REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Nowa wanna osadzona na starej - bez remontu

# wannaWwannie

04.04.2017 06:34

Czy masz zniszczoną starą wannę? Chciałbyś ją wymienić, ale nie chcesz robić remontu w łazience? Pomożemy Ci! Zamontujemy nową wannę akrylową na Twojej starej wannie zabudowanej.
Nowa "wanna w wannie" będzie dużo mocniejsza, stabilniejsza i cieplejsza niż zwykła wanna ze sklepu, ponieważ stara wanna będzie służyła jako stelaż.
Specjalizujemy się w metodzie "wanna w wannie" już od 2010 roku. W tym okresie wykonaliśmy kilkadziesiąt montaży "wanny w wannie" w całej Polsce.
Czy chciałbyś być naszym Klientem?
Metoda "wanna w wannie" jest korzystna, bo:
- Osadzenie nowej wanny na starej odbywa się bez naruszenia zabudowy starej wanny;
- Jest to kompleksowa usługa - montaż, wykończenie, wymiana odpływu na nowy;
- Po 12 godzinach będziesz mógł się wykąpać w nowej wannie;
- Na wannę w wannie udzielamy 5-letnią gwarancję;
- Uzyskasz nową wannę najwyższej jakości szybko, czysto i bez stresu związanego z remontem łazienki.
Wymiana wanny wiąże się z remontem całej łazienki. Po co remontować łazienkę, jeśli naprawy wymaga tylko stara wanna?
Jeśli zainteresowała Cię technologia "wanna w wannie", zajrzyj na naszą stronę internetową www.wannawwannie.pl
Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania telefonicznie 513 593 593 lub mailowo info@wannawwannie.pl .
Zadowolenie Klienta to priorytet dla nas!

# trash

04.04.2017 08:20

spam, spam, spam

# brygida31

26.04.2017 12:03

Ja tam nie ufam takim prowizorycznym rozwiązaniom. Zresztą zachorowałam ostatnio nahttp://edomio.pl/?skelMod=ModShopCatalog&pcid=703&pid=19940 i zrobię wszystko (łącznie z przestawianiem ścian) aby ją mieć :P

REKLAMA

# anik766

25.03.2018 17:08

czesc, a gdzie mogę kupić baterię wannową retro? kupował ktoś od www.armaret.pl? Jak z ich wytrzymałością?

# Kasik.Masorteks

26.03.2018 11:44

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA