REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# aire

21.12.2012 18:08

po co kolejne osiedle,zrobić strefę przemysłową ludzie przeciez muszą gdzieś pracować

# ben

29.12.2012 17:40

Dokładnie. Sam ostatnio zastanawiałem się co powstanie w miejscu zakładów. Myślałem o biurach, może o jakiś magazynach czy drobnym przemyśle. Mieszkaniówka , lub supermarkety to w tym miejscu beznadziejny pomysł. Mieszkam blisko ZT i wiem co to znaczy hałas (szczególnie w lato) dobiegający z Radzymińskiej.
Wobec tych planów jestem na NIE!

# ehhhh

30.12.2012 15:46

@aire i ben
Czekamy na to kiedy otworzycie tam swoje biura. Hmm... zapewne nie prowadzicie żadnej działalności gospodarczej więc nie macie o tym pojęcia. No ale według zasady, "nie znam się to się wypowiem" opowiadacie bzdury.

REKLAMA

# ben

30.12.2012 17:06

@ehhhh
Nie prowadzę swojego biura, i mogę być w błędzie co do jego zarządzania nim. Uważam jednak że, moja opinia nie ma nic wspólnego z twoją wypowiedzią. Napisałem tylko co WEDŁUG MNIE powinno się tam znajdować, po wyburzeniu ZT. Budowa mieszkań w takim miejscu jest dość nieracjonalna. Z jednej strony masz linię kolejową z drugiej hałaśliwą Radzymińską. Uważam ,że w Warszawie powinno się stwarzać nowe miejsca dla usług/ lekkiego przemysłu. Zobacz co się dzieje po drugiej stronie torów tj. na Targówku Fabr. Istnieje tam wiele firm prężnie działających. Dużo osób chyba tego nie rozumie,że w parze z budową mieszkań potrzebne jest tworzenie miejsc pracy.
ps.
Rozumiem,że Tobie się podoba koncepcja budowy mieszkań w tym miejscu. W takim razie czekam, aż kupisz tam mieszkanie z widokiem na Radzymińską.

# targówek

05.04.2013 22:34

Ja propounuję schować linię kolejową w tunelu poniżej poziomu terenu już za wiaduktem przy ul. Kraśnickiego aż do Dworca Wileńskiego. Będzie więcej terenów między ul. Radzymińską a ul. Księcia Ziemowita. Będzie więcej miejsca na wybudowanie wysokich biurowców wzdłuż Alei Solidarności na Targówku. Wiadomo, to Targówek Przemysłowy to można wybudować kolejną galerię z drapaczami chmur, biurowcami a i znajdzie się pomysł, na stworzenie nowej linii metra od ulicy Targowej, Aleją Solidarności do Wiaduktu Kolejowego i dalej wzdłuż ulicy Radzymińskej do granic miasta(np. Elsnerów - Osiedle Wilno, Zacisze). Będzie większa motywacja do wybudowania Trasy Olszynki Grochowskiej, aby połączyć Grochów z Targówkiem. Wspaniała prespektywa. Pozdrawiam Pozytywnie Zakręconych.

# wi7DZ6O6Rsn

14.07.2013 22:52

A tak się złoĹźyło, Ĺźe do książki zajrzałem. I nic wtagero wydania 3 dych w niej nie znalazłem. Przede wszystkim dlatego, Ĺźe rzeczona publikacja nie wnosi niczego nowego w zakresie spraw backupu tylko systematyzuje i powiela wiadomości ogf3lnodostępne, albo takie, ktf3re moĹźna zdobyć przy odrobinie wysiłku i znajomości języka angielskiegoPonadto, kaĹźdy z rozdziałf3w tej książki (co oczywiste) się dezaktualizuje, i za rok, dwa, trzy część będzie aktualna, część mniej, a część wcale.Więc dlaczego tak sarkastycznie tę książkę potraktowałem? Bo uwaĹźam, Ĺźe nie ma specjalistf3w od backupf3w, bo takie umiejętności powinien posiadać kaĹźdy administrator (czy ogf3lnie mf3wiąc informatyk). I jeśli akurat instaluje system kopii bezpieczeĹ"stwa, to jedyna wiedza, jaką potrzebuje, to ta, ktf3rą znajdzie w podręczniku konkretnego produktu. Ĺťe wie, jakie są rf3Ĺźnice między poszczegf3lnymi poziomami RAID, natomiast nie jest mu potrzebna znajomość wszystkich dostępnych rozwiązaĹ".Nie twierdzę, Ĺźe książka jest be i do niczego, nie odnoszę się do jej poziomu merytorycznego, a jedynie do zakresu, jaki obejmuje. UwaĹźam, Ĺźe ktoś, kto ją kupi, skorzysta jedynie z małej jej części. Nie sądzę natomiast, aby ktoś ją przeczytał (i przyswoił) w całości – głf3wnie dlatego, Ĺźe taka wiedza nie będzie mu potrzebna.To trochę tak, jakby ktoś wydał opasłe tomisko poświęcone tylko i wyłącznie sprzęgłu we wszystkich moĹźliwych maszynach. Ok., fajnie, tylko, czy są mechanicy naprawiający „wszystkie” sprzęgła? Nie, są mechanicy, ktf3rzy specjalizują się w naprawie motocykli, ciężarf3wek lub samochodf3w terenowych i w ramach swojego fachu naprawiają rf3wnieĹź sprzęgła.MoĹźna kupić „Profesjonalne tworzenie kopii…”, przeczytać i poczuć się mistrzem w backupie totalnym. MoĹźna, ale po co? Ja wszystko trzymam na 3,5-calowych BASFach;)

REKLAMA

# ulka

11.03.2015 22:04

A ja bymchciala tu jeszcze basen.

# Alina

16.03.2015 11:16

Tak lepszą trasę do spalarni odpadów na Zaciszu!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break