REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# anonymous

12.12.2018 12:08

Absolutnie nie polecam korzystania z tej placówki. Celowe wprowadzanie pacjenta w błąd przez pielęgniarki. Przy wejściu nadal informacja o tym że NPL jest nadal w szpitalu. Pielęgniarka wściekła że budzi ją telefon z wielką łaską informuje że wejście jest od drugiej strony. A drzwi z drugiej strony... zamknięte na 4 spusty. Godzinę zajęło mi dostanie się do lekarza i to nie przez kolejkę, byłam jedyną osobą potrzebującą pomocy. Nie polecam!!!!

# Zawiedziona

12.12.2018 14:11

Na Łojewskiej dramat. Byłam po 18. Pani pielegniarka powiedziała ze dyżur jest od 20. Kazała iść się zarejestrować. Podeszłam pod gabinet a tam 20 osob. Byłam dzieckiem które ma 2 lata. Zapukalam a Pani powiedziała ze mam czekać. Przedemna weszły dwie panie pewnie jej koleżanki i się zarejestrowały. Podziękowałam i wyszlam. Mam pakiet w medicover wiec pojechałam na Wilanów na dorazna pomoc pediatryczna. Tam inna bajka. Dwoch lekarzy na dyzurzenie trzeba nikogo o nic prosić lekarze są mili przyjaźnie nastawieni do pacjenta. Wole jechać z Bródna na Wilanów . Pewne i tak będę szybciej w domu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024