REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# mak

11.12.2019 11:41

Pacjenci doskonale rozumieją, problem w tym, że często nie mają alternatywy.

# Pablo S

11.12.2019 21:49

Bemowo się rozrasta NPL przy czumy niestety nie. Może alternatywa jest zrobienie NPL przy Coopera. Odsylanie przez personel NPL do pogotowia to jakieś nieporozumienie

# Dipol

12.12.2019 01:41

Niestety potwierdzam, Panie w recepcji są niesamowicie nieprzyjemne.

REKLAMA

# Patriota

12.12.2019 08:52

zależy jak się na to popatrzy. Jeżeli ktoś traktuje SORy i NPL jak lekarza pierwszego kontaktu i chodzi tam z różnymi pierdołami, to sam bym się wkurzył na miejscu personelu na takich idiotów.
Ja jeden jedyny raz skorzystałem z NPL, nigdy z SORu, jak po powrocie z zagranicznych wakacji, gdzie przez tydzień dławiłem się i męczyłem, pojechałem w weekend prosto z lotniska na NPL, byłem 6-ty w kolejce (panie w recepcji normalne), a ludzie, którzy czekali przede mną, to same satre babcie, które miały delikatny kaszel, albo jakieś ogórki spoza mojego rejonu, albo młodzi, w pełni zdrowi mężczyźni, po przedłużenie L4...
Takich to bym karał od razu chłostą, że zabierają terminy naprawdę chorym pacjentom.
Już nie wspomnę o kolejkach do szczepień, jak MADKI rejestrują swoje BOMBELKI, terminy zajmują, a potem to bydło się nie pojawia na planowanym szczepieniu, bez odwołania terminu. GRATULACJE - karać, karać, karać finansowo, to się bydło nauczy

# xyz

12.12.2019 09:04

#Patriota napisał(a) 12.12.2019 08:52

a ludzie, którzy czekali przede mną, to same satre babcie, które miały delikatny kaszel, albo jakieś ogórki spoza mojego rejonu, albo młodzi, w pełni zdrowi mężczyźni, po przedłużenie L4...
Takich to bym karał od razu chłostą, że zabierają terminy naprawdę chorym pacjentom.
Już nie wspomnę o kolejkach do szczepień, jak MADKI rejestrują swoje BOMBELKI, terminy zajmują, a potem to bydło się nie pojawia na planowanym szczepieniu, bez odwołania terminu. GRATULACJE - karać, karać, karać finansowo, to się bydło nauczy
babcie, ogórki, młodzi zdrowi mężczyźni, MADKI, BOMBELKI, oni wszyscy są bydłem, tylko ty pewnie jesteś kimś nadzwyczajnym. A może po prostu, to ty chodzisz nie do tego lekarza, co trzeba?

# Patriota

12.12.2019 09:09

dodaję jeszcze, bo mogą znaleźć się jacyś uprzejmi, że oprócz tego, że wypluwałem płuca, to miałem gorączkę, ledwo mówiłem, kaszel zrył mi gardło, wypluwałem z siebie zielone wielkości kulek do mleka.
I denerwuje mnie wpis jakiejś KOBITY, która jak sama stwierdziła, poszła z byle błahostką do NPL, a potem na SOR!!! gdzie idą, albo powinni iść ludzie, którzy rzeczywiście potrzebują NAGŁEJ pomocy.
Pozdro dla CHOREGO społeczeństwa, które wielokrotnie nie ogarnia

REKLAMA

# Patriota

12.12.2019 09:12

nie chodzę, bo nie muszę. Bo po pierwsze, nie choruję, a jak już zacznie mnie coś rozkładać, tak na poważnie, to idę do LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU a nie zajmuję miejsca rzeczywiście potrzebującym. Jeżeli nie odczytałeś ironii w moim wpisie, to współczuję. Wpis nie miał na celu obrażenia kogokolwiek, tylko pokazania, że nie zawsze system jest chory, tylko nasze społeczeństwo

# tomeck

16.12.2019 12:48

Niestety za dużo tam ludzi przychodzi z pierdołami. Jak masz człowieku gorączkę 39 st. to leż w łóżku, weź ibufen, i zapytaj wójka google o domowe sposoby leczenia takich rzeczy. 2-3 dni i Ci przejdzie. Co najmniej połowa z odwiedzających powinna dostać rachunek za zawracanie głowy lekarzowi i blokowanie kolejki faktycznie potrzebującym.
Inna bajka to faktycznie lekarze, którzy od razu antybiotykiem lecą. Ale przy takim podejściu pseudo pacjentów to się w sumie nie dziwię.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA