REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

oprogramowanie sklepu www

# marcinwojcik

08.10.2018 12:19

Pany znacie wy sie moze na czyms takim jak obsluga sklepu online? wygasa mi program z ktorego jestem umiarkowanie zadowolony i chce poszukac czegos zueplnie nowego w miare rozsadnej cenie. Ktoś? Coś?

# antoni_opalińska

09.10.2018 13:08

a z czego teraz korzystasz moze jakies aktualizacje na dniach beda wchodzily i sie poprawi program? chyba ze cena poszla w gore a poziom obslugi ten sam, ja mialem taka przygode, ze umjowa na program byla na pol roku, w sensie pakiet byl na pol roku, umowa uzytkowania na rok i rzeczywiscie w umowie bylo ze w zwiazku z aktualizacjami moze sie podniesc cena, tyle ze aktualizacja polegala na zmianie kolorow i czcionek w panelu obslugi, a cena skoczyla o 30% prawie xD

# marcinwojcik

09.10.2018 22:53

nie no zdecydowanie chciałbym się pożegnać z programem z którego aktualnie korzystam, a szukam czegoś sprowadzonego na żywym organiźmie, bo przecież po co samemu testować skoro można zapytać o opinię w internecie.. co prawda widzę że temat nie jest nośny, ale jakieś ze 2 dusze poza tobą się znajdą z jakąkolwiek pomocą w temacie

REKLAMA

# syffff straszliwy

10.10.2018 10:03

spokojnie, przecież zaraz sobie sam odpiszesz i polecisz jakieś badziewie, specu od sssszma.cianej reklamy
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?
ktoś coś ?

# marcinwojcik

10.10.2018 15:20

no i znalazła się pomocna dusza :) wiedziałem,że można na internet liczyć. To co? Ktoś coś?

# miibss

10.10.2018 22:48

ktuś cuś ?

REKLAMA

# mateuszszsz

11.10.2018 13:05

chcesz od zera? bo rozumiem., że to ma byc coś na czym sklep postawisz? no to sellingo bym polecał, bardzo proste oprogramowanie i niedrogie w porównaniu do cen które gdzieś tam widziałem i znam. No i coś z czym się nie spotkałem, ze w pakiecie jest pomoc techniczna w razie awarii czy w razie bycia ciamajdą to zawsze pomogą. Chyba, że chodzi ci o coś do obsługi sprzedaży, bo w sumie ultra niezrozumiale zacząłeś temat. Pozdr!

# marcinwojcik

12.10.2018 12:56

nie nie wlasnie takie cos jak to co podałeś zeby wszystko tam przeniesc, jak mowisz ze warte sprawdzenia to zobaczymy z czym to sie je

# Szpikuler

23.01.2019 15:09

A czy wiecie, że http://erpserwis.net/dofinansowanie-na-informatyzacje-przedsiebiorstw/ piszą o tym więcej, zobaczcie czy i Wy się kwalifikujecie.

REKLAMA

# rabarek

23.01.2019 17:15

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break