REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# yyy

08.05.2012 18:42

Niestety nasze społeczeństwo to banda brudasów... Zresztą wielu wyznaje zasadę "nie moje czyli niczyje, można niszczyć". I nie dotyczy to tylko lasów...

# jeszcze nie radny

20.06.2012 21:30

A może warto by było się zastanowić nad monitoringiem np. przy miejscach wjazdu do lasku i od razu widać by było kto zaśmieca, a jeśli nie to ogrodzić i wpuszczać bydło w dzień wtedy każdy by widział co drugi robi
bo ja się zastanawiam np. gdzie się załatwiają pieski z okolicznych nowych osiedli

# chmiel75

27.06.2012 11:23

Precz z grilami w lasach! Smród i ilości śmieci po takim afiszowaniu sie karkówką są porażające.

REKLAMA

# spacerowicz

29.08.2012 17:24

#chmiel75 napisał(a) 27.06.2012 11:23
Precz z grilami w lasach! Smród i ilości śmieci po takim afiszowaniu sie karkówką są porażające.

Popieram. Już nie mówiąc o zagrożeniu pożarowym. Wspomnianych w artykule opon i karoserii samochodowych w lesie nie widziałem, a śmieci występują zwłaszcza w pobliżu wspomnianych ognisk lub grilowisk.
Co do psów, to nie spotkałem się ze zjawiskiem sprzątania po pupilkach. Niektórzy mieszkańcy Targówka nawet specjalnie przywożą do lasu swoje czworonogi we wiadomym celu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024