REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

odebrać prawo jazdy... *%(#*^@($^*@()

# antyurzędnik

14.07.2003 11:36

szlag mnie trafi z biurokracją i ludzką..... nie wiem czym
spróbujcie dodzwonić się (w miom imieniu) do pokoju w którym wydają prawa jazdy (wewnętrzny 155), powodzenia :-))))))))))
ciekaw jestem czy ludzie tam pracujący rzeczywiście są tak zapracowani że nie mogą odebrać telefonu od godz 9.36 do 11.34!!!!!!!! i jeszcze na dodatek ten (..........) jest tylko dziś czynny do 17.30, miłego dnia, niech to cho... jasna

# kt

15.07.2003 13:51

niedawno próbowałem sie dodzwonić do ksiąg wieczystych. Taka sama sytuacja - parę godzin wsłuchiwania się w sygnał nieodebranego połączenia. Co za .........!!!!!!!

# Kotkaa

15.07.2003 22:06

A osobiście,osobiście do Gminy bryknąć się nie łaska? Wszak pałac w środku Dzielnicy stoi i nawet ściezkę rowerową ma podprowadzoną... A w poniedziałek nawet godziny urzędowania dostosowane do ludzkich potrzeb: do 18.00... No chyba, że ktoś pracuje do 17, a potem półtorej godziny stoi w korku na Grocie, to przecież nie Urzędu wina.

REKLAMA

 gasom

15.01.2024 13:41

Szczerze polecam https://trucktruck.pl/?p=254 bardzo dobrze wybrałem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024