Forum › Bemowo
| # Mateusz.U 30.01.2024 12:09 |
|
|
Następny skok na kase. To już drugi "burmistrz", w zeszłym miesiącu 1 teraz 2...i po co?Tylko po to aby przyjeli po kilkanaście tysięcy przez 2-3 miesiące. A można było obowiązki na te 3 miesiące rozdzielić na innych burmistrzów. Dziękujemy "Platformie Obywatelskiej z Jarosławem Dąbrowskim".
|
|
| # Wiceburek 30.01.2024 22:18 |
|
|
Ale bajzel!
|
|
| # Pride of Yelonky 30.01.2024 23:16 |
|
|
"O wielu wiceburmistrzach pewnie już nikt nie pamięta" i to wystarczy za komentarz co do "ważności" tych stanowisk :)
|
|
| # niebieska karta 10.02.2024 11:41 |
|
|
Maciej - dobra rada - nie idź drogą Piotra
|
|
| # SilnyRazemCoPrawdeMowi 26.02.2024 09:26 |
|
|
Ja tam się cieszę z karier szeregowych działaczy Platformy. Mnie to wystarcza. Najważniejsze żeby było kolorowo, wesoło a Bemowo było uśmiechnięte. Wszyscy mieszkańcy powinni być dumni, że człowiek znikąd zechciał być nowym wice na 2-3 miesiace.
Szkoły, przedszkola plan zagospodarowania, komunikacja, przystanki, przychodnie chodniki, oświetlenie, ulice, to jest wszystko megalomania, mrzonki, marzenia, Polskla jeszcze nie dorosła do takich trudnych projektów. |
|
LINKI SPONSOROWANE
Personalizowane gadżety reklamowe
GiftDesign.pl
Szukasz kursów do matury? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Kup bilet
Najnowsze informacje na TuBemowo
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.























































