REKLAMA

Forum › Mokotów

REKLAMA

Oknoplast okna winergetic premium

# grisza

22.03.2024 21:57

Witam,
Rozważam zamówienie okien, jak w temacie. Co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia z producentem, ktoś ma ten model okien u siebie? Będę wdzięczny za jakieś opinie. Szukam tylko okien pcv mam drugą wycenę innej firmy, ale jest podejrzanie za tania.

# hindus

25.03.2024 10:56

No właśnie ja kiedyś prawie się skusiłem na taką tanią ofertę, ale szef przemówił mi do rozsądku, a że się przyjaźnimy i wiem, że by mi źle nie doradził to zlekceważyłem tą ofertę. Ja miałem wyceny od tej firmy Km coś tam, Oknoplast na winergetic standard i premium, no i Drutex. O tym ostatnim czytałem kiedyś na forum budowlanym, że nie jest tak kolorowo, jak w ofercie. Nie chciałem dać się nabić w butelkę, wybrałem okna winergetic premium z Oknoplast i dzisiaj jak już mieszkam rok w tym domu mogę powiedzieć, że w 100% Ci je polecam. Solidne okna, ładne, szczelne, okleina pięknie wykonana, montaż poprawnie wykonany więc te okna na prawdę nie powodują strat ciepła. Z czystym sumieniem polecam, jak szukasz okien premium dla siebie, na lata.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe