REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# aire

21.12.2012 18:08

po co kolejne osiedle,zrobić strefę przemysłową ludzie przeciez muszą gdzieś pracować

# ben

29.12.2012 17:40

Dokładnie. Sam ostatnio zastanawiałem się co powstanie w miejscu zakładów. Myślałem o biurach, może o jakiś magazynach czy drobnym przemyśle. Mieszkaniówka , lub supermarkety to w tym miejscu beznadziejny pomysł. Mieszkam blisko ZT i wiem co to znaczy hałas (szczególnie w lato) dobiegający z Radzymińskiej.
Wobec tych planów jestem na NIE!

# ehhhh

30.12.2012 15:46

@aire i ben
Czekamy na to kiedy otworzycie tam swoje biura. Hmm... zapewne nie prowadzicie żadnej działalności gospodarczej więc nie macie o tym pojęcia. No ale według zasady, "nie znam się to się wypowiem" opowiadacie bzdury.

REKLAMA

# ben

30.12.2012 17:06

@ehhhh
Nie prowadzę swojego biura, i mogę być w błędzie co do jego zarządzania nim. Uważam jednak że, moja opinia nie ma nic wspólnego z twoją wypowiedzią. Napisałem tylko co WEDŁUG MNIE powinno się tam znajdować, po wyburzeniu ZT. Budowa mieszkań w takim miejscu jest dość nieracjonalna. Z jednej strony masz linię kolejową z drugiej hałaśliwą Radzymińską. Uważam ,że w Warszawie powinno się stwarzać nowe miejsca dla usług/ lekkiego przemysłu. Zobacz co się dzieje po drugiej stronie torów tj. na Targówku Fabr. Istnieje tam wiele firm prężnie działających. Dużo osób chyba tego nie rozumie,że w parze z budową mieszkań potrzebne jest tworzenie miejsc pracy.
ps.
Rozumiem,że Tobie się podoba koncepcja budowy mieszkań w tym miejscu. W takim razie czekam, aż kupisz tam mieszkanie z widokiem na Radzymińską.

# targówek

05.04.2013 22:34

Ja propounuję schować linię kolejową w tunelu poniżej poziomu terenu już za wiaduktem przy ul. Kraśnickiego aż do Dworca Wileńskiego. Będzie więcej terenów między ul. Radzymińską a ul. Księcia Ziemowita. Będzie więcej miejsca na wybudowanie wysokich biurowców wzdłuż Alei Solidarności na Targówku. Wiadomo, to Targówek Przemysłowy to można wybudować kolejną galerię z drapaczami chmur, biurowcami a i znajdzie się pomysł, na stworzenie nowej linii metra od ulicy Targowej, Aleją Solidarności do Wiaduktu Kolejowego i dalej wzdłuż ulicy Radzymińskej do granic miasta(np. Elsnerów - Osiedle Wilno, Zacisze). Będzie większa motywacja do wybudowania Trasy Olszynki Grochowskiej, aby połączyć Grochów z Targówkiem. Wspaniała prespektywa. Pozdrawiam Pozytywnie Zakręconych.

# wi7DZ6O6Rsn

14.07.2013 22:52

A tak się złoĹźyło, Ĺźe do książki zajrzałem. I nic wtagero wydania 3 dych w niej nie znalazłem. Przede wszystkim dlatego, Ĺźe rzeczona publikacja nie wnosi niczego nowego w zakresie spraw backupu tylko systematyzuje i powiela wiadomości ogf3lnodostępne, albo takie, ktf3re moĹźna zdobyć przy odrobinie wysiłku i znajomości języka angielskiegoPonadto, kaĹźdy z rozdziałf3w tej książki (co oczywiste) się dezaktualizuje, i za rok, dwa, trzy część będzie aktualna, część mniej, a część wcale.Więc dlaczego tak sarkastycznie tę książkę potraktowałem? Bo uwaĹźam, Ĺźe nie ma specjalistf3w od backupf3w, bo takie umiejętności powinien posiadać kaĹźdy administrator (czy ogf3lnie mf3wiąc informatyk). I jeśli akurat instaluje system kopii bezpieczeĹ"stwa, to jedyna wiedza, jaką potrzebuje, to ta, ktf3rą znajdzie w podręczniku konkretnego produktu. Ĺťe wie, jakie są rf3Ĺźnice między poszczegf3lnymi poziomami RAID, natomiast nie jest mu potrzebna znajomość wszystkich dostępnych rozwiązaĹ".Nie twierdzę, Ĺźe książka jest be i do niczego, nie odnoszę się do jej poziomu merytorycznego, a jedynie do zakresu, jaki obejmuje. UwaĹźam, Ĺźe ktoś, kto ją kupi, skorzysta jedynie z małej jej części. Nie sądzę natomiast, aby ktoś ją przeczytał (i przyswoił) w całości – głf3wnie dlatego, Ĺźe taka wiedza nie będzie mu potrzebna.To trochę tak, jakby ktoś wydał opasłe tomisko poświęcone tylko i wyłącznie sprzęgłu we wszystkich moĹźliwych maszynach. Ok., fajnie, tylko, czy są mechanicy naprawiający „wszystkie” sprzęgła? Nie, są mechanicy, ktf3rzy specjalizują się w naprawie motocykli, ciężarf3wek lub samochodf3w terenowych i w ramach swojego fachu naprawiają rf3wnieĹź sprzęgła.MoĹźna kupić „Profesjonalne tworzenie kopii…”, przeczytać i poczuć się mistrzem w backupie totalnym. MoĹźna, ale po co? Ja wszystko trzymam na 3,5-calowych BASFach;)

REKLAMA

# ulka

11.03.2015 22:04

A ja bymchciala tu jeszcze basen.

# Alina

16.03.2015 11:16

Tak lepszą trasę do spalarni odpadów na Zaciszu!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024