REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Opony zimowe, które warto wybrać?

# Daroń

29.10.2021 08:03

Szukam nowych opon zimowych i chciałbym doradzić się Was na jakie modele warto postawić i jednocześnie gdzie ich szukać w dobrych cenach. Jak do tej pory najczęściej w przypadku opon stawiam na markę michelin natomiast chyba ostatnio jakoś nic się na ten sezon u nich nie pojawiło. Z góry dziękuję za wskazówki, tym bardziej jeśli już jakieś przetestowaliście wcześniej. Może akurat z waszą pomocą uda mi się znaleźć te odpowiednie :)

# Azek33

29.10.2021 08:11

W mojej opinii przede wszystkim jeżeli szukacie przede wszystkim konkretnej jakości i jednocześnie trwałości ich wykonania to tutaj akurat zdecydowanie polecam zwrócić uwagę w przypadku wersji zimowych na taki model jak http://wulkanista.pl/michelin-alpin-5/ warto wybrać jak najlepszą z opcji dla swojego samochodu, a przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy. Na pewno unikniecie zbędnych problemów, poślizgów, czy również nieprzyjemnej jazdy pomimo uciążliwych warunków drogowych

# Roboń

29.10.2021 08:13

Ja też ostatnio zastanawiałem się właśnie kupić używane opony lepszego producenta, czy może szukać nowych ale jednak z niższej półki także ten temat na pewno mi też się przyda

REKLAMA

# Fozek

29.10.2021 08:16

Zabierając się za kompletowanie potrzebnych rzeczy do auta, w tym przede wszystkim opon i nie do końca wiecie na co warto tutaj zwrócić uwagę, gdzie ich szukać i jacy producenci maja najlepsze propozycje na rynku, które w Polsce są często wybierane to polecam właśnie odwiedzić portal Wulkanista, gdzie też uwzględniona jest jedna z najbardziej cenionych marek opon czyli http://wulkanista.pl/michelin-alpin-5/ mam nadzieję że również znajdziecie jedne porządne i na długie, długie sezony. Tym bardziej że zima ostatnio jest coraz bardziej dokuczliwa :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA