REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

obstawiamy kandydatow na poslow

# bogumil

22.09.2005 17:42

z Bialoleki najwieksze szanse ma chyba Stanczyk. Choc zpisu ciekawy wydaje sie tez Błaszczak. Jak wynika z ulotki zna sie na Bialolece.

# Jurek

22.09.2005 18:13

A kto to Błaszczak?

# foka

22.09.2005 18:36

obecny burmistrz Srodmiescia, mieszka w Legionowie.

REKLAMA

# Jurek

22.09.2005 19:11

no i co on ma wspólnego z Białołeka.To juz naprawdę wole Stańczyka

# pelikan

22.09.2005 19:22

Stańczyk to dobrze ułożony chlopak.Do Sejmu trzeba facetów którzy maja doświadczenie ,a przede wszystkim wiedzę i nie w skali mikro a makro. On dopiero raczkuje i w życiu i w samorządzie. Powinien powstrzymać ambicje i się uczyć . Jeśli Sejm zapełnimy dzieciakami to z kim będziemy rozmawiać o doroslm życiu panstwa ?

# Biedronka

22.09.2005 19:45

Stańczyk potrzebny jest tutaj żeby wymienic Smoczyńskiego .Czas na młodych zdolnych Ciemny burak musi odejśc za te przekręty

REKLAMA

 Latowicz

22.09.2005 19:46

Ile PiS weźmie mandatów w Wawie?

# poplecznik HM

22.09.2005 23:55

OK, proponuję zakłady M., S., czy K.?
#bogumił stawia na dwóch panów (z których drugi jest mi kompletnie nieznany), więc ja może, tak dla równowagi, postawię na jedyną kobietę w tej stawce.
Myślę, że bezpośrednie poparcie ze strony pana Lecha Kaczynskiego znaczy więcej, niż ileś tam tysięcy plakatów na wszystkich dostępnych latarniach (Boże, kto za to zapłaci??). Poza tym, pani Mierzejewska już była posłem. A pan Stańczyk, mimo że wyraźnie ma parcie na karierę, chyba nie posiada dużego doświadczenia. A Jak ktoś pierwszy raz wchodzi do Sejmu, to traci dużo czasu, żeby w ogóle nauczyć się być posłem. Niektórym zresztą to i cztery lata nie starczają...

# Jurek

23.09.2005 01:23

Jakie bezpośrednie poparcie Lecha Kaczyńskiego?Przecież takie plakaty mają wszyscy posłowie, wystarczy przejechac sie po Warszawie.Szrajber, Dorn,Kaminski.Pytam.To jest bezpośrednie poparcie?
A swoją droga czy H.M jest w zarządzie PiSu?Bo wydaje mi sie że nie.Natomiast Stanczyk tam zasiada.Wiec pytam raz jeszcze kto ma większe poparcie Kaczynskiego.Kto jest dopuszczony do podejmowania decyzji o partii?
Plakaty na latarniach?A co Mierzejewska nie ma?Proszę pojechac choćby Świderską.Nie bądźmy obłódnikami!!!
Al zadadzam sie że nie którym nie starcza 4 lata żeby nauczyc sie być posłem i takie przykłady mysle że mamy na wyciągnięcie ręki.

REKLAMA

# Sztab Wyborczy HM

23.09.2005 02:08

Spieszymy wyjaśnić, że
1. fakt iż pani Poseł Mierzejewska cieszy się niewątpliwym poparciem pana Lecha Kaczyńskiego (co jest wyrażone finansowaną przez PiS akcją billboardową), nie musi wcale oznaczać, że takim poparciem nie cieszy się pan Stańczyk.
2. czemuż to wątpi Pan, że jest to poparcie bezpośrednie? Chyba nie mamy wątpliwości, że kandydat na Prezydenta RP pan Lech Kaczyński nie posługuje się - w przeciwieństwie do niektórych byłych kandydatów - kopiami swojego podpisu, które rozdaje byle gdzie.
3. Z naszej wiedzy wynika, iż decyzje o partii podejmuje Rada Polityczna, w której zasiad pani Poseł. Zarząd wykonuje decyzje Rady. Co w niczym nie umniejsza znaczenia pana Stańczyka w strukturach partii. Sądzimy, że jest to niepotrzebne antagonizowanie kandydatów PiS. Jeśli Pan popiera PiS, to apelujemy o zaniechanie tej metody, przynajmniej na forum publicznym, bo stracą na tym oboje kandydaci
4. W sprawie wieszanych nielegalnie plakatów, na pewno to sprawdzimy i wyciągniemy konsekwencje
5. Cieszy nas, że obiema rękami możemy podpisać się pod Pańskim końcowym wnioskiem!
Pozdrowienia!

# Wyborca trzeźwy

23.09.2005 08:26

Mierzejewska OK. Spoko babka jest

 Piotr Dąbrówka W.

23.09.2005 10:19

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Wszyscy piszą - głosujemy na Stańczyka, głosujemy na Mierzejewską.
Przecież tak naprawdę najpierw głosujemy na konkretną partię a dopiero potem na osobę. Partia może wygrać a nasz kandydat nie.
Trzeba sobie odpowiedzieć, która partia będzie lepsza nie dla Białołeki czy Warszawy ale dla kraju.
Posłowie w Sejmie zapomną o Białołęce bo w Sejmie decyduje sie o sprawach krajowych i bardziej powinnismy patrzec co dana partia proponuje i niż kim jest dana osoba na liście.
Co PIS zrobił przez ostatnie trzy lata na Białołęce to chyba widac :(
Pani Mierzejewska jest rzeczywiście spoko :) ale partia z której startuje zdecydowanie nie :(

REKLAMA

 Białołęczanin

23.09.2005 15:16

Szanowny Piotrze Dąbrówka W.! Wydaje mi się, że to co piszesz, będzie słuszną racją za rok, przed wyborami lokalnymi. To one są najważniejsze dla Dzielnicy!
A teraz, jak sam gdzieś piszesz, wybieramy posłów, nie radnych. Posłów, którzy mają zajmować się przede wszystkim srawami kraju. I pod tym kątem dla mnie PiS to jest jedyna opcja na dziś: mają program (i się go nie wstydzą, jak PO), są konkretni i chcą zmian!
Pozdrawiam
Białołęczanin

 Białołęczanin

23.09.2005 15:20

sprawami oczywiście, sorki
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break