REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PARKINGI

# przyjezdny:)

31.08.2004 15:21

Dlaczego przed pasażami handlowymi brak parkingów? Co z dureń podpisał projekty budowy i zagospodarowania ulicy światowida...
Z jednej strony karze siE klientów, którzy na kilka chwil zostawiają samochody przy ulicy, a z drugiej strony władze białołęki mają to w d..pie? Pasaż jaki jest przy Książkowej to odcinek prawie 200metrowy i bez miejsc parkingowych-idioctwo. Macie tu fatalnie drodzy Tarchomiczanie, ja mieszkam na Ursynowie gdzie takich idioctw poprostu niema.

# xyz

31.08.2004 16:10

Masz rację przybyszu.Dziwi tez fakt że handlowcy, bankowcy nie walczą o miejsca parkingowe.Sam nie jestem klientem banku, nie przyjeżdżam na zakupy z w\w powodu.

# Marginalia_Filozoficzne

31.08.2004 16:19

... wladze bialoleki...no, taak ... he Tu przede wszystkim Gosciu Znuzony sami mieszkancy sa przeciwko sobie. He... tu nawet prasa lokalna, jest przeciw mieszkancom - a wezcie sobie poczytajcie Gustawa Czarke przed snem , jak on pisze o smieciach ... A Wy wiecie pytacie o wladze ...he, he.. .no . Z prasy wiecie , ze po tej stronie rzeki policja po 8 rano strzela do weterynarzy a przed wschodem slonca rozjezdza bezdomne kobiety. Na smierc ! No... Wy chyba rzeczywiscie jestescie z Ursynowa skoro nie wiecie, ze noce bywaja tu ... ciezkie
No wlasnie, a skoro juz jestescie z tego Ursynowa, to powiedzcie, czy tam u Was, na tym Ursynowie, to ludzie tez dopiero teraz zaczynaja rozumiec sceny z serialu "07 zglos sie" ? Bo tu wiecie F-A-S-C-Y-N-A-C-J-A !!! F-A-S-C-Y-N-A-C-J-A !!! Moze dlatego, ze z dabingiem daja , chyba tak... ?

REKLAMA

# Polonista

31.08.2004 23:54

Gościu z Ursynowa, Twój język polski kładzie nas na kolana na tej naszej wsi białołęckiej. Tyle nowych słów czlowiek ma szansę poznać!

# przyjezdny:)

01.09.2004 11:22

przepraszam za błędy i złe sformułowania...:((
ale pisałem wkurzony na straż miejską, która usiłowała mi dać mandat właśnie wzdłuż ul. Światowida przy jednym z banków.
A wracając do domu, patrzyłem sobie czy na Ursynowie jest lepiej... więc jechałem wzdłuż KEN i zawsze gdzie są sklepy są i podjazdy i parkingi. Chyba architekt, który projektował nie mieszka na tarchomine - a szkoda-powinien

 ragozd

02.09.2004 11:28

swiatowida bedzie niedlugo rozszerzona a drugi pas - bedzie wiec okazja do poprawy - czy ja wladze wykorzystaja - to juz zalezy tylko od nas ...

REKLAMA

# gosc

02.09.2004 15:54

Czy orientujecie się, którędy dokładnie ma iść ten mityczny tramwaj?
Pośrodku drogi, po poboczu - z której strony?
Tak patrząc na drogę trudno tam gdzieś wepchnąć torowisko?

# gość2

03.09.2004 00:29

przy swiatowida na wyskości nowodworów (od książkowej aż do "aktualnego" końca jest zostawiony pas zieleni i przypuszczam ze to własnie ten pas zajmą aby poszerzyć ulicę a torowiską "puszczą" środkiem. A swoją drogą, moze ktos orientuję się kiedy w koncu "pociągną" Światowida dalej (wiem ze juz kiedys poruszalismy ten wątek na forum ale moze ktos ma jakies nowe info) ?

# Vladymir

04.09.2004 00:29

Coś tam kopią i zwożą ziemię na wysokości ul. Grzymalitów, ale czy to to, to nie wiem, może jaka dzika zwała ziemi z jakiejś budowy ?

REKLAMA

# mieszkaniec

05.09.2004 13:30

znają naszą dzielnicę tramwaje pojadą tuż przed oknami budynków na książkowej, a co niema parkingów to może być tramwaj...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe