REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# klonojad

25.05.2018 14:23

Korwin ma rację. Nie likwidujcie tych parkingów.

# ...

25.05.2018 17:04

Narazie jest tam syf, KIŁA i .....

# Łorsoł

28.05.2018 23:16

Mieszkańcom nowych budynków też brakuje miejsc parkingowych... Niedługo zabraknie kawałka trawnika dla Azora i Bobika...

REKLAMA

# Poldek

29.05.2018 10:49

A mi pomysł zazielenienia bardzo się podoba! Boję się tylko, że zlikwidują parkingi i bazarki, i zamiast zieleni powstaną mikroapartamentowce ;-(

# NIeska

17.10.2018 16:21

"Nawet teraz, kiedy ludzie są w pracy, parkingi są pełne. Nie wiem, co tu się dzieje, jak ludzie wracają z pracy. I te parkingi władze miasta chcą polikwidować". To czym ci ludzie pojechali do pracy i po co mieszkańcom w ogóle te parkingi?

 Zuzia

19.10.2018 12:17

To jest temat dla Tomasza Jędrzejczaka - zapraszam do dyskusji!
tomaszjedrzejczak.pl

REKLAMA

# Paul

09.11.2018 00:42

#NIeska napisał(a) 17.10.2018 16:21
"Nawet teraz, kiedy ludzie są w pracy, parkingi są pełne. Nie wiem, co tu się dzieje, jak ludzie wracają z pracy. I te parkingi władze miasta chcą polikwidować". To czym ci ludzie pojechali do pracy i po co mieszkańcom w ogóle te parkingi?
No może na szczęście nie jeżdżą nimi codziennie do pracy, ale już do rodziców za miasto w weekend lub na większe zakupy już tak?

# Bielanka

09.11.2018 09:25

Większość aut na tym parkingu to jeżdżące starocie powyżej 15 lat. Wartość takiego auta to wartość dobrego roweru.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe