REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PASAŻ KSIĄŻKOWA

# MIESZKANIEC

13.12.2004 20:05

SŁUCHAJCIE, ZRÓBMY COŚ RAZEM, ABY POWSTAŁ TU JAKIŚ PARKING. TO MY MIESZKAŃCY TARCHOMINA JESTEŚMY
"WŁAŚCICELAMI" OSIEDLI. WALCZMY WIĘC O COŚ POŻYTECZNEGO. CZY KTOKOLWIEK Z CZYTELNIKÓW WIDZIAŁ PODOBNY PASAŻ BEZ PARKINGU???
KOŁO POCZTY UDAŁO SIĘ...

# gosc

14.12.2004 13:19

Nie krzycz:
http://www.banita.pl/reg/netykieta.html

# kornik

15.12.2004 18:19

#MIESZKANIEC
Dlaczego chcesz na siłę kogoś uszczęsliwiać, smrodem i hałasem pod oknami sam pewnie mieszkasz gdzie indziej i Tobie to nie będzie przeszkadzało to Dzielnica powinna wybudować zatokę wzdłuż tego pasażu (przy Światowida) a nie na trawniku pod oknami

REKLAMA

# mieszkaniec tarchomina

15.12.2004 20:24

Mieszkamy w Warszawie , a nie na działce. Każdy z lokatorów mieszkających przy światowida wiedział gdzie kupuje mieszkanie.
Więc jestem zdecydowanie za parkingiem, tak jak to jest w innych miejscach...

# zuza

17.12.2004 14:08

Kornik, smród i hałas masz na codzień. Po co Ci jeszcze bałagan? Samochody i tak parkują tylko, że nielegalnie. Może warto zadbać o porządek, bezpieczeństwo i wygodę ludzi? Jestem za parkingiem!

# MIESZKANIEC

18.12.2004 14:05

NO TO ZRÓBMY COŚ....
PROSZĘ PISAĆ SWOJE PROPOZYCJE

REKLAMA

# Karol

18.12.2004 23:24

Macie kilku radnych z różnych opcji w tym okręgu, w tym wiceburmistrza od spraw inwestycji i przewodniczącego Rady Dzielnicy, niech podejmą odpowiednie działania. Często korzystam z filii Kredyt Banku i zawsze mam problem z parkowaniem w miarę blisko tego obiektu.

 ooo

19.12.2004 01:58

Co za ludzie! Kazdy skrawek zieleni zamieniliby na parkingi. Czy wszedzie trzeba podjezdzac samochodem? Nie mozna podejsc pare metrow z parkingu obok poczty albo obok WBK?

# kornik

19.12.2004 11:38

# zuza
Ja też jestem za tym żeby był porządek, ale dlaczego odrazu parking pod oknami, nie wystarczy zatoka wzdłuż Światowida. Po wybudowaniu tegoż parkingu, jestem więcej niż pewien byłby zastawiony parkującymi tam samochodami MIESZKAŃCÓW os. Buczynek, którzy chcieli by mieć swój samochodzik pod oknami. Tak więc parking czy zatoka były by one zastawione a przyjezdni, którzy chcieli by podjechać np. do banku czy sklepu i tak mieli by małą szansę na znalezienie wolnego miejsca. Proszę powiedzieć czy nie mam choć trochę racji.
Pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA

# gosc

19.12.2004 11:47

@MIESZKANIEC,
Wyciąg z netykiety:
- Nie używaj WIELKICH LITER - czytający potraktuje Twoją wypowiedź jako KRZYK.
Wyłącz Caps Lock, tzn. ten klawisz, który prawdopodobnie wcisnął sprzedawca, przy pokazywaniu komputera i od tego czasu wszystko wyskakuje Ci dużymi literami.

# gosc

19.12.2004 16:40

kornik, masz rację - wystarczyłoby zabrać jakiś jeden metr ulicy i fragment chodnika (ścieżki rowerowej), a sama ścieżkę przesunąć bliżej bloków - byłoby idealne miejsce do parkowania skośnego. Musiałby jednak pojawić się znak pt. dozwolony postój do 30 minut, aby nikt nie blokował tych miejsc.

# kornik

19.12.2004 19:52

Tylko jak i kto miałby te 30 minut egzekwować, skoro w tej chwili obowiązuje całkowity zakaz zatrzymywania i parkowania, którego niewielu przestrzega i mało kto się przejmuje mandatami (wezwaniami) wystawianymi przez Straż Miejską.

REKLAMA

# Biały78

19.12.2004 21:16

Jaką (Straż Miejską??)to znaczy chyba... Straż Wiejską pokaż strażnika z Warszawy większość to spod Małkini (oczywiście nie obrażając tych co pozostali tam bo reszta sie nie przyznaje co sie osiedlili tutaj że są z poza Warszawy hahaha )WARSZAWA DLA WARSZAWIAKÓW Kto jest za niech sie dopiszeBezrobocie STOP

# MIESZKANIEC

20.12.2004 10:27

Dzięki za podpowiedzi, ale do kogo konkretnie mamy się zwrócić? czy ktoś z Was wie? A może do którego z wydziałów w gminie...
piszcie
pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy