REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# 2022

01.04.2022 20:31

1 kwietnia

# Joasia

04.04.2022 07:22

Panie Dominiku (dg) - żart jest co najmniej słaby! Czy cieszy Pana jak inni się martwią? Wnioskuję, że nie pała Pan sympatią do tej części dzieljicy. I jeszcze ten "żart" o wyborze przez PKP przebiegu nowej linii kolejowej ! Bardzo przykre

# KielAnka

04.04.2022 09:02

#Joasia napisał(a) 04.04.2022 07:22
Panie Dominiku (dg) - żart jest co najmniej słaby! Czy cieszy Pana jak inni się martwią? Wnioskuję, że nie pała Pan sympatią do tej części dzieljicy. I jeszcze ten "żart" o wyborze przez PKP przebiegu nowej linii kolejowej ! Bardzo przykre

Dobry żart to taki, w który da się wkręcić. Ja się na pętle nabrałam, ale na tory przez las już nie. Jak dla mnie dobry żart, bo i tak niczego nie zmienia w życiu mieszkańców. Gdyby zlikwidowali pętlę, to zrobiliby przystanek a każde 152 by jechało na ZB. Nawet lepiej. Czym tu sie martwić?

REKLAMA

# Piotr.

05.04.2022 18:57

ZTM musicie pomyśleć i posłuchać ludzi a nie sami robicie beznadziejne rozwiązania mało się wam udaje macie ludzi nie myślących jest problem to szybko trzeba go rozwiązać . Autobusy można skierować na pobliską pętle Autobusową BRZEZINY [Kurs Skrócony] Pętla jest na tyle wystarczająca że jedna linia więcej da radę obecnie na pętli jest Linia 104 i 304 [nie zawsze są wszystkie Autobusy razem zrobić minimalny postój ok.5 minut ][Na Pętli kiedyś zatrzymywały się Autobusy Przegubowe były dwie Linie i wystarczyło miejsca.] Proszę korygować kursy tych pozostałych linii czyli postój danej linii by razem nie byli wszyscy .Autobusy na tych liniach są krótkie[ czyli solówki].Znam dobrze zagadnienia planowania komunikacji miejskiej od podszewki pracowałem bardzo długo w tej firmie i wiem jak jest trzeba Szukać rozwiązań by ludzie mieli lepsze połączenia a nie puszczać Autobusy na trasy gdzie mało ludzi uczęszcza i nie dublować linii w jednym kierunku.
Druga kwestia to Linia 176 ZTM chce skrócić trasę do METRO BRUDNO. Proszę częstotliwość zachować w szczycie co 15minut a poza szczytem co 20 minut[ Szybki dojazd ludzi do tramwaju i METRA oraz do innych linii pozwoli na dogodne rozwiązanie nie pozwólmy spowolnić rozwoju Choszczówki i innych miejsc na rej trasie. Panowie z ZTM proszę czytać co ludzie mają do powiedzenia jest to ważne i warto rozwiązania rozwiązywać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy