REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PARKINGI

# przyjezdny:)

31.08.2004 15:21

Dlaczego przed pasażami handlowymi brak parkingów? Co z dureń podpisał projekty budowy i zagospodarowania ulicy światowida...
Z jednej strony karze siE klientów, którzy na kilka chwil zostawiają samochody przy ulicy, a z drugiej strony władze białołęki mają to w d..pie? Pasaż jaki jest przy Książkowej to odcinek prawie 200metrowy i bez miejsc parkingowych-idioctwo. Macie tu fatalnie drodzy Tarchomiczanie, ja mieszkam na Ursynowie gdzie takich idioctw poprostu niema.

# xyz

31.08.2004 16:10

Masz rację przybyszu.Dziwi tez fakt że handlowcy, bankowcy nie walczą o miejsca parkingowe.Sam nie jestem klientem banku, nie przyjeżdżam na zakupy z w\w powodu.

# Marginalia_Filozoficzne

31.08.2004 16:19

... wladze bialoleki...no, taak ... he Tu przede wszystkim Gosciu Znuzony sami mieszkancy sa przeciwko sobie. He... tu nawet prasa lokalna, jest przeciw mieszkancom - a wezcie sobie poczytajcie Gustawa Czarke przed snem , jak on pisze o smieciach ... A Wy wiecie pytacie o wladze ...he, he.. .no . Z prasy wiecie , ze po tej stronie rzeki policja po 8 rano strzela do weterynarzy a przed wschodem slonca rozjezdza bezdomne kobiety. Na smierc ! No... Wy chyba rzeczywiscie jestescie z Ursynowa skoro nie wiecie, ze noce bywaja tu ... ciezkie
No wlasnie, a skoro juz jestescie z tego Ursynowa, to powiedzcie, czy tam u Was, na tym Ursynowie, to ludzie tez dopiero teraz zaczynaja rozumiec sceny z serialu "07 zglos sie" ? Bo tu wiecie F-A-S-C-Y-N-A-C-J-A !!! F-A-S-C-Y-N-A-C-J-A !!! Moze dlatego, ze z dabingiem daja , chyba tak... ?

REKLAMA

# Polonista

31.08.2004 23:54

Gościu z Ursynowa, Twój język polski kładzie nas na kolana na tej naszej wsi białołęckiej. Tyle nowych słów czlowiek ma szansę poznać!

# przyjezdny:)

01.09.2004 11:22

przepraszam za błędy i złe sformułowania...:((
ale pisałem wkurzony na straż miejską, która usiłowała mi dać mandat właśnie wzdłuż ul. Światowida przy jednym z banków.
A wracając do domu, patrzyłem sobie czy na Ursynowie jest lepiej... więc jechałem wzdłuż KEN i zawsze gdzie są sklepy są i podjazdy i parkingi. Chyba architekt, który projektował nie mieszka na tarchomine - a szkoda-powinien

 ragozd

02.09.2004 11:28

swiatowida bedzie niedlugo rozszerzona a drugi pas - bedzie wiec okazja do poprawy - czy ja wladze wykorzystaja - to juz zalezy tylko od nas ...

REKLAMA

# gosc

02.09.2004 15:54

Czy orientujecie się, którędy dokładnie ma iść ten mityczny tramwaj?
Pośrodku drogi, po poboczu - z której strony?
Tak patrząc na drogę trudno tam gdzieś wepchnąć torowisko?

# gość2

03.09.2004 00:29

przy swiatowida na wyskości nowodworów (od książkowej aż do "aktualnego" końca jest zostawiony pas zieleni i przypuszczam ze to własnie ten pas zajmą aby poszerzyć ulicę a torowiską "puszczą" środkiem. A swoją drogą, moze ktos orientuję się kiedy w koncu "pociągną" Światowida dalej (wiem ze juz kiedys poruszalismy ten wątek na forum ale moze ktos ma jakies nowe info) ?

# Vladymir

04.09.2004 00:29

Coś tam kopią i zwożą ziemię na wysokości ul. Grzymalitów, ale czy to to, to nie wiem, może jaka dzika zwała ziemi z jakiejś budowy ?

REKLAMA

# mieszkaniec

05.09.2004 13:30

znają naszą dzielnicę tramwaje pojadą tuż przed oknami budynków na książkowej, a co niema parkingów to może być tramwaj...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024