REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Niesłychanie łagodny imperializm

 Mieszkaniec

08.12.2005 09:01

Od wczoraj już nie będzie młotka do palców, prądu do genitaliów, żrących chemikaliów do krwioobiegu. Będzie tylko ptasie piórko pod paszki.
A ta trzyliterowa madafaka zajmie się już tylko edukacją wojenno-ekonomiczną, która wyjaśni, że nie ma efektywniejszego sposobu, by zagospodarować/ustabilizować nadwyżki budżetowe.
Na cześć rozwoju humanizmu światowego - zjedzmy bułkę z rozpłaszczonym mieloniakiem.

# Wiesia z Mezem

08.12.2005 10:02

Szczesc Boze
No ja przestalam dawac mojemu Mezowi do pracy drugie sniadanie zlozone z takej bulki z kotletem mielonym, oczywiscie dodawalam cos jeszcze, tak, ha, ha,... bo to nie jest tak, ze on tylko z ta kanapka szedl, nie, zawsze jakies jablko bylo, albo kiszka, zeby sobie na mikrofali odgrzal w przerwie, no wiecie, a wiec przestalam, gdy raz wrocil ... taki niechlujny do domu, zabrudzony caly taki i ja pytam, Edek, Edek, bo mu edward jest, powiedz mnie co sie stalo, niedobrze Ci bylo, czy jakos tak go zapytalam wtedy, a on mowi, ze jak otworzyl reklamowkie z ta bulka, to... to... taki zapach poszedl od tego kotleta chyba, bo raczej nie od bulki, sama juz nie wiem, ze Pani Ksiegowa... ach, az sie szarpnela za biurkiem, tak mowil i.... doprac tego nie moglam niczym, chociaz to bylo w zeszlym roku przed swietami Wielkiej Nocy i mialismy pol torby rexa wiecej niz zazwyczaj i to bylo gratis pamietam, gratis, czyli nic zesmy nie placili, za to ze wiecej, a On mimo to, mimo tego, tak mi cuchal, tak mi jechal od koszuli i marynarki na rezurekcji, ze az mi ...wstyd bylo, wstyd przed ludzmi i sie poplakalam, jak procesja w zakret weszla, tak pamietam, az mi sie w glowie krecilo....tak ryczalam ?
A Wy ? Wzruszyliscie sie kiedys ... ?
Napiszcie moze o tym, prosze, wlasnie teraz w czasie Adwentu.

# rozsądna

08.12.2005 15:55

Tak, wzruszyliśmy się czytając te bzdury, o których piszecie!!!!!!!Wstyd, żeby naród polski pisał takie komentarze. Nie mówię tutaj o wielkiej powadze, tylko o szacunku do siebie samego, dowcipie na poziomie cywilizowanych ludzi i słownictwie godnym POLAKA!! Szanujmy się nawzajem, a inni nas też będą szanować.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.12.2005 09:55

Z dzisiejszego serwisu WP...
''Nazistowskie pozdrowienie LPR?
Jak w kraju, który z rąk nazistów stracił miliony obywateli nazwać ludzi, którzy wykonują nazistowskie pozdrowienie Sieg Heil? Można ich nazwać idiotami albo głupcami, i każde z tych określeń byłoby prawdziwe, jednak problem w tym, że Bogumiła Sobczaka i Szymona Pawłowskiego można też niestety nazwać posłami. Dziś obu można zobaczyć na okładce dziennika "Fakt", gdy unoszą ręce w charakterystycznym Sieg Heil. Kolegów z LPR broni poseł Cymański z PiS-u twierdząc, że to było rzymskie pozdrowienie"
... no to moze jeszcze raz #rozsądna? O czym ty tu Nam mowisz, hm... zebysmy sie dobrze zrozumieli ?

# rozsądna

09.12.2005 10:39

mówię o chamstwie i wulgaryzmach, które królują na naszym forum.......... a może po to jest utworzone??????? a ja głupia gęś myślę ...........

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.12.2005 13:57

No ...ale przeciez swastyka, to tez krzyz. Tak mowi Edward, a on jest madry i to przeze mnie, tak sluchajcie, przeze mnie, musielismy chodzic na Lekcje dla Nowozencow do parafii, bo to on mial Mature z Religii, a nie ja mialam. A idzie czas radosny , czas Gwiazdki. Nowiny cieplej, dobrej, chociaz moze nie az tak oczekiwanej, jak smierc, bo dopiero smierc, to sama radosc ! Wole wiec szykowac swieconke niz grudniowe prezenty i pisalam o tym wyzej. Jak bardzo przezywalam ten wiosenny czas. A dzisiaj ?
Dzisiaj zawiesmy sobie moze swastyke pod jemiola... ? Edek mowi, ze to sie nazywa w jezyku Panow hakenkroic...ja nie slyszalam, ale skoro tak mowi, to pewnie prwda. Kocham Edka, wiecie ?
I skoro Najlepsi Synowie Parafi, nasi reprezentaci, odnajduja w tym wszystkim jakis sens, skoro tak mozna, to badzmy i my trędi... badzmy dżazi my, zwykli, prosci ludzie ?
Dobrze ja mysle ? Powiedzcie ?

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

09.12.2005 13:58

... to mialam napisac ja, Wiesia. Z Mezem....

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

09.12.2005 14:21

Wiesz Wieska, Ty to jestes skonczona kretynka ! Zeby tak to wszystko... ehhh
Krzysiu Dyrektorze ...
Wezcie z laski swojej, jakos to poukladjacie, bo nam sie co mniej wyrobiony elektorat pogubi w tym wszystkim.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.12.2005 12:10

W czasie, gdy grupa wybitnych konowalow, kardiochirurgow po tutejszych wyzszych akademiach felczerskich, pelna humanitarnej, katolickiej litosci, opatrywala na potrzeby telewizji ranę ciętą malego Hassana, mieszkanca wschodnich przedmiesc historycznego miasta w okupowanym Panstwie Srodkowego Wschodu , Towarzysz Pulkownik Bolek,...ha, ha.... , eletryk po lichej, miejscowej zawodowce, ale za to w prostej linii potomek krajowca zamieszkujecego od pokolen znana w calym, cywilizowanym Swiecie ze Spalonej Stodoly, prowincjonalna dziure , lezaca w polnowschodnim zakatku kraju, w osrodku oddalonym od smoczego wzgorza o moze... cyrca ebaułt , dajmy na to ze 600 km na polnoc ( moze tyle byc z jednej pipidowy do drugiej, Krzysiu ?), wkladal w tylek ojca tego Malego, Sniadego Chlopca , ha, ha..... gruba, jak kolba kukurydzy ( znacie taka kolbe - sol w zalaczniku - z tutejszych pizzeri ) anode, a do penisa przyczepial Mu szczypczykiem zwanym ''zaszczypka'', pręcik katody. Ua-a-a-a! alez !.... ...alez perwersja... musial cos czytac o tym dzieciorob, jak nic....?! Czy bolalo ? Nie wiadomo !? Szum jezior zagluszal wszystko... a calosc instalacji wymyslonej przez jajoglowych o wsiowych, kretynskich profilach twarzy z zespolonych rektoratow tutejszych politechnik podlaczona byla...do...no ? ... nie zgadniecie !?
Uwaga ! Uwaga !
Byla podlaczona do 220 voltowego obwodu prądu zmiennego dostepnego w gniazdku.... No.... Ale lby mieli Prosfesory, co ?!
... i tak pozostali... Bolek i Ojciec ....w kundlim, wlasciwym mieszkancom tej ziemi , sprzedajnym, zdradzieckim, ubeckim i psim oczekiwaniu na dalsze dyspozycje... z ksiegowosci...ha., ha, ha... ! Wy....k.... !
...az do dnia nastepnego, gdy z samej miodem plynacej ulicy zadzwonila upowaniona do rozmow na tym wysokim szczeblu, Wschodzaca Gwiazda, Bratowa Kubek-w-Kubek podobnego do Pomazanca kryptopedala, Pani Marysia, ach... tak, tak bardzo przypominajaca z wygladu Pana Rezysera Romana, tego samego co nakrecil wstrzasajacy film o poswieceniu kadr oficerskich Wermachtu w ratowaniu obywateli Izraela w czasie II Wojny Swiatowej, tak podobna, jak Pani Krystyna jest podobna do artysty Nikifora.
Alez wyuzdane porownanie, co ? ... jak dwie krople wody, szczegolnie z nosa i fryzury... nie mowiac o samym glebszym, artystycznym przezyciu ?
Wrocmy jednak do fizyki. Po zamknieciu obwodu na konto Tej Naszej Damy , wplynelo cale 27 dolarow i 32 centy. H.... amerykanskich !
W sam raz na gatunkowa szminkie z ajwonu i puder do ryja w zasypce , w sam raz zestaw skrojony dla takiej Gwiazdy ! Europejska inkwizycyjna, katolicka, soldateske ... a pieniadze wzieli i byli pochodzili od uroczej Lizy Condom , zgrabej ''Czekoladki''.... tak umilowanej przez egzelatowanego w mowie Pan Bronislawa, prekursora nowych pozycji przyjmowanych przez szanownych krajowcow w stosunkach miedzynarodowych...ha, ha....
Tymczasem Hassan ma co wspominac.
Ojca.
I moze kiedys wybirze sie tu aby unieszkodliwic Smoka.
Z wdziecznosci, oczywiscie.... :)

REKLAMA

# jestem

13.12.2005 15:00

Matuś! Pofolguj, bo za bardzo się podniecisz i przypłacisz to zawałem serca twego jedynego. A szkoda, może się jeszcze tym swoim przydasz na ich własne potrzeby, bo swoich przecież nie realizujesz, jesteś za bardzo posłuszna i lojalna. Tylko trochę mniej brzydkich słów używaj, bo Twoje wnuki mogą coś podłapać i będziesz miała kłopot, a może kłopocik tylko. Papapa
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024