REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

OPOLSKI

# KANIA

28.10.2006 21:08

LUDZIE NIE GŁOSUJCIE NA OPOLSKIEGO TEN CZŁOWIEK NIE POTRAFI ROZMAWIAĆ JEZELI KTOKOLWIEK MA INNE ZDANIE NIŻ ON. NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU PONOWNIE. GŁOS ODDANY NA OPOLSKIEGO BEDZIE GŁOSEM ODDANYM DLA STARYCH PRL-OWSKICH UKŁADÓW.

# major

29.10.2006 17:33

Kiedy z nim rozmawiałeś i na jaki temat?.Wydaje mi się koleś ze mu zazdroscisz .Ludzie go znają i widzą co się dzieje.Mówił że zrobią nowe pomieszczenie na parkingu i zrobili.Zapłaciłeś więcej.Ani zlotówki .To nie jest w Twojej ocenie dobrym gospodarzem?.Pochwal się z nazwiska i będę glosowal na Ciebie. Na marginesie pokaz mi takich jak on w tej Radzie Dzielnicy.

# KANIA

29.10.2006 18:47

Major juz widze skad jestes. Ile płacisz na ten parking? Dobrze wiesz i ja też wiem pomnóż to razy ilośc miejsc parkingowych i wyjdzie ci ze taką budke można stawiac co miesiąc więc nie mów mi o dobrym gospodarzu. Rozliczałeś kiedys wydane pieniądze na oświadczenia zamiast rachunków?
To niezły sposób na przekręty.
Widze, ze mieszkasz w bloku w którym ten pan jest prezesem wspólnoty przy Pajdaka 5 i bierze za to ponad 1000 złotych miesięcznie. Tochyba nie jest praca społeczna.
W odróznieniu do Ciebie majorze ja podałem swoje nazwisko, a ty widze swojego sie wstydzisz. To ma być oficer - astyd.

REKLAMA

# major

29.10.2006 19:05

Bylo ogloszenie kto chce budować pomieszczenie.Dlaczego się nie zgłosiłeś.Zapomniałeś że płacą za ochronę , energie ,awarie itp.Chyba że to mają za darmo ?Co do Wspólnot to pamietaj że to nie praca spoleczna.To jest zrzeszenie prywatnych wlascicieli.Tam się płaci.We wszystkich wspólnotach na naszym osiedlu obowiązuje ta sama stawka.Jesli nie wiesz to albo na zebraniach spisz albo jeszcze nie wykupiles mieszkania.Dla Ciebie wystarczy stopień który może Cię przerazić.

# KANIA

29.10.2006 19:36

major
ale starszny stopień chyba ze jeszcze dodasz, że jestes z wywiadu to zaczne sie bać.
nie mówie o budowie pomieszczenia tylko o cichym sprzedaniu starego i remontowaniu go przed sprzedarzą. To brak gospodarności i wyciąganie pieniędzy.
Odnośnie kosztów policz uczony majorze 300x40=12000x 12 miesięcy to daje 144 tysiące złotych.
Ile moze zarobić trzech "dziadków" na parkingu?
Prad owszem kosztuje ale nie tyle.
Awarie? a możesz mi powiedzieć czego awarie? czajnika czy telewizora? Bo szlabanu ci panowie potrafia nie opuszczac przez cały dzień żeby im kierowcy nie przeszkadzali, a w nocy trzeba ich budzić jak chcesz oddać karte.
Majorze nie bądz taki groźny bo gdyby to były normale czasy to wyleciałbys z armii na zbity tyłek.
Odnośnie stawek jakie bierą zarządy wspólnot Pajdaka 5 bije wszystkich na głowe.

# turbo

30.10.2006 11:49

Kania -może Ty zle się czujesz ?O jakim cichym sprzedaniu ględolo piszesz.Sam widziałem ogloszenie po lewej stronie okna w ich pomieszczeniu na parkingu.Wisialo z tydzień .Zglosiłeś się że chcesz kupić .Mogleś zarobić szmalu na nowy dom.Nic nie zrobiłeś to masz efekt swojego zdrowia .Wk..... cię wszystko- to branie lekarstw zacznij od siebie.Mówisz oawariach.Jeśli widzisz tylko czajnik to chyba swój.Leczyć się trzeba.Lampy widzialeś,kamery ,czujniki itp..No ijest jeszcze jeden problem że jak nic Tobie nie odpowiada to po co tam siedzisz.Reprezentujesz stare gary -narzekać ,narzekać i nic nie robić.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe