakakolwiek decyzja miała zostać podjęta na takim forum jak to - to ja wysiadam...
A tak na marginesie poprzednie lata w gminie mogły owocować decyzjami "do przodu" - bo na szczęście "Gospodarność" nie musiała prowadzić przy każdej decyzji koperkowych dyskusji i udawadniać, że nie jest wielbłądem - tylko realizować pomysł aby z tej ziemi zapomnianej przez wszystkie władze W-wy - stworzyć miejsce do życia.
Dla relaksu polecam na Choszczówce "Dzikiego" Świetne miejsce na przystanek w czasie rowerowej rajzy po Białołęce.

# husajn

31.08.2003 22:08

zastanawiam sie skad dziewulska, smoczynski, sementkowski, jez, dudkiewiczowa dorobili sie tak wielkich majatkow!!!
Czesc z nich (mam na mysli Dudkiewiczowa i Dziewulska) publicznie twierdzi ze nie ma pieniedzy kiedy to jest wierutna bzdura!!! na oficjalnym koncie( bo sa tez nieoficjalne) pojawilo sie 100tys. zl oprucz tego pani Agnieszka jezdzi luksusowym samochodem. biena dziewulska buduje luksusowa wille, nie chce juz wspominac o jezu smoczynskim i sementkowskim. Tym wszystkim powinien zajac sie urzad skarbowy,bycmoze wtedy byc moze starczy pieniedzy na zasilki dla bezrobotych ( ktorych mamy wystarczajaco duzo ). Pytam sie czy takich majatkow mozna dorobic sie z ciezkiej i co najwazniejsze uczciwej pracy ???????????????

# WANDA

31.08.2003 22:16

Odpowiedź dla historyka: głosowanie na sesji miało dotyczyć pozbawienia mandatu radnej Dziewulskiej z tego powodu, że w myśl nowej ustawy nie można łaczyć funkcji kierowniczych z mandatem. Ona jest z-cą dyr szkoły - a to już funkcja. Tylko moja osobista wątpliwość jest taka, że wybrana przez wyborców została włąśnie dlatego, że jest znana w środowisku, że coś wcześniej robiła itp.. A teraz ma do wyboru albo być nadal radną i zrezygnować z funkcji dyrektora albo zrezygnować z mandatu, którym w końcu obdarzyli ją ludzie. to właściwe jest tak, że Miller nie powinien być posłem. Nie bardzo to rozumiem - ale zamęt jest niezły i cała wrzawa i wysiłki radnych idą teraz na takie właśnie problemy. No trudno. Pozdrawiam

# swiety

31.08.2003 22:17

powinnismy zalozyc w naszej dzielnicy wykrywacz klamstw dla radnych i burmistrzow. kazdego miesiaca podchodziliby do niego i odpowiadali na pytania moze wtedy nie byloby korupcji i zadnych niejasmnosci wiedzielibysmy kto jest uczciwy a kto nie .
Szkoda tylko ze ten pomysl nigdy sie nie urzeczywistni !!;(

# poszukujaca sprawiedliwości!!

31.08.2003 22:21

proponuje zaczac te sprawdzanie wykrywaczem klamstw od: smoczynskiego. jestem pewna ze w trakcie badania:) urzadzenie dostanie zwarcia i sie spali ten czlowiek nigdy nie mowil prawdy! oszukal tylu ludzi na grodzisku, choszczowce, bialolece dworskiej i dlugo by jeszcze wymieniac ....gdyby mial honor to by sie spalil ze wstydu ale on ma w glowie tylko przelicznik pieniedzy (kase fiskalna, ktora jest jego wlasna kieszen)

# felek

31.08.2003 22:23

dobre!!!
kiedy smok da jakies pieniadze na dom dzieka albo schronisko dla zwierzat ???

# WANDA

31.08.2003 22:29

Z własnej kieszeni?

# felek

31.08.2003 22:32

no pewnie o co myslalas ?? nie stac go ??

# Mieszkaniec Erazma

31.08.2003 22:39

A SKAD TYLE PIENIEDZY 110 TYS ZL, AKCJE, SAMOCHOD, 2ha ZIEMI MA RADNY GOSPODARNOSCI STEFAN ZAWADZKI??? BO CHYBA NIE ZAOSZCZEDZIL NA SPRZEDANYCH BUTELKACH PO WODCE
SWOJĄ DROGĄ TO RADNI GOSPODARNOSCI POTRAFIA SKUTECZNIE DBAC DBAC O SWOJA KIESZEN.
NA BIALOLECE SA NIEDOSCIGNIONYMI MISTRZAMI.

# black flower

31.08.2003 22:48

odpowiedz dla Wandy i Historyka:
czy was nie dziwi ze smoczynski i sementkowskioddali mandaty radnych a dziewulska nie ?ci dwaj panowie wiedza co to prawoa dziewulska najchetniej pracowalaby w mennicy i z tamtad chcialaby mniec tasmociag na ktorym transportowanoby pieniadze do jej domu ;) dziewulska dokad jej nie zmiusza do rezygnacji to zebami bedzie sie trzyamala stolka radnego i szarogesila w oswiacie o ktorej ma pojecie jak ŚWINIA O GWIAZDACH!!!
na piatkowej sesji udzielala wymijajacych i pokretnych odpowiedzi pani Ani Wozniakowskiej. Oby wiecej takich radnych jak Wozniakowska !!!

# historyk-wyjątkowo

01.09.2003 00:02

Podstawową zasadą prawa jest domniemanie, iż wszyscy je znają. Tym bardziej znac je powinni ci, którzy to prawo chcą stanowić. Decydując się na kandydowanie na radnego trzeba było zdawać sobie sprawę z jasno zapisanych w ustawie skutków prawnych -- tzw. incompatibilitas, czyli - chcę być dyrektorem szkoły - nie jestem radnym. Chcę być burmistrzem - też nie jestem radnym. CHcę być radnym, a jestem urzędnikiem służby cywilnej - biorę urlop bezpłatny. CHronienie się za jakimiś kruczkami prawnymi jest trochę niepoważne.

# oasysrbm

15.04.2014 17:54

my website:http://www.biomisr.com
<a href="http://www.biomisr.com">??????<a>
6x5 babyeast2014gogo r141w

# maahmtnk

17.04.2014 18:49

???
http://www.biomisr.com
<a href="http://www.biomisr.com">??? ?????? 2014<a>
2e0 i785w
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA