REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# sasiad

15.10.2014 09:32

A mnie zastanawia czemu znikają niepochlebne komentarze skierowane pod adresem p. Morawskiego jak i rządzących gmina Bielany ???? Przypadek , nie sądzę .....

# ASTeroida

15.10.2014 09:36

BO PLATFORMA TO JAK OŚMIORNICA OPLATA SWOIMI MACKAMI WSZYSTKO I WSZYSTKICH.

# sasiad

15.10.2014 10:47

A tak swoją drogą dziwne że dopiero po roku czasu ktoś się zoorientowal że łąka nie jest skoszona , ale żeby było śmieszniej prawda jest taka że dwa fragmenty tej ze łąki byly słodzone w tym roku ( od ul. Wolczynskiej do dużego drzewa i fragment bliej stawów Brustamana) Mieszkam tu 30 lat i jak pamięcią sięgam stała tu 1 bramka na środku łąki która została rozebrana po tym jak się przewrocila na dziecko. Plac zabaw też był Ale p.Morawskiemu się to nie podobało bo halasujace dzieci itp. Więc został rozebrany placnadmienię że to się stało rok po roku .... Więc szanowny panie Morawski schowaj się pan i zmień miasto bo NIKT cię nie chce w radzie ...... Idź pan w h.....

REKLAMA

# pani mgr

15.10.2014 10:49

Zygmunt Morawski od ponad 30 lat znany jest ze swojej społecznikowskiej pasji,był organizatorem sąsiedzkich prac przy społecznym parkingu,porządnej kładce przez strumyk,boisku na łące....i wielu innych.Najgorsi są tacy sąsiedzi,którym nic się nie chce zrobić z myślą też o innych,potrafią tylko krytykować....WSTYD,panie sąsiedzie!

# pani mgr

15.10.2014 10:53

sąsiad jest ordynarny....i nie zna ortografii....nie zamierzam z ordynusami dyskutować

# sasiad

15.10.2014 10:58

Szanowna pani mgr , po takim wpisie śmiem twierdzić iż jest pani jego żona bądź córka Ale mogę się mylić. A co do działalności p. Morawskiego to owszem działał i dalej działa jako spoleczniak. Mam tu na myśli czasy jak potrafił z balkonu robić zdjęcia jak ktoś spokojnie pił piwko przed blokiem , nie halasujac i zanosic je na komendę ...

REKLAMA

# sasiad

15.10.2014 11:02

Na temat działalności p.Morawskiego jako osiedlowego spoleczniaka mógłbym powiedzieć dużo.... Np. To że potrafil robić zdjęcia tym którzy spokojnie pili piwko pod jego balkonem i zanieść je na komendę ...

# sasiad

15.10.2014 11:03

No i widzę zostałem zablokowany i nie mogę już pisać komentarzy hehe

# hi hi

15.10.2014 11:05

#sasiad napisał(a) 15.10.2014 11:03
No i widzę zostałem zablokowany i nie mogę już pisać komentarzy hehe

A to ciekawe, bo piszesz

REKLAMA

# pani mgr

15.10.2014 11:33

nie jestem ani żoną ani córką ani krewną p.Morawskiego-głosuję na niego od lat i wiem,dlaczego, też od lat.Mierzi mnie towarzystwo,które w imię osobistych korzyści chce zasiadać w Radzie Osiedla a jak im się nie uda opluwa tych,którym chce się cokolwiek zrobić dla ogółu mieszkańców.Picie piwka w miejscach publicznych wreszcie jest uregulowane przepisami.....wolę dzieci na łące i psiaki,po których sprzątają właściciele

# mieszkanka

16.10.2014 14:25

Do pana Sąsiada - były skoszone (a nie słodzone) dwa kawałeczki łąki i to tylko. raz. W poprzednich latach łąka była koszona trzy razy w roku. w ubiegłym roku miało miejsce tylko jedno koszenie. Plac zabawa nigdy na łące nie było, a mieszkam tu ponad 25 lat. Była rzeczywiście bramka, która ze względów bezpieczeństwa została rozebrana. Ale i wówczas był problem z koszeniem trawy - mój syn z kolegami sami kosili trawę wokół bramki, aby móc grac tam w piłkę. Plac zabaw jest między blokami na Petofoiego 1a i 2 i nikomu nie przeszkadza. A jeśli by nikt pana Morawskiego nie chciał, to by nikt go nie wybierał. Więc może lepiej mówić w swoim imieniu, a nie "wszystkich". Walka o koszenie łąki trwa od zeszłego roku - niestety dzielnica uznała ją za ostoję zwierzyny - cytat z burmistrza Pietruczuka (czytaj szczurów, kleszczy, much i komarów) i boi się organizacji ekologicznych, które popierają obszary "Natura 2000" w środku Osiedla. Część łąki odzyskał prywatny właściciel - ale niestety nie ma on ponoć obowiązku dbania o przynależny mu kawałek ziemi, a próby ustalenie jego nazwiska w celu uzyskanie zgody na wspólna opieką nad łąką skończyły się niepowodzeniem, bo obowiązuje Ustawa o ochronie danych osobowych. Czyli łąka nie jest koszona i koszona nie będzie... cała nadzieja w nowych (mam nadzieję) władzach Dzielnicy.

# obywatel

16.10.2014 22:41

Przecież za Ochronę Środowiska czyli też koszenie trawy odpowiada w urzędzie Burmistrz Pietruczuk.

REKLAMA

# obywatel

16.10.2014 22:42

Przecież za Ochronę Środowiska czyli też za koszenie trawy odpowiada Burmistrz Pietruczuk

# pani mgr

18.10.2014 11:52

30 lat temu po rzuceniu hasła "kosimy razem w czynie społecznym"?-byłoby po robocie i w życzliwej,przyjemnej atmosferze.....czasy się zmieniły i ludzie,niestety też!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break