REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Wykolejnica waskotorowa

06.07.2023 23:55

Taa... A co z torami w kierunku Dworca Zachodniego ? Znowu za parę lat trzeba będzie ruch zamykać żeby tory położyć ?

# Arpa61

10.07.2023 06:00

Marzy mi się, aby z oddanem torowiska ulica Kasprzaka ulica wróciła do swojej tradycyjnej nazwy DWORSKA. Komunistyczni bandyci pokroju "Kasprzak Marcina" muszą być wyrzuceni ze wszystkich nazw w Warszawie, oprócz muzeum komunizmu i kryminalistyki. PS Osławiona "Aleja Armii Ludowej", bandy zbójów, przodków zamieszkałych w centrum miasta i na Mokotowie zatwardziałych niemieckich i rosyjskich europejców i europejsów.

# Ksiegowy

10.07.2023 11:55

#Arpa61 napisał(a) 10.07.2023 06:00
Marzy mi się, aby z oddanem torowiska ulica Kasprzaka ulica wróciła do swojej tradycyjnej nazwy DWORSKA. Komunistyczni bandyci pokroju "Kasprzak Marcina" muszą być wyrzuceni ze wszystkich nazw w Warszawie, oprócz muzeum komunizmu i kryminalistyki. PS Osławiona "Aleja Armii Ludowej", bandy zbójów, przodków zamieszkałych w centrum miasta i na Mokotowie zatwardziałych niemieckich i rosyjskich europejców i europejsów.
Kasprzak komunista ?
Czego to teraz dzieci w szkołach uczą...

REKLAMA

# Kasperek

10.07.2023 22:16

#Ksiegowy napisał(a) 10.07.2023 11:55
Czego to teraz dzieci w szkołach uczą...
Są nawet tacy "postępowcy", którzy twierdzą że pierwszym prawdziwym komunistą był Jezus.

# Arpa61

13.07.2023 16:09

Niech no #Ksiegowy zajmie się buchalterią, bo do historii towarzysz (nie mój) jest za krótki. I niech się towarzysz #Ksiegowy nie nadyma, bo na świecie towarzysza #Ksiegowy nie było, gdy ja zwalczałem komunizm. - Co do Kasprzak Marcina; tak, był komunistą. Jak na komunistę przystało prawdziwym nieukiem, w bagażu miał czteroletnią praktykę DEKARSKĄ. I lektury od Marxa do Engelsa (po polsku od Sasa do Lasa). Komunistyczny fanatyk i terrorysta w Niemczech, zaborze Niemieckim i zaborze rosyjskim. Oto, co ku mej wielkiej radości podaje tuba lewizny, polskojęzyczna wikipedia, nie zauważając zabawności tekstu zgotowanego przez komunistkę (styl kobiecy!), jakąś Gdulę, czy Matkobijcę Robertę Biedroniankę: "[Kasprzak] Silny fizycznie, obdarzony konspiracyjną intuicją, nie podporządkowywał się partyjnej dyscyplinie i zawsze wychodził obronną ręką z opresji. Na własnych plecach przeniósł Różę Luksemburg przez granicę rosyjsko-pruską. Wyczyn ten przysporzył mu dodatkowej sławy. Za współpracę z Różą Luksemburg został wyrzucony z SPD. Marcin Kasprzak był wielokrotnie niesłusznie pomawiany o współpracę z tajną policją w Rosji bądź Prusach, za co został wyrzucony z PPS-u". - jeszcze jeden komunista "niesłusznie pomawiany", mam nadzieję, że Carex i towarzysze się tu wypowiedzą. Jak znajdą czas w przerwach w pluciu na Polskę i Polaków.

# Ksiegowy

19.07.2023 11:49

#Arpa61 napisał(a) 13.07.2023 16:09
Niech no #Ksiegowy zajmie się buchalterią, bo do historii towarzysz (nie mój) jest za krótki. I niech się towarzysz #Ksiegowy nie nadyma, bo na świecie towarzysza #Ksiegowy nie było, gdy ja zwalczałem komunizm. -
Proszę mnie nie nazywać towarzyszem bo to obraźliwe.
Rozumiem że znasz jedynie słuszna wersję i to od tak dawna że Kasprzaka zwalczales osobiście.

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 13:19

Każdy taki art. powinien mieć prawdziwy, niezakłamany tytuł i brzmieć:
Od soboty 2 stycznia roku panskiego 1960... w Warszawie rozpoczną się remonty dróg, za utrudnienia przepraszamy. Planowany termin zakończenia wszystkich prac przewidujemy na sobotę, 2 stycznia roku 2100.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy