REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Bisiu

17.12.2012 17:43

zlikwidować toalety w urzędzie- też nie zarabiają !!!!

# Bogdan

17.12.2012 20:46

Polubiłem Panią Redaktor. Czuje Park Bródnowski!!!. Lubię i Burmistrza Zawistowskiego. Może ma już trochę latek, ale jest porządnym facetem i za to Go cenię. Ale z Parkiem Bródnowskim się zagalopował i nie w tym kierunku co trzeba. Musi zrozumieć, że Park Bródnowski jest dla mieszkańców Bródna wyspą zieleni, miejscem relaksu i wypoczynku. W nosie mam i sądzę, że i mieszkańcy Bródna te instalacje artystyczne. W nosie mam tych odwiedzających Warszawę, turystów krajowych i zagranicznych, którzy Warszawę odwiedzają tylko po to aby zobaczyć instalacje artystyczne w Parku Bródnowskim. Tak na serio ta mam nadzieję, że i Pan Burmistrz nie wierzy w te bajki. Powtarzam stanowczo, zostawcie Park Bródnowski w spokoju, nie dewastujcie tego co zrobili wasi poprzednicy. Usuńcie jak najszybciej z Parku te paskudztwa. Burmistrzu, pokaż Pan wreszcie charakter i popędź to towarzystwo, które przychodzi do urzędu z tymi bzdurnymi propozycjami i pomysłami. Park musi być Parkiem. Trzeba koniecznie ogrodzić Park Bródnowski. Trzeba zrealizować projekt zagospodarowania Parku Bródnowskiego przyjęty przed Radę Gminy-Dzielnicy a opracowany przez prof. Wolskiego z SGGW. Znajdzie się wtedy i miejsce na toaletę!!!. Pani Redaktor, trzeba dalej cisnąć Burmistrza, prawda i zwycięstwo jest po Pani stronie. W tych staraniach ma Pani sojusznika.

# Bogdan

17.12.2012 20:53

Tak, pomyliłem się. To nie Pani Redaktor a Pan Redaktor Bartek Wołek. Reszta jest ok.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024