REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Nie dla PP

29.05.2019 18:08

Nie cierpię usług poczty polskiej i również staram się unikać kontaku z tą instytucją jak ognia. Jednak wybierając list z potwierdzeniem odbioru musimy liczyć się z tym, że będzie konieczne przedstawienie dokumentu, takie są przepisy. Nie rozumiem więc wylewu żalu z tego tytułu, pani na poczcie zachowała się jak należy.

# Wykusz67

30.05.2019 04:48

Ja miałem polecony do skrzynki, ale, że ktoś ukradł po drodzę moją paczke, która zmieściła się do skrzynki, natychmiastowo ją wycofałem. Reklamacje nic nie dadzą, bo jak udowodnisz, że czegoś nie dostarczyli. Też unikam poczty, mam nadzieje, że zbankrutuje Może ktoś to wykupi i nie bedzie dziadostwa Prywaciarz dba o interesy, rząd jego spółka, prezes z nadania mają wszystko w tyle

# lookie

30.05.2019 08:15

To jest tak - wszyscy nagadują na pocztę i wszyscy z niej korzystają. Historia opisana powyżej jest bardzo smutna i dogłębnie mnie poruszyła. Kliencie poczty proponuję Ci abyś skorzystał z porady psychologa jeśli nie możesz sobie poradzić z traumą. To nie pojęte, że idąc na pocztę trzeba zabrać dokument tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia jako osoba pokrzywdzona zostaw swój mail, na pewno odezwie się ktoś kto przeżył podobną traumę i będziecie się mogli wspierać.

REKLAMA

# Youto

30.05.2019 08:53

Zastanawia mnie jedno... Czy ludzie uważają że Panie w okienku maja władze absolutną i mogą na tej poczcie robić co chcą? Niestety tak nie jest... Mają wyznaczone rzeczy które mogą robić a których nie... Inaczej one za to odpowiadają premią (albo jej brakiem) oraz głową, nikt na poczcie nie chce pracować za takie śmieszne pieniądze i za tak dużą odpowiedzialność... Proponuję każdemu zatrudnić się na okres próbny na poczcie i zobaczyć czy tam jest tak kolorowo... Pozdrawiam

# nickelodeon

30.05.2019 10:26

Paczki im tylko przeszkadzają w handlowaniu książeczkami z przygodami Jezusa i żołnierzy przeklętych.
Powinni z nich zrezygnować.

# Marek 11

31.05.2019 12:01

Nie bronię poczty ale pani zachowała się jak najbardziej prawidłowo. Puki co telefon nie jest dowodem tożsamości a bez tego po prostu nie powinno się wydawać paczek. Telefon można zgubić a każdy kto go znajdzie może podać się za właściela

REKLAMA

# Do zera

31.05.2019 12:20

#nickelodeon napisał(a) 30.05.2019 10:26
Paczki im tylko przeszkadzają w handlowaniu książeczkami z przygodami Jezusa i żołnierzy przeklętych.
Powinni z nich zrezygnować.
Pomyliłeś forum. To miejsce dla ludzi, a nie dla takich ostatnich popaprańców. Co Ty gnoju zrobiłeś w swoim życiu, żeby ironizować z żołnierzy wyklętych lub z religii większości Polaków?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe