REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ogłoszenia towarzyskie Pań

 seksowna1995fajna

22.08.2019 05:13

Witam Cię,
mam 28 lat,
Chcę poznać mężczyznę, który sprawi, że się zakocham.
Mam swoją pracę, którą lubię, interesuję się wieloma sprawami, najchętniej z dziedziny historii. Lubię kino, dobrą kuchnie, muzykę.
W ludziach imponuje mi wrodzona inteligencja i życiowa mądrość, cenię szczerość, odwagę cywilną, otwartość, takt i poczucie humoru. Dystans do siebie i szacunek wobec innych oraz zapał - musi się chcieć
Tu skup się dokładniej, proszę - NIE jestem zainteresowana przelotnymi poznaniem sie na chwile, nietrwałym, które mają być tylko chwilą przyjemności czy przygodą na jeden wieczór.
Żadne układziki, tzw. znajomości bez zobowiązań, dyskretne przyjaźnie i tego typu wynalazki mnie NIE INTERESUJĄ.
Jeśli chcesz próbować z kimś się związać, pomyśl, czy masz na to czas. Same chęci nie wystarczą.
Prosto Będziemy sobie nawzajem potrzebni, będziemy spokojni i bezpieczni, czując swoją obecność. Nie będziemy się bali ze sobą milczeć, śmiech będzie naszym towarzyszem w dobrych chwilach, a wsparcie i dobre słowo w tych gorszych.
Pozdrawiam Cię, kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy