REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# what

10.12.2020 17:46

no cóż pewnie klienci będą walili tłumami do tej holenderskiej (poprawnie niderlandzkiej) sieci sklepów z mydłem i powidłem.
Szczególnie zachęcają ostatnie obrazy polskich sklepików (3x) wysadzonych w powietrze w Niderlandach przez nieznanych sprawców pod osłoną nocy.
Może patrzę spaczonym okiem, ale to kolejny stragan z niczym konkretnym, takich nie brakuje. W tym miejscu jeden stragan zastępuje drugi stragan.

# 123

10.12.2020 22:02

Zwykła sieciówka naładowania ilością towaru niekoniecznie najlepszej jakości, która postawiła na zysk.

# Raf3e

10.12.2020 23:27

Dobrze napisane.... strzał w dziesiątkę

REKLAMA

# MichałW

11.12.2020 07:25

#what napisał(a) 10.12.2020 17:46
Szczególnie zachęcają ostatnie obrazy polskich sklepików (3x) wysadzonych w powietrze w Niderlandach przez nieznanych sprawców pod osłoną nocy.
Ani mnie to ziębi ani mnie to grzeje. Jak zdecydowaną większość osób. Tylko margines przeżywa takie rzeczy.

# Maximus

11.12.2020 08:00

co do "polskich "sklepikow ,tych wysadzonych,to wlascicile pierwszego nazywal sie Ahmed Abdullah itd,wiec cos tu nei tak.Takze fakt,ze kazdy z tych sklepow nazywa sie Biedronka,wiele mowi o wlascicielach.
Co do Action,nikt nie zmusza do chodzenia.Gdyby otworzyli Tiffany,bylby lament z edla kogo to ,ceny z kosmosu.Zawsze zle,zawsze krytyka,zawsze kamentujace polaczki
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024