REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Dziadek

26.03.2021 12:51

Chyba dawno w dziób nie zarobił, bo zbyt pewny siebie jest. Biega na Polach Mokotowskich, i często mam ochotę doświadczyć jego mocy na mnie...mam nadzieję, że kiedyś bez kamer na solo spotkamy się.
Mam ochotę być POBITY przez szuje POlonofobistyczna...

# Mąż Stanu

26.03.2021 13:43

Oto poziom pisowców do rozmowy. Powinno sie izolować takich jak #dziadek od ludzi. Brawo panie Premierze dumny jestem z Pana

# Bam

26.03.2021 15:38

Jak dziadek chce to ja z nim na solo mogę zatańczyć. Wezmę kamerę by nagrać jego tchórzostwo

REKLAMA

# Najprawszy z prawych

26.03.2021 17:54

Wow prawdziwy fighter niewiedziałam. Pan Premier Marcinkiewicz to bardzo przyzwoity czlowiek. Przeciwstawil sie falszywym patriotom bo honor mu nie pozwalal. Pozniej zaufal zlej kobiecie byc moze podstawionej przez oponentow politycznych by go zniszczyc.ja tez gratuluje Panie premierze i dziekuje za przyzwoitosc

# lol2222

26.03.2021 20:22

po-wskie ścierwa bronią swojego judka

# Dziadek

27.03.2021 08:51

Oto komentarze patologii, dewiantow, kryminalistów I zdrajcow Polski, którzy demolują nam Ojczyznę. Dlatego Polskę trzeba oczyścić z takich śmieci, żeby Polacy godnie żyli. Jeszcze mamy POlonofobiw z Nocnej Zmiany nie rozliczonych. Koniecznie trzeba przywrócić karę smierci dla zdrajców Polski.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break