REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Krzysztof_Bemowo

01.02.2021 20:37

"Ponieważ ogromny teren przy Górczewskiej nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, a obok powstanie stacja metra Lazurowa, w dalszej przyszłości prawdopodobnie będzie nim zainteresowany któryś z dużych deweloperów." - i co na to nasze lokalne władze? Jakieś podpowiedzi?

# Oni są skompromitowani

01.02.2021 21:24

#Krzysztof_Bemowo napisał(a) 01.02.2021 20:37
co na to nasze lokalne władze? Jakieś podpowiedzi?
A czego można się spodziewać po platfąsiarskich partyjniakach z Rady Warszawy i jej przewodniczącej Ewie Malinowskiej-Grupińskiej?

# Jelonkowy

01.02.2021 22:04

Raczej nic dobrego tam nie powstanie. Warszawa rozwija się pod dyktando mafii deweloperskiej za cichym przyzwoleniem urzędników, więc przyszłość wygląda nieciekawie. Wyrazy współczucia dla osób zamieszkujących ul. Pełczyńskiego. Będzie tam niezły sajgon jak zabudują teren marketu.

REKLAMA

# Ja tu nie przyjechalem

02.02.2021 07:58

Tak chrzczonego paliwa niema co żałować. Nie dość że mniej kilometrów na zbiorniku to odrazu po ich paliwie wyskakuje chek. Może moje auto i auta znajomych są zbyt czule. Ja tej stacji nie żałuję a tylko pracowników szkoda. Tam tylko napływowe chłopki z tych bloków na kredyt na całe życie tam tankowali.
Ps zaraz chamski będą się bronić i naskoczą na mnie ha ha ha !

# Kiko

02.02.2021 09:10

...napisał 45 latek mieszkający z rodzicami na 35 m2, po tej właściwej stronie Lazurowej, w bloku , którzy jego rodzice zesiedlili w roku 70' przybywając z odległych Kielc
#Ja tu nie przyjechalem napisał(a) 02.02.2021 07:58
Tak chrzczonego paliwa niema co żałować. Nie dość że mniej kilometrów na zbiorniku to odrazu po ich paliwie wyskakuje chek. Może moje auto i auta znajomych są zbyt czule. Ja tej stacji nie żałuję a tylko pracowników szkoda. Tam tylko napływowe chłopki z tych bloków na kredyt na całe życie tam tankowali.
Ps zaraz chamski będą się bronić i naskoczą na mnie ha ha ha !

# Ja tu zapytałem

02.02.2021 12:08

#Ja tu nie przyjechalem napisał(a) 02.02.2021 07:58
Tak chrzczonego paliwa niema co żałować. Nie dość że mniej kilometrów na zbiorniku to odrazu po ich paliwie wyskakuje chek.
Co to jest chek i na czym Ci wyskakuje?

REKLAMA

# Przemko

02.02.2021 15:31

#Ja tu nie przyjechalem napisał(a) 02.02.2021 07:58
Tak chrzczonego paliwa niema co żałować. Nie dość że mniej kilometrów na zbiorniku to odrazu po ich paliwie wyskakuje chek. Może moje auto i auta znajomych są zbyt czule. Ja tej stacji nie żałuję a tylko pracowników szkoda. Tam tylko napływowe chłopki z tych bloków na kredyt na całe życie tam tankowali.
Ps zaraz chamski będą się bronić i naskoczą na mnie ha ha ha !

Ja tu tankuję od lat i mi żaden "chek" nie wyskakuje.

# Bemowianka

02.02.2021 16:46

#Ja tu nie przyjechalem napisał(a) 02.02.2021 07:58
Tak chrzczonego paliwa niema co żałować. Nie dość że mniej kilometrów na zbiorniku to odrazu po ich paliwie wyskakuje chek. Może moje auto i auta znajomych są zbyt czule. Ja tej stacji nie żałuję a tylko pracowników szkoda. Tam tylko napływowe chłopki z tych bloków na kredyt na całe życie tam tankowali.
Ps zaraz chamski będą się bronić i naskoczą na mnie ha ha ha !
Prawdopodobnie to co temu Panu "wyskakuje" to "check", ale gdzie mu ten "check wyskakuje" to ja już nie wnikam....

# Naplywowy

02.02.2021 20:55

Prawdopodobnie check brain.

REKLAMA

# jkk

02.02.2021 23:14

Kiko. Po tej właściwej stronie Lazurowej w roku 1970 były jedynie pola uprawne, kilka gospodarstw przy Górczewskiej, jedno przy Lazurowej a w miejscu obecnej stacji benzynowej przy skrzyżowaniu wspomnianych ulic funkcjonowała jeszcze kuźnia. Budowa osiedla rozpoczęła się 5 lat później. Historia zabudowy tej okolicy nie jest zatem aż tak odległa.

# Arn

03.02.2021 13:45

#jkk napisał(a) 02.02.2021 23:14
a w miejscu obecnej stacji benzynowej przy skrzyżowaniu wspomnianych ulic funkcjonowała jeszcze kuźnia.

Kuźnia u Szuby.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA