REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Kocur

04.02.2022 15:49

Jak stał na zawietrznej stronie przystanku, to co za różnica? A jak nie stał, to szczerze, bardziej mnie wkurzają szarpidruty z kaloryferami plisowanymi fałszujący z rana na przystankach i w tramwajach, niż choćby ktoś sporty czy stołeczne jarał.

# tom_asz

04.02.2022 15:57

może w końcu w stolicy zaczną dawać mandaty z palenie na przystankach...: metro Wilanowska, Świętokrzyska, Słodowiec... nie da się schować pod przystankiem bo stoją i palą w nim fajki....

# Hgfds

04.02.2022 18:13

Na peronach PKP stadion narodowy to by mieli żyłę złota. Dużo osób tam jara fajki i pije piwo.

REKLAMA

# jjj

05.02.2022 08:47

"Prawo 5 kłosów" - " prawo stalinowskie ,istnieje także w Polsce. Mordercy z Pro Civili, pedofile z Centralnego i z rządu, gwałciciele i znani złodzieje 100 mln. są bezkarni. A za "kwarantannę" swołocz posadziła chorą kobietę na padaczkę. Razem z morderczyniami.

# Marcin90

05.02.2022 10:51

Wczoraj czekając na autobus linii 509 na przystanku Grzymalitów 01 doleciał do mnie zapach dymu papierosowego. Gdy się obejrzałem za siebie zobaczyłem, że za mną stoi Pan i pali papierosa. Gdy się odwróciłem zobaczyłem, że papierosa pali także Pani stojąca około 4 metrów ode mnie. I co zrobiłem? Musiałem szukać takiego miejsca na tym przystanku na którym nie było by czuć dymu tytoniowego. Odszedłem jakieś 10 metrów dalej w kierunku skrzyżowania ulic Dzierzgońskiej i Światowida. Miałem również ochotę zwrócić uwagę temu Panu i tej Pani aby nie palili papierosów w strefie przystankowej bo szkodzą innym ludziom i naturze. Jednak ogarnął mnie lęk aby nie wywołać agresji w tych ludziach i konfliktu między mną a nimi. Większość współczesnych ludzi jest taka agresywna werbalnie a czasami nawet fizycznie.
Zatem jestem za tym aby policja kontrolowała miasto i wlepiała mandaty palącym papierosy ludziom na przystankach a awanturujących się wsadzała do więzienia na 48 godzin.

# Palenie szkodzi

06.02.2022 16:45

No i git. Należy tępić tytoniowych śmierdzieli uprzykrzającym ludziom życie.

REKLAMA

# nnn

06.02.2022 20:18

Na przystanku to jeszce nic. U mnie w bloku sąsiedzi na papierosa wychodzą na korytarz, nawet takie chamstwo okna nie otworzy. Nie mam już zdrowia do zwracania uwagi dlaczego nie truje swojej rodziny, tylko sąsiadów. Wszystkie mieszkania mają balkony, choć latem to też problem. Szczytem chamstwa jest palenie w windzie.

# Marcin90

06.02.2022 22:28

Niestety, część mieszkańców Tarchomina nie dorosła do życia w mieście...

# 555

16.02.2022 03:34

cioty

REKLAMA

# Rveig

24.04.2022 16:46

A jak pala na balkonach kopcac innych tymi smroduchami to nie dostaną mandatu. Całe klatki przesmierdniete, na balkonie smród najtańszych papierochow pomieszanych z wódka i potem palaczy
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy