REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

opinie o szkole jazdy abc szkolenia

# bekek

18.02.2015 17:52

Hej, czy ktoś z was uczył się tu: http://abc-szkolenia.com/ ? jakie macie opinie o tej szkole? Warto do niej iść?

# maruszka

11.03.2015 16:04

warto :) bardzo dobrze zorganizowany kurs, instruktorzy (nie trzymałam się jednego) życzliwi, bardzo wymagający, ale cierpliwi, żaden na mnie głosu nie podniósł, pełna kultura. Egzamin zdany za drugim podejściem (ale to wyłącznie moja wina, za bardzo się zestresowałam i zrobiłam głupi błąd, za drugim razem było bezbłędnie). Wybieram się na kolejną kategorię (A2).

# Bartek87

31.03.2015 11:04

Ja już mam prawo jazdy, ale długo nie jeździłem... W związku z tym postanowiłem, że zapiszę się na jakiś dodatkowy http://www.crusar4rally.eu/oferta/szkolenia-kursy/kurs-bezpiecznej-jazdy/. Myślicie, że to dobry pomysł?

REKLAMA

# janusz5858

31.07.2015 14:39

Moim zdaniem warto :)
Ja już robię u nich trzeci kurs, bo z poprzednich byłem mega zadowolony.
Wiesz, kwestia tego jak też kumaty jesteś :)
Bo kurs, to jedno, a przyswajanie wiedzy, to drugie.
Pozdroooo :)

 Ballou

31.08.2015 16:03

Ja robiłem kurs w http://abc-szkolenia.com, warto :) Bardzo rzeczowo podchodzą do sprawy, udostępniają testy. Byłem mega zadowolony :)

# Jędrek

18.09.2015 08:28

Ukończyłem kurs w Qmobil. Wyszkolili mnie tak że przejechałem przez wszystkie skrzyżowania bezbłędnie. Parkowanie prosto, nie dałem się nadziać na uliczki jednokierunkowe ;) Fajnie się tam kurs robiło ;)
www.qmobil.pl

REKLAMA

# Wasia

18.09.2015 09:33

#Jędrek napisał(a) 18.09.2015 08:28
Ukończyłem kurs w Qmobil. Wyszkolili mnie tak że przejechałem przez wszystkie skrzyżowania bezbłędnie. Parkowanie prosto, nie dałem się nadziać na uliczki jednokierunkowe ;) Fajnie się tam kurs robiło ;)
www.qmobil.pl
Też dobrze wspominam czas, kiedy tam chodziłam:) Tobie też instruktor przed egzaminem powiedział na co zwrócić uwagę podczas jazdy na mieście, gdzie najczęściej egzaminatorzy lubią oblewać? Mi to np bardzo pomogło:)

# Robson

18.09.2015 10:37

Kurs robiłem pół roku temu w Q-Mobil. Na początku wykłady w weekendy. Podpasowała mi ta forma, bo pracuję i w tygodniu nie mam czasu do późnych godzin. Moim instruktorem prowadzącym był pan Czarek. Naprawdę spoko facet. Konkretny, czasem zażartuje dla rozluźnienia atmosfery :) Egzamin wewnętrzny zdany bez problemu. Na państwowym podobnie.

# andrii97

04.08.2016 05:20

moim zdaniem warto...
ja też się kiedyś tak zastanawiałem, ale przeczytałem tyle pozytywnych opinii, że jednak zaryzykowałem i dziś nie żałuję :)

REKLAMA

# goska550

25.08.2016 09:09

Warto!!!! Chodziłam na kurs i w sumie powiem wam, że była to fajna przygoda i super doświadczenie.
Egzamin zdałam bez problemu!

# Adam90

05.12.2016 19:59

Ja nie miałem styczności z tą szkołą. kurs robiłem na Racławickiej. Jazdy miałem z Panem Wojtkiem i mogę polecić. Nauczyłem się wszytskiego pomału. Nie naciskał na szybkość nauki a na jakość i spokojnie wszystko tłumaczył.

# Mirek222

25.01.2017 01:03

Ta firma ciągle się rozwija w zakresie doradztwa dla firm transportowych do tego ma świetnych wykładowców i specjalistów, którzy pomagają zrozumieć dane zagadnienia i przygotować odpowiednio do egzaminu.
Ja egzamin z rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców zdałem za pierwszym razem.
Polecam.

REKLAMA

 Dwunawowy

25.05.2017 00:00

Poczytajcie sobie opinie o tej i o innych szkołach na https://www.superprawojazdy.pl/warszawa.htm Jeszcze niedawno sama stałam przed wyborem szkoły i każdy znajomy chwalił inny ośrodek... Ktoś na forum polecił mi właśnie ten ranking - poczytałam, posprawdzałam, porównałam i wybrałam :) I jeszcze z rabatu skorzystałam :)

# Marcin35

22.01.2019 09:06

Słyszałem o tej szkole jazdy- podobno jest świetna. Sam zastanawiam się, aby zapisać się tam na kurs doskonalenia jazdy. Chociaż przyznam, że http://szkolajazdysubaru.pl/, zwłaszcza, że planuję zakup takiego samochodu.

# sadek12

22.01.2019 11:03

szału nie ma , lepszych cała masa

REKLAMA

# GregGrzegorz

21.05.2021 17:05

Widzę lata mijają o abc szkolenia trzyma poziom. Jestem świeżo po kwalifikacji Wstępnej i prawku kat. C i ce. Nie mam nic do zarzucenia. Instruktor Krzysztof to king of de rołd ;)

# Radek66

21.06.2021 14:54

Z mojej strony polecam Test (www.test.waw.pl). Przygotowywałem się tam do egzaminu na prawo jazdy i osobiście jestem zadowolony. Świetne miejsce, w którym faktycznie jest szansa na to, by pod okiem doświadczonego instruktora dobrze się przygotować do egzaminu. Fajne podejście krok po kroku przygotowywanie do egzaminu więc człowiek idzie spokojniejszy, bardziej wie czego może się spodziewać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe