REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

OSIEDLE WIKTORIA POD WARSZAWĄ

# remedium3

05.09.2019 10:16

Hejka znalazłem ciekawe osiedle pod Wawą a dokładnie w Malcanowie. Czy ktoś z was wybiera się na dni otwarte?

# meluzyna45

06.09.2019 11:53

my chcemy ale to 14 i 15 wrzesnia jest chyba no nie? :)

# merolo

09.09.2019 08:51

Centrum miasta kusi jednak ceny są wzięte z kosmosu. Z rodziną planujemy zakup nieruchomości ale na pewno nie będzie to centrum Warszawy. Za mieszkanie w bloku trzeba zapłacić tyle ile za dom na przedmieściach. To ja już wolę dom z ogrodem lub bliźniak.

REKLAMA

# michalinka56

10.09.2019 10:32

Niedługo mają mieć dni otwarte może warto się wybrać, bo osiedle jest naprawdę ciekawe. Same mieszkania na planie również robią dobre wrażenie, ale wiadomo lepiej zobaczyć wszystko na żywo. Ja próbuję namówić męża żebyśmy podjechali i zobaczyli

# krogi

11.09.2019 10:47

Z tego co wiem to tam już praktycznie wszystko jest skończone :) Obserwuję tą inwestycję od dawna i póki co mam dość pozytywne zdanie o tym deweloperze.

# Stokrotka

08.06.2020 17:07

Wiktoria Osiedle w Malcanowie to był strzał w 10 ;) kupiliśmy mieszkanie w listopadzie 2019r. do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń. Cena atrakcyjna w której był ogródek i miejsce parkingowe. Mieszkanie przestronne, a sąsiedzi trafili mi się wyjątkowi, dodatkowo las i odległość już nie robi tak wielkiego problemu jak wydawało mi się na początku, tym bardziej ze trasa tuż tuż

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA