REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Odruch wymiotny!!! czyli kupcy w Białołęce

# tutejszy

25.05.2007 08:50

Odruch wymiotny i przerażenie wywołuje postawa naszego Burmistrza zaprezentowana we wczorajszym programie TVP 3 dotyczącym przeniesienia "wylęgarni wszelkiej patologii" ze Stadionu w inne miejsce.Burmistrzowie innych dzielnic dzielnie się odszczekiwali i bronili mieszkańców przed tym towarzystwem a jedynie " Gospodarz" Białołęki wykazywał postawę wiernopoddańczą wobec dużego Ratusza . Jak tak było zawsze to nie dziwi Czajka , oraz brak metra i tramwaju i inne temu podobne "sukcesy". Nic tylko brać TACZKI i .....................

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.05.2007 10:41

Otworz sie.... [ Regulamin - przypis Matki Sławka z Gdańska ].... na czlowieka !
Popatrz na fotki.
Na stylizowany uklad dloni, na te oczy gimnazjalistki odczytujacej wynik proby ciazowej, przezyj intelektualnie wnioski wynikajace z min, ktore robi wsluchany w kompozycje szarpidrutow prowadzonych przez klezmera z krakowa ! Przemysl i przeanalizuj cala sylwetke, gdy ta zgina sie do kadryla na parafialnym balu ligi morskiej ... (?)
W pelnej projekcji dostrzez, jak wdziecznie uklada lepetyne ! Niczym sikora w duzy mroz, gdy przy karmniku, gdy chce skubnac podwiedzonej sloniny z Tesco ( d. Lider )
Przezyj to moze wlasnie, w ten sposob, co ? I pomysl, czy nie jest...? czy nie jest... ? No jaki....
Ułoczy ? ( Matka odsylaja Cie przy tej okazji do Archiwum, do tekstu o ''reraniu'' * )
Prawda ? Ze uroczy....
A teraz oddychaj nosem, zobaczysz, to pomoze i zdusisz pawia w ... ha, ha, ha, ha.... w sobie....
* - wsrod cwiczen zaleconych przez Matke jest i takie zdanie:
Burmistrz Pracuje w Ratuszu

# zdumiony

25.05.2007 14:04

Ludzie, weźmy i zróbmy porządek z tym bagnem.
Wywalić na zbity pysk całą tę chołotę.

REKLAMA

# Mieszkanko

25.05.2007 18:50

Ja jestem za jesli do końca września wybudują most północny, zrobią linię tramwajową i wybudują metro, jestem jak najbardziej za. Nawet niech im cały ten stary stadion przeniosą.

# mona

26.05.2007 08:57

Właśnie napisałam e-mail do burmiasrza z prostetem. Jeśli będzie trzeba pójde z innymi (wierzę, że jest nas więcej) pod Urząd Gminy. Zróbmy coś, bo nam ich tu wsadzą i nigdy się ich nie pozbędziemy! Wartośc naszych mieszkań spadnie a my będziemy pariasami Warszawy! RATUNKU!

# mona

26.05.2007 08:59

Oczywiście: burmistrza z protestem! Sorki za literówki ale to ze wzburzenia. Pozdrawiam.

REKLAMA

# B.W. radny

26.05.2007 12:45

Pragnę podkreślić, że cała Rada Dzielnicy (nie tylko moja Gospodarność) stanowczo protestuje przeciwko ulokowaniu Jarmarku Europa na Białołęce. Powzięliśmy nawet uchwałę, że wszelkie decyzje winny być uzgadniane z Radą i Zarządem Dzielnicy.
Burmistrz Kaznowski zapewniał, że nic nie zrobi bez Rady Dzielnicy... Choć przekazywane przezeń informacje, że dzięki Jarmarkowi os Marywilska zyska 2 nowe autobusy zabrzmiały niebezpiecznie demagogicznie. No i te doniesienia prasowe o wyrażonej zgodzie (?) Zresztą w ogóle Burmistrz Kaznowski sprawia wrażenie bardzo oddanego (politycznej górze) członka PO i to może być na poziomie samorządu niebezpieczne. Obietnice, że dzięki Jarmarkowi Białołęka zyska infrastrukturę i wszystko co naj (pewnie z lotniskiem włącznie)uważam za mrzonki.
Niepokoi też spychanie na margines Zielonej Białołęki. Ponownie wypadła z planu inwestycji budowa biblioteki w Biał. Dworskiej... No a teraz Jarmark na Marywilskiej...
A jakie są przełożenia miejscowej PO z Burmistrzem Kaznowskim na czele pokazuje -niestety - wiele spraw, że Czajki nie wspomnę (a nazwę sławetnego Mostu planowanego obecnie w okrojonym kształtcie - czyli od Modlińskiej na Bielany -sic!!!- na rok 2012 planuję zmienić na Most Tysiąclecia im. obojga imion HGW oraz JK). I zwiększenie budżetu kultury o milion złotych niewiele tutaj zmienia, zważywszy na "działalność koncertową" Burmistrza i budżet dzielnicowego sylwestra (co najmniej pięć zer!!!)
W każdym razie zapewniam, ze ja i cała Gospodarność jesteśmy stanowczo przeciwni projektowanej lokalizacji, będziemy trzymali rękę na pulsie i służymy wszleką pomocą. Mam nadzieję, że stanowczością wykażą się także radni PiS i LiD (którzy również wnieśli stosowne protesty) oraz PO.

# KAMILA

27.05.2007 18:03

MISIU,czyli-" B.W.radny",skromnością nie grzeszysz.Już na tym forum nawypisywałeś mnóstwo głupot.,jak na razie końca nie widać.Uważasz się za najmądrzejszego-biedaczyno.Współczuję....

# poinformowany

28.05.2007 12:36

Panie Radny Włodkowski.
Nie był Pan w tym czasie na sesji jak Rada, jednogłośnie upoważniła i upełnomocniła Burmistrza Kaznowskiego/Zarząd w sprawie negocjacji na temat stworzenia centrum kupieckiego (hale) na zdewastowanym terenie po byłej fabryce domów przy Marwilskiej.
Nikt przeciw niczemu nie protestował bo nie ma w tej sprawie żadnej decyzji.
Gdyby w czasie sesji nie opuścił Pan posiedzenia (przed godz 18) celem "charytatywnego" jak wina z oświadczenia sprawowania funkcji kościelnego/organisty w kosciele na Płudach może wiedziałby Pan co się dzie na sesji.
Radzę się powstrzymac od tak kłamliwych wypowiedzi ... bo niewiele Pan robi w tej Radzie. Nie chce się Panu nawet na komisje przychodzić.

REKLAMA

# B.W.

28.05.2007 17:43

Kamilo? Dlaczego "Misiu"? Co do wypowiadania głupot - to chyba mniej szkodliwie niż GŁUPIE DZIAŁANIE!
Do poinformowanego: co do mojej aktywności - proszę uważnie słuchać albo prześledzić protokoły z prac i komisji, i rady, względnie sprawy podnoszone w arkuszach interwencyjnych.
Nie chcę dyskutować o nieobecnościach, ponieważ są listy obecności i wspomniane protokoły, więc proszę najpierw zapoznać się z "materiałem źródłowym". Do tej pory - o ile mnie pamięć nie myli - nie byłem obecny (usprawiedliwiony) na 2 posiedzeniach komisji
Co do dyskusji - owszem, zmuszony byłem do wyjścia (zresztą podczas owej sesji o mojej bierności raczej trudno kogokolwiek przekonać - vide dyskusja w sprawie WPI), ale sprawę znam z protokołu i relacji. Zresztą - jak zapewne widziałeś/aś - wróciłem ponownie na sesję. Wcześniej głosowałem za wprowadzeniem tego punktu do porządku obrad; znam też treść przyjętej uchwały: cytuję: Rada Dzielnicy Białołęka stoi na stanowisku, że podjęcie decyzji w sprawie ewentualnej lokalizacji tego typu obiektu powinno być bezwarunkowo konsultowane z władzami dzielnicy, yj. Radą i Zarządem Dzielnicy. Prowadzenie przez władze Warszawy romów w sprawie nowej lokalizacji targowiska bez udziału przedstawicieli władz lokalnych, Rada Dzielnicy uważa za niedopuszczalne. Koniec cytatu. A więc to TY, Drogi Internauto, okazujesz się NIE-doinformowany.
I dziwi mnie niechęć wśród członków zarządu (odsyłam do wypowiedzi Burmistrza Smoczyńskiego) oraz niktórych radnych do podejmowania tej sprawy na sesji. A i Burmistrz Kaznowski mówił dwukrotnie podczas sesji o korzyściach i tam wyraźnie stawiał akcent.
Odsyłam też do programu Kontrowersje z 24.05. Jest dostępny w Internecie.
Nie jestem kościelnym w kościele W Płudach.

# Stefan

28.05.2007 21:04

Panie Bartku nie jest ważne czy Pan jast kościelnym czy też organistą.Zaden zawód nie przynosi wstydu.Ośmiesza natomiast wypisywanie głupstw w internecie.Niech się pan wyluzuje i zaprzestanie pisać bzdury o których nie ma Pan zielonego pojęcia.Wie Pan ,że gdzieś dzwonili ale gdzie i jak to ponad Pana możliwości.Życzę zdrowia bo na r.... już za póżno.

# B.W.

28.05.2007 22:41

Panie Stefciu (skoro Bartek to i Stefek, prawda?), kompleksu nie mam. Jedynie doprecyzowałem, jak zawsze.
Natomiast dyskredytowanie na zasadzie wybiórczego "gadasz bzudry" bez argumentów wspierających, mające na celu życzliwe "uświadomienie" opinii publicznej, przerabialiśmy w historii wielokrotnie. Niestety ze złym skutkiem dla dyskredytujących.
A swoją drogą - uczono mnie w domu, że na głupie gadulstwo nie zwraca się uwagi. Coś więc jednak musi być na rzeczy, skoro Pan, Panie Stefciu, raczył wyrazić swoją opinię! Pozdrawiam!

REKLAMA

 ragozd

30.05.2007 15:29

i tu wlasnie wychadza zaniedbania - bylby most polnocny - i wszyscy byliby zadowoleni z tej inwestycji - martwy teren ozylby. A tak - mamy standardowe gowno.

# B.W. radny

02.06.2007 01:06

zgadzam się w 100%
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy