REKLAMA

Forum › Mokotów

REKLAMA

Oknoplast okna winergetic premium

# grisza

22.03.2024 21:57

Witam,
Rozważam zamówienie okien, jak w temacie. Co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia z producentem, ktoś ma ten model okien u siebie? Będę wdzięczny za jakieś opinie. Szukam tylko okien pcv mam drugą wycenę innej firmy, ale jest podejrzanie za tania.

# hindus

25.03.2024 10:56

No właśnie ja kiedyś prawie się skusiłem na taką tanią ofertę, ale szef przemówił mi do rozsądku, a że się przyjaźnimy i wiem, że by mi źle nie doradził to zlekceważyłem tą ofertę. Ja miałem wyceny od tej firmy Km coś tam, Oknoplast na winergetic standard i premium, no i Drutex. O tym ostatnim czytałem kiedyś na forum budowlanym, że nie jest tak kolorowo, jak w ofercie. Nie chciałem dać się nabić w butelkę, wybrałem okna winergetic premium z Oknoplast i dzisiaj jak już mieszkam rok w tym domu mogę powiedzieć, że w 100% Ci je polecam. Solidne okna, ładne, szczelne, okleina pięknie wykonana, montaż poprawnie wykonany więc te okna na prawdę nie powodują strat ciepła. Z czystym sumieniem polecam, jak szukasz okien premium dla siebie, na lata.

# Zachariasz

19.05.2024 14:27

No lepszych niż oknoplast to nie ma. Ciepłe, fajnie wykonane, ciche. Może nie kupowaliśmy w wawie, tylko w innym salonie premium w Bydgoszczy (Sampre), ale to nie ma przecież wpływu na jakość. Producent cały czas ten sam i parametry cały czas genialne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy