REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Mysliciel

23.01.2015 17:49

To się nazywa poprawność polityczna wg pani prezydent. Są równi i równiejsi.

# lideksynubeka

23.01.2015 18:06

No i kurde nie mówiłem,że platfonsiarnia to banda drobnych złodziei i cfaniaczków?Stworzona przez komunistycznych esbeków dla małorolnego,zakompleksionego chłopstwa zamieszkującego Warszawę.Każdy samodzielnie myślący i nie poddający się propagandzie od dawna głosował na PiS,bo na takich prymitywów tylko wsióry mogą głosować. Dwie posady,może od razu 5??

# ccc

23.01.2015 18:24

Bez konkursu zostali też zatrudnieni dyrektorzy ArtBemu i OSiR. Standardy HGW.

REKLAMA

# bemowianin

23.01.2015 18:33

haha co za artykuł, widać, ze ta gazeta jest za Dąbrowszakami !!!!!! hahahah

# xenia

23.01.2015 18:40

#bemowianin napisał(a) 23.01.2015 18:33
haha co za artykuł, widać, ze ta gazeta jest za Dąbrowszakami !!!!!! hahahah

A jest jakiś ustawowy zakaz bycia za Dąbrowszczakami?

# głodny frankowiec

23.01.2015 18:51

Nie wiem o co takie oburzenie, z jednej pensji ciężko dziś wyżyć, sam chętnie bym gdzieś na boku dorobił, najlepiej w tych samych godzinach co w mojej obecnej pracy, w końcu doba ma tylko 24 godziny...

REKLAMA

# bem

23.01.2015 18:51

Wysłali PB (Przemysława Burkiewicza) z Bemowo News, do dalszego ogłupiania mieszkańców, ale nie dajcie się temu folwarkowi!

# Rafał

23.01.2015 19:41

Jest normalnie w pracy i pewnie jeszcze ze dwie rady nadzorcze dostanie. Zgodnie z linią programowa PO

# rypcium pypcium

23.01.2015 20:29

#xenia napisał(a) 23.01.2015 18:40
A jest jakiś ustawowy zakaz bycia za Dąbrowszczakami?
Tak, na Bankowym...

REKLAMA

# qwerty

23.01.2015 21:56

Odnodze wrażenie ze HGW boi się osób które tak długo były w PO, ale z powodu na chore zasady tam panujące zdecydowały o odejściu. Boi się bo dużo wiedza dlatego pani prezydent i jej żołnierze starają się zdyskredytować pezpartyjna władze na Bemowie. Mieszkam tu cale życie a przez ostatnie lata działo się tu na prawdę dużo, wiec skoro się dzieje to tez źle bo widać kontrast z innymi dzielnicami.

# bemowianin

23.01.2015 22:06

Nie ma żadnego zakazu ale to wstyd lobbowac że ludźmi, którzy są bezwgledni i wykorzystają wszystkie nieczyste chwyty, żeby dojść do koryta i władzy.
Spadać z mojej dzielnicy !
Jak rozmawiam z ludźmi z innych dzielnic to uważaja to wszystko za cyrk ale przecież wy macie w tym doswiadczenie, uzywajac klaunów z artbemu ośmieszajac mieszkańców

# bemowianin

23.01.2015 22:07

end

REKLAMA

# bemow

23.01.2015 22:09

Nie ma żadnego zakazu ale to wstyd lobbowac że ludźmi, którzy są bezwgledni i wykorzystają wszystkie nieczyste chwyty, żeby dojść do koryta i władzy.
Spadać z mojej dzielnicy !
Jak rozmawiam z ludźmi z innych dzielnic to uważaja to wszystko za cyrk ale przecież wy macie w tym doswiadczenie, uzywajac klaunów z artbemu ośmieszajac mieszkańców

# Anty

23.01.2015 22:42

Jak widać pani bufetowa może działać poza prawem. Ale wiadomo, ze chroni ja gmina żydowska

# czas na drugie referendum

23.01.2015 22:50

Bufet nie chce dać kompetencji Zygrzakowi bo zarzuca Dąbrowskiemu m.in. kolesiostwo przy zatrudnianiu ludzi w urzedzie. Jak się komuś coś zarzuca to wypada być samemu krystalicznym. A jak widać tak nie jest. Bufet prawo interpretuje po swojemu i zatrudnia kogo chce bez konkursów. W wypadku pana Popielarza mamy dodatkowo do czynienia z zerowym doświadczeniem na stanowiskach urzędniczych w samorządzie. Po co są konkursy, procedury itp. Po co są wybory, skoro i tak bufet zadecyduje, czy mieszkańcy dobrze wybrali.

REKLAMA

# bemol

23.01.2015 22:55

Można tez robić konkursy pod kandydata jak to jest w standardach Dąbrowskiego.

# senn

24.01.2015 10:28

no ładnie, widzę, że niewygodne treści są usuwane - porażka!

# sense

24.01.2015 10:40

no ładnie, widzę, że niewygodne treści są usuwane - porażka!

REKLAMA

# Refer

24.01.2015 11:37

Opozycja JD pokazuje ciagle na nich palcem, a jak PO ma cos za uszami to juz stronniczosc portalu, gazet itp. POprostu zalosne.. to poczatki dymisji HGW jesli ma na tyle honoru by sama odeszla.. w co watpie.. A sprawa etatow dla GP i tego drugiego specjalisty mowi sama za siebie..

# Refer

24.01.2015 11:42

Do bemowianin:
Ta Dzielnica nigdy nie byla i nie bedzie Twoja. A jak tak jest to co dla niej zrobiles przez swoje cale zycie?

# antyHGW

24.01.2015 11:43

#Refer napisał(a) 24.01.2015 11:37
Opozycja JD pokazuje ciagle na nich palcem, a jak PO ma cos za uszami to juz stronniczosc portalu, gazet itp. POprostu zalosne.. to poczatki dymisji HGW jesli ma na tyle honoru by sama odeszla.. w co watpie.. A sprawa etatow dla GP i tego drugiego specjalisty mowi sama za siebie..

Pełnomocnicy to nowy sposob na dodatkowe etaty dla wiernych-miernych PO. Po 2-3 w każdej dzielnicy i jest pensyjka dla 50 krewnych i znajomych. Prosty mechanizm w wykonaniu HGW

REKLAMA

# podatnik z Bemowa

25.01.2015 12:02

Czy objęcie stanowiska głównego specjalisty w urzędzie miasta pozwala na urlopowanie w dotychczasowym miejscu pracy? Czy Pan Popielarz nie powinien przenieść papierów z jednej pracy do drugiej?

# noname

25.01.2015 20:01

Proponuję krytykującym obecnie HGW ochłonąć i poczekać kilka tygodni... myślicie, że od tak nie chce dać tych pełnomocnictw, a może coś jest jednak na rzeczy co do byłego burmistrza... i nie mówię tu o niesnaskach partyjnych, lecz zawiłościach prawno-karnych...

# TES

26.01.2015 10:29

i nadal nie ma wpisów, CENZURA ?

REKLAMA

# Zew

26.01.2015 12:29

Kasuja te wpisy co im sie nie podobaja..

# asssa

26.01.2015 22:41

nie ma żadnego zakazu tylko to wstyd reprezentować tego typu ludzi

# bemowianin

27.01.2015 10:52

Do bemowianin:
Ta Dzielnica nigdy nie byla i nie bedzie Twoja. A jak tak jest to co dla niej zrobiles przez swoje cale zycie?
24.01.2015 11:43 #antyHGW
#Refer napisał(a) 24.01.2015 11:37
Słuchaj kolego, często sie udzielam społecznie bo chce, zeby ta dzielnica się nie zdegradowął do końca, tylko to co ja robię za free, większosc z was bierze gruba kasę, wiec nie opowiadaj mi, ze to nie moja dzielnica
Na pewno jej nie okradam, jak dąbrowszczaki

REKLAMA

# lazurowa

28.01.2015 17:43

Przecież ten pan w poprzedniej kadencji był w radzie i był związany z J.D. To dlaczego HGW mu ufa a Zygrzakowi nie.Wynika z tego jakiś absurd .Czyli sympatie partyjne PO

# kfdja

23.05.2015 00:19

@xenia
jeszcze nie, ale za parę miesięcy kto wie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe