REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowy zarząd dzielnicy

# franek-kimono

15.02.2003 13:24

Burmistrz Piotr z Odkrytej - jest spokojny i majestatyczny
VICE-od spraw społecznych Duśka-żołądek łagodzi obyczaje
NN- finanse- ma wyliczone słowa
Sekretarz-Historyk lubi, pisać...
Urząd stanu cywilnego-Piotr, bo umie kojarzyć
Transport- Alf
Referat przedszkoli- Mieszkaniec- lubi rozweselać
Szefem GOK-u tapir, ma wizję, a tego tam brakuje
Szefem BOS-u- Jarek, wydeptał tam wszystkie ścieżki
Rzecznik prasowy- Krzysztof Katner, umie sprzedać każdą władzę

# NN

15.02.2003 17:22

W uporządkowanej rzeczywistości gabinet cieni jest nieodzowny. Ale finanse dla mnie? No może - rozrzutny nie jestem, przyznaję.

# jot

15.02.2003 22:44

Tylko co tu rozrzucać w dzielnicy?

REKLAMA

# NN

16.02.2003 15:50

Teraz - sól.

# historyk

16.02.2003 16:42

Wchodzę w to, tylko proszę o tytuł tajnego radny- mam słabość do czasów Franciszka Józefa.

# Duśka

17.02.2003 11:52

Co do mnie: sprawy społeczne zawsze leżaly mi na sercu. Nominację przyjmuję i dziękuję za wyróżnienie. Duśka

REKLAMA

# NN

17.02.2003 13:03

Historykowi chodzi o tytuł tajnego radcy, jak domniemuję. Lecz prawdziwa władza, to "rzeczywisty radca tajny I stopnia". Jest to tabela rang cywilnych Rosji carskiej. Radca tajny był trzeci w kolejności.

# historyk

17.02.2003 20:56

No cóż kierowała mną wrodzona skromność, tego typu nomenklatura istniała też na dworze habsburgskim (bodajże tytuł radców jawnych przysługiwał nawet nauczycielom gimnazjalnym).

# Jarek

18.02.2003 09:07

Czemu nie!!! Przyjmuję z całą odpowiedzialnością tę nominację.
A propos!
1 marca (jak zawsze w sobotę) zapraszam dzieci i młodzież na kolejny turniej LIGI TENISA STOŁOWEGO w SP nr 314 o godzine 15.00. Jarek

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

22.02.2003 21:29

Wyjechałem sobie na kilka dni i ......... zostałem Burmistrzem. No pięknie- to od czego zaczynamy. Myślę, że trzeba na początek załatwić jakieś 1800 spraw, a potem przejść do porządku dziennego. To powinno zająć nam jakieś 3 lata i 5 m-cy wytężonej pracy.
A tak na poważnie: nie sądzę, że tylko spokój i majestatyczność to dobre cechy dla tej profesji, więc ja nie jestem "merytorycznie przygotowany". Musiałbym sie naprawdę wiele nauczyć i chętnie bym się pouczył u boku kogoś, kto naprawdę wie o co chodzi i robiłby to doskonale.

# NN

25.02.2003 13:13

Źle się stało, że zarząd dzielnicy nie różni się zasadniczo od zarządu gminy. Dwóch panów S. pozbawionych dawnych uprawnień, lecz nie ambicji, ma skłonność do postępowania niekoniecznie zgodnie ze swym statusem. To nie jest zdrowa sytuacja. Dlatego Piotrek... gotuj się na przyszłe wyzwania, juz za niespełna 4 lata.

# Piotrek z Odkrytej

25.02.2003 13:48

No fakt niespełna 4 lata, ale ile przez ten dłuuuuugi czas można napsuć, a potem żaden następca, nawet Historyk, tego nie wyprostuje, niestety. Ten czas jest niewątpliwie już stracony, więc rzeczywiście w następnych wyborach należy wziąć sprawy "we własne ręce" (sorry za powtórzenie wyświechtanego sloganu).

REKLAMA

# statystyk

28.02.2003 21:40

Piotrku z Odkrytej! Nie uważam tego za slogan. Myślę, że zbyt mało czasu poświęcamy samoedukacji prospołecznej i tworzeniu społeczności obywatelskiej na szczeblu dzielnicy.
Wykonująć statystykę ostatnich wyborów samorządowych można wyciągnąć szereg zaskakujących i kontruktywnych wnisków na przyłość.
Warto się nad tym zastanowić i to POWAŻNIE!!!!!!!!

# playgirl

01.03.2003 11:22

Pusz , teresiak, madej i mamy... najseksowniejszy i medialny zarząd dzielnicy w Warszawie!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA