REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Wykolejnica waskotorowa

06.07.2023 23:55

Taa... A co z torami w kierunku Dworca Zachodniego ? Znowu za parę lat trzeba będzie ruch zamykać żeby tory położyć ?

# Arpa61

10.07.2023 06:00

Marzy mi się, aby z oddanem torowiska ulica Kasprzaka ulica wróciła do swojej tradycyjnej nazwy DWORSKA. Komunistyczni bandyci pokroju "Kasprzak Marcina" muszą być wyrzuceni ze wszystkich nazw w Warszawie, oprócz muzeum komunizmu i kryminalistyki. PS Osławiona "Aleja Armii Ludowej", bandy zbójów, przodków zamieszkałych w centrum miasta i na Mokotowie zatwardziałych niemieckich i rosyjskich europejców i europejsów.

# Ksiegowy

10.07.2023 11:55

#Arpa61 napisał(a) 10.07.2023 06:00
Marzy mi się, aby z oddanem torowiska ulica Kasprzaka ulica wróciła do swojej tradycyjnej nazwy DWORSKA. Komunistyczni bandyci pokroju "Kasprzak Marcina" muszą być wyrzuceni ze wszystkich nazw w Warszawie, oprócz muzeum komunizmu i kryminalistyki. PS Osławiona "Aleja Armii Ludowej", bandy zbójów, przodków zamieszkałych w centrum miasta i na Mokotowie zatwardziałych niemieckich i rosyjskich europejców i europejsów.
Kasprzak komunista ?
Czego to teraz dzieci w szkołach uczą...

REKLAMA

# Kasperek

10.07.2023 22:16

#Ksiegowy napisał(a) 10.07.2023 11:55
Czego to teraz dzieci w szkołach uczą...
Są nawet tacy "postępowcy", którzy twierdzą że pierwszym prawdziwym komunistą był Jezus.

# Arpa61

13.07.2023 16:09

Niech no #Ksiegowy zajmie się buchalterią, bo do historii towarzysz (nie mój) jest za krótki. I niech się towarzysz #Ksiegowy nie nadyma, bo na świecie towarzysza #Ksiegowy nie było, gdy ja zwalczałem komunizm. - Co do Kasprzak Marcina; tak, był komunistą. Jak na komunistę przystało prawdziwym nieukiem, w bagażu miał czteroletnią praktykę DEKARSKĄ. I lektury od Marxa do Engelsa (po polsku od Sasa do Lasa). Komunistyczny fanatyk i terrorysta w Niemczech, zaborze Niemieckim i zaborze rosyjskim. Oto, co ku mej wielkiej radości podaje tuba lewizny, polskojęzyczna wikipedia, nie zauważając zabawności tekstu zgotowanego przez komunistkę (styl kobiecy!), jakąś Gdulę, czy Matkobijcę Robertę Biedroniankę: "[Kasprzak] Silny fizycznie, obdarzony konspiracyjną intuicją, nie podporządkowywał się partyjnej dyscyplinie i zawsze wychodził obronną ręką z opresji. Na własnych plecach przeniósł Różę Luksemburg przez granicę rosyjsko-pruską. Wyczyn ten przysporzył mu dodatkowej sławy. Za współpracę z Różą Luksemburg został wyrzucony z SPD. Marcin Kasprzak był wielokrotnie niesłusznie pomawiany o współpracę z tajną policją w Rosji bądź Prusach, za co został wyrzucony z PPS-u". - jeszcze jeden komunista "niesłusznie pomawiany", mam nadzieję, że Carex i towarzysze się tu wypowiedzą. Jak znajdą czas w przerwach w pluciu na Polskę i Polaków.

# Ksiegowy

19.07.2023 11:49

#Arpa61 napisał(a) 13.07.2023 16:09
Niech no #Ksiegowy zajmie się buchalterią, bo do historii towarzysz (nie mój) jest za krótki. I niech się towarzysz #Ksiegowy nie nadyma, bo na świecie towarzysza #Ksiegowy nie było, gdy ja zwalczałem komunizm. -
Proszę mnie nie nazywać towarzyszem bo to obraźliwe.
Rozumiem że znasz jedynie słuszna wersję i to od tak dawna że Kasprzaka zwalczales osobiście.

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 13:19

Każdy taki art. powinien mieć prawdziwy, niezakłamany tytuł i brzmieć:
Od soboty 2 stycznia roku panskiego 1960... w Warszawie rozpoczną się remonty dróg, za utrudnienia przepraszamy. Planowany termin zakończenia wszystkich prac przewidujemy na sobotę, 2 stycznia roku 2100.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA